Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
medzia
Trądzik różowaty
I faza pojawia się czerwony rumien na twarzy
II faza pojawiają się naczynka krw.
III do czerwonych ognisk i naczynek dochodzą grudki, pryszcze i krosty :)

Moze zatrzymac się na I na II nie musi byc III :)


z tego co pozerkałam na zdjecia tej odmiany tradziku na zdjeciach w google to wychodzi na to ze masz racje tylko na tych zdjeciach to juz jest w ogole tragedia..

tylko co robic by to jakos wylczyc?

Hehe wiem to z dermatologi ;) Rozpoznam co to jest, ale co do lekarstw to sama wiesz, że ani lekarzem ani farmaceutom nie jestem;0
Na pewno ochrona na twarz teraz na zime!!! specjalny program do cery naczynkowej. Jest b.dużo toników i kremów z tej serii z różnych firm, najlepsze jednak będzie LIRENE. Wysuszać pryszcze, i grudki. Robić od czasu do czasu oczyszczenie jednak delikatne. Moze masz na coś uczulenie?
znaczy koleżanka ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 18:17 przez medzia.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

jest kilka sposobów na to, żeby się pozbyć popękanych naczynek, ale myślę, że najlepiej byłoby się poradzić jakiegoś lekarza w tej kwestii. Bo tak na odległość, jak nie widzę, jak te naczynka wyglądają niewiele mogę powiedzieć. Znam bardzo fajną lekarkę więc jeśli któraś chciałaby namiary piszcie śmiało.

Przede wszystkim unikaj miodu (chodzi o domowe maseczki) i kwasów (np. toniki alkoholowe), oraz peelingi gruboziarniste.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Pękające naczynka można zwalczyć zabiegami świtałem, dokładnie IPL. Zabieg polega na zamykaniu naczynek, więc stają się one mniej widoczne. Można spokojnie dzięki temu zwalczyć naczyniaki, trądzik różowaty itd. Cała seria to mniej więcej 3-5 zabiegów. Z resztą zobacz sobie tutaj: http://www.estetica.pl/fotoodmladzanie/

następna dyskusja:

BÓLE MENSTRUACYJNE - POMOCY !