Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

19 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:39:04

Jak czesto kochacie sie ze swoim facetem? My tylko w weekendy a to dopieor początek związku i troche mnie to martwi;/A nie chce sama tego inicjowac? co zrobic w takiej sytuacji?

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:42:04

Wiesz, ja często sama zaczynam i nie widze w tym nic złego;) A kocham się z moim facetem często co prawda nie mieszkamy razem, ale jesli sie widzimy to nawet ze 3 razy dziennie :)) seks jest suuuper ;D

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:41:45

jesli mieszkalibysmy razem, to podejrzewam, ze codziennie, a tak to zawsze wtedy jak jest okazja :P (niekoniecznie wolna chata hehe:P ) i nie widze nic zlego w tym, zebys to Ty przejela inicjatywe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 10:42 przez 4ever.

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:43:54

no wlasnie a ostatnio to mi sie jakos nie chce,nie wiem czemu.przeciez go kocham

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:43:59

My od miesiąca mieszkamy razem i w tygodniu rzadko sie kochamy, Próbuje mu dac do zrozumienia ze mam ochote sie z nim kochac ale nie wiem cyz robie to w odpowiedni sposb. Nie chce tez zeby sobie pomysla ze jestem jakas"niezaspokojona" albo coś;/ ja mam 27 lat on 34 mozew tu jest problem?

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:46:36

masakra, zostawcie cos dla siebie, a nie tak przed caly światem sie odkrywacie..............

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:47:04

Cytat
gosia_gosia_25
My od miesiąca mieszkamy razem i w tygodniu rzadko sie kochamy, Próbuje mu dac do zrozumienia ze mam ochote sie z nim kochac ale nie wiem cyz robie to w odpowiedni sposb. Nie chce tez zeby sobie pomysla ze jestem jakas"niezaspokojona" albo coś;/ ja mam 27 lat on 34 mozew tu jest problem?


myslisz, ze problem jest w tym, ze on jest od Ciebie starszy? Moim zdaniem, to nie ma znaczenia. Moze po prostu w tyg jest zmeczony po pracy, jest zestresopwany itp no nie wiem...moze byc mnostwo przyczyn. Najlepiej bedzie jak z nim szczerze porozmawiasz i powiesz mu o tym co czujesz

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:47:31

Cytat
jotpe
Wiesz, ja często sama zaczynam i nie widze w tym nic złego;) A kocham się z moim facetem często co prawda nie mieszkamy razem, ale jesli sie widzimy to nawet ze 3 razy dziennie :)) seks jest suuuper ;D

"Seks jest super" - co za stwierdzenie,aż mi ręce opadły..

Ja z moim różnie,czasem codziennie,czasem 2 razy w tygodniu,różnie to bywa :)

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:47:09

może spadło mu libido... ? no w moim przypadku - jak najczęściej się da, gdy tylko jest ku temu okazja. nie tylko w domu ;) polecam poeksperymentować, może to go "obudzi"? :)

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:49:48

To zależy od nastroju w jakim jestem i temperamentu ORAZ OD PARTNERA. Z poprzednim chłopakiem robiliśmy to 3-4 razy dziennie jak czas pozwolił lub sesjami po 4 godziny... teraz mam innego chłopaka i kochamy się około 2-3 razy na tydzień... moim zdaniem problem leży w fizyczności....

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:53:49

Nie jest zmęczony po pracy bo teraz nie pracuje, a moze to miec związek z tym ze duzo papierosów pali?

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:57:44

Kochamy się jak tylko mamy na to ochotę oby dwoje ;)

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:56:59

Cytat
gosia_gosia_25
Nie jest zmęczony po pracy bo teraz nie pracuje, a moze to miec związek z tym ze duzo papierosów pali?

może. wydolność oddechowa mu spada i się męczy.

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:59:23

My z powodu młodego wieku nie mieszkamy razem,ale udaje się nam robić to średnio 2-3 razy w tygodniu ;)

Jak czesto?

25 lut 2010 - 10:59:23

no tez tka pomyslam bo to prawda meczy sie troche podczas sexu ale zeby odpoczywac potem cały tydzien?

następna dyskusja:

Dieta proteinowa- ile schudłyscie!