Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:29:41

facet do wiezienia, dziewczynie wspolczuje ale da rade! jak dzidzia sie urodzi to bedzie ja kochac najbardziej na swiecie , pozatym wychowaniem moze zajac sie mama dziewczyny. Tak bylo w przypadku mojej znajomej ktora zaszla w ciaze w 3 gim , kiedy urodzila to mama o wszystko dbała :) pomaga jej do tej pory

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:29:44

Uważam, ze powinni pomóc jej wychowac dziecko, ale wcześniej poda go do sądu za współżycie z nieletnią i wysokie alimenty

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:29:48

normalnie.. nie wierzę!
przecież to jest pedofil.

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:30:01

przyznam ze ciekawa sytuacja... skoro dziewczyna chce zostawic dziecko, to jej rodzice nie maja prawa jej go odebrac... m,ysle ze co sie stało to sie nie odstanie, i powinni ją wesprzec, zgadza sie nie powinna była z nim spać ale czasu się nie cofnie

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:30:50

Po pierwsze co pchnęło taką gówniarę do seksu z 28-letnim żonatym facetem?? We łbach się gimbusom przewraca... Po drugie, jak głupi musi być ten gość, żeby przeleciać małolatę?? Rodzice nie mogą sobie ot tak powiedzieć, że "nie chcą iść w stronę sądownictwa". Jak 14-latka idzie do szpitala rodzić, to niestety nie jest taka anonimowa, i nie może sobie powiedzieć "ja nie chcę tego zgłaszać". Taka sprawa MUSI zostać zgłoszona, a koleś powinien iść siedzieć.
Nie za to, że spał z małolatą, bo pewnie sama chciała. Za głupotę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 22:31 przez kropka83.

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:31:19

OMG tym 14 sie juz serio w glowach poprzewracało .! w tym wieku i to jeszcze z 28 letnim facetem on to jakis pedofil chyba wiedzila z eona ma 14 lat.!

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:31:35

Cytat
oluskafikuska
rodzice ani mloda nie chca isc w slady sadownictwa, chca zalatwic sprawe po cichu i z gustem!
Z gustem? No PROSZĘ Cię... Bo faset powiedział, że jakąś kase da? Jak nie będzie mieć sadownie wyznaczonych alimentów to g...o dostanie a nie na utrzymanie dziecka

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:04

tyle ze roidzice czuja wstyd chca oddac dziecko a ona nie, i tu jest pies pogrzebany!
musze przyznacz zd dalabym jej z 19 lat a nie 14 gdybym jej nie znala, koles mogl sie nbrac jesli pytal ja wogole o wiek, mysle ze uwazal ze jest pelnoletnia, ale szkoda mi rowniez jego zony i dziecka ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 22:34 przez oluskafikuska.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:07

no tak sprawe chcą załatwić z gustem ale dziecko chcą oddać do adopcji
to się nazywa logiczne myślenie:)
cóż pogratulować Panu pedofilowi który na dodatek nie potrafi w takim wieku uprawiać bezpiecznego sexu i gratulacje dla dziecka które pcha się do łożka
cóż jakoś mi ich nie szkoda, trzeba brać na siebie konsekwencje,
moim zdaniem najważniejsze aby teraz byli przy niej bliscy bo potrzeba jej spokoju w tym stanie
i równiez rodzina tatuska powinna się o tym fakcie dowiedzieć, wybaczcie ale postawcie się równiez na miejscu tej żony gdzieś tam zajmującej się dziećmi, nic że mąż ją zdradził ale zdradzał z dzieckiem;/ masakra

musi sama zadecydować czy jest gotowa je wychować czy rodzicie jej w tym pomogą,

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:10

Tak to jest jak dzieci garną się do dorosłego życia Zamiast siedzieć w domu to chodzą po dyskotekach i są tego efekty
A tak poza tym to mi to wygląda na jakąś prowokację

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:16

Facet powinien ponieśc konsekwencje,a dziecko chyba najlepiej oddać.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:28

...taka dziewczynka z 28 letnim facetem ;/ porażka ... nie wspomnę o tym co ta dziewczyna ma jeszcze w głowie... ale facet ... żałosne!!!!!!!!!!! jaki normalny facet ... któremu za chwile stuknie trzydziestka zabiera się za taka za przeproszeniem gówniarę.... nieodpowiedzialny dupek...! niech rodzice zgłaszają na policje...;/ niech pójdzie siedzieć drań... tak urządzić młodą dziewczynę... od państwa dostanie alimenty jak go zamkną...

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:32:29

co 14 latka robila z 28 letnim facetem???yyy?? rodzice sie wczesniej nie zainteresowali? ani starsza siostra?? teraz to juz pozostaje placz i zgrzytanie zebow.

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:33:52

UDUPIĆ PEDOFILA!!! Ten pajac musi ponieść odpowiedzialność za to co zrobił. Załatwienie "z gustem" (chociaż w tym wypadku to nijak nie pasuje) to tylko działanie na jego korzyść - nikt się nie dowie, a ten palant pewnie dalej będzie sobie używał na głupich małolatach:/

14 w ciazy

30 gru 2009 - 22:33:53

Niech urodzi i wychowa ;p
Kurde ludzie 21 wiek to nie tragedia ;p

następna dyskusja:

antybiotyki a alkohol