Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:06:56

dziewczyny niestety faceci sa z nami tylko dla sexu, ciala i wygladu. Tak wypowiedziala sie pewna pani psycholog w "cafe" co wy o tym sadzicie:> ja po namysle mowie ze niestety ma racje

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:08:26

a ja się z tym ani troche nie zgadzam. To jest coś w stylu, że kobiety są z mężczyznami dla kasy. Wiadomo, w niektórych przypadkach to się zgadza, ale nie należy generalizować.

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:12:12

a czemu faceci zdradzaja, ja jestem za tak , wypowie sie ktos wiecej??

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:12:37

Facet na poczatku chce byc z toba dla sexu i twojego ciała..pozniej dochodza inne sprawy ....a jakie to zapytaj sie swojego faceta jezeli posiadasz :)

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:12:34

są z nami bo nas kochają ;)

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:13:04

Nie stawiajmy wszystkich pod jedną kreską - dla ilu z nas, kobiet, ważnym czynnikiem w związku jest wygląd partnera (fakt, ze nas pociąga) oraz seks. Ale czy to oznacza, że tylko dlatego szukamy dla siebie partnera? Z facetami jest podobnie. Facet jest bardziej mechaniczny, reaguje na bodźce typowo 'materialne' - nie znaczy to jednak ze nie potrzebuje milosci, wsparcia, towarzystwa... Nie zgadzam się. Przynajmniej nie, jeśli chodzi o ogół.

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:13:53

mój nie jest dla mnie z tych powodów, bo ani nie jestem ładna ani zgrabna, ani na nic nie liczy

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:14:04

niestety jeszcze takiego nie znalazlam i nie chce miec ;PPPP z tymi co bylam mysleli o jednym wiec jestem za pedagogiem, ile zdrad juz zaliczylam w swoim zyciu i znajomych, ja bylam zdradzana!

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:14:35

Cytat
kasiapietraszko19
a czemu faceci zdradzaja, ja jestem za tak , wypowie sie ktos wiecej??

Według mnie zdradzają, kiedy czegoś im brakuje w związku/ w łóżku.
Szczęśliwy, zakochany facet nigdy nie zdradzi.
A żeby był szczęśliwy i zakochany to już dużo w tym naszej zasługi.

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:15:27

To chyba ta psycholog ze swojego doswiadczenia ma taki poglad
Kazdy czlowiek , kazdy mezczyzna jest inny, indywidualnie podchodzi do roznych rzeczy. Nie mozna uogolniac wszystkich i wrzucac do jednego worka

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:16:15

wlasnie jak jedna z was napisala zdradzaja bo cos im nie pasuje w lozku wiec prosty wniosek - nie dajesz- nie masz faceta :)= sex sex sex

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:17:53

Ja też zgrabna nie jestem ani troszkę a mój facet jest ze mną od 4 lat i jest super. Więc ja jestem przeciw uogólnianiu.

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:18:44

Cytat
kasiapietraszko19
wlasnie jak jedna z was napisala zdradzaja bo cos im nie pasuje w lozku wiec prosty wniosek - nie dajesz- nie masz faceta :)= sex sex sex






Rozne sa przyczyny zdrady...nie tylko problemy w lozku z partnerka partnerem

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:19:22

skoro są z nami tylko dla ciała i seksu to po co się z kobietą wiążą często na całe życie?
czyż nie lepiej pozostać wolnym strzelcem, idąc za tym tokiem rozumowania?

dlaczego faceci sa z nami

12 lut 2010 - 23:20:18

jest z toba dla tego ze jestes dobra w lozku;) moje zdanie, nie musisz byc sexi, wazne ze dla niego robisz dobrze;P
bo na zony/dziewczyny nie musze polowac i wydawac kasy a "duP*" dostaja kiedy chca;) cos jeszcze...:P???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:20 przez kasiapietraszko19.

następna dyskusja:

alkohol a miesiączka