Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:05:09

Moja koleżanka z dawnej klasy zaszla w ciaze w wieku 15 lat, ale ojcem bym na szczescie jej chlopak-18 lat, dogadali sie z rodzicami i ochrzcili dziecko.
Ale w szkole to nie miała lekko. A co dopiero 14-latka z 30 letnim mężczyzną ;/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:05:13

Małolata mogła byc juz "doswiadczona" poszła sobie na dyske nawalila sie i tyle. to wina rodzicow ze puscili ja na dyskoteke :\ koles mogl nawet nie wiedziec ze ma 14lat czesto nastolatki tak sie wypindruja ze wygladaja na 18. pewnie nie raz dala ochroniazowi zeby ja wpuscil, wiem jak jest bo moi znajomi ktorzy stali na bramkach w klubach opowiadali co sie dzieje. osobiscie nigdy nie bylam na takiej dyskotece i nie mam zamiaru isc bo wystarczy ze raz na 100lat pojde do pubu i tam podobne sytuacje , zal mnie sciska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:05:16

chyba troche nie na temat co??
:>:>:>
pozdrawiam :)


jeszcze ktos sie wypowie
:*
nie kazda dziewczyna co chodzi na dyskoteki sie kocha z facetami bez przesady;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:06 przez oluskafikuska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:07:20

Ja uwazam ze jak chce to niech wychowuje. I mysle ze dla mlodej bdzie lepiej jak to zalatwia po cichu. Trudno stalo sie! Jak bdzie dawal hajs to chyhba najwazniejsze ze dziecko bdzie mialo w czym chodzic co jesc czym sie bawic... Ale to tylko moje zdanie. Po co ta mloda na taloe rpzezycia narazac? Ja wiem ze 14 lat to dzieciek sama tez dorosla nie jestem ale coz coraz wiecej 14latek sex uprawia...:| I jesli chce to niech je wychowuje to tlyko dobrze o niej swiadczy! No pomijajac sex z 28latkiem masakra co za czub z tego faceta...

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:07:53

14 latka i 28 latek ! Mój boże.. to 14 lat różnicy ! Nie wiem, czy to nie jest karalne .

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:09:29

Cytat
intuition
Facet powinien siedzieć za pedofilię

zgadzam się ;))
z drugiej strony dobrze że nie chce tego dziecka usunąć! :D:D
jak taka dorosła na seks to niech wychowuje teraz...
ciekawe jak bedzie sie uczyć..?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:13 przez xxxczarnaxxx.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:10:01

ehhhh wiec moze i swiat sie cofa;///


mlodej szkoda i tyle, wlasnie chodzi o to ze ja dalabym jej z 18 lat , jest wyrosnieta,cycata, buzia okraglutka, ... nie wygklada na dziecko a na 18-19 latke
dziewczyna nie chce podobno facet dal taka pro[ozycje , ciekawa jestem czy wogole ona z nim rozmawiala a nie wciska kitu, moja kolezanka ma sie z nim umuwic mna spotkanie, wtedy moze wicej wyjdzie, narazie wszystko to jest gdybaniem i niczym wiecej :/


pozdrawiam mlode i rozsadne nastolatki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:11 przez oluskafikuska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:11:25

Cytat
oluskafikuska
poszla na dyskoteke, fakt wina rodzicow, ale teraz nie ma co sie winic, trzeba pomoc siostrze mojeje kolezanki, ale nie wiem co robic . dlatego licza sie dla mnie wasze zdania , opinie i rady:)
facet jest nadziany , obiecal lozyc 1000 zl miesiecznie na dziecko jesli bedzie siedziala cicho .


Wydaje mi się że to chodzi o Ciebie

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:12:15

nie nie chodzi o mnie :) ja mam 28 lat i wlasna rodzine, ale tlumaczyc sie nie bede :) pozdrawiam:)

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:12:25

ale tez zinnej strony - jasne nie kazda co chodzi na dyskoteki daje tu i tam ze tak powiem. moze troche przesadzilam ale takie sa realia. facet jest złamasem bo ma zone i dziecko a chadza sobie na dupeczki na dyske :(( to po pierwsze
rodzice tez niewiadomo , niepoiwinni jej puszczac , a moze ona powiedziala ze idzie spac do kolezanki i tak sobie pospala?
a tak apropo tematu :) jak jej pomoc?? chyba nie wiem , mysle ze gdybym byla na jej miejscu wychowalabym dziecko razem z mama jakos to by sie ulozylo.. moze jakas pomoc psychologa. nauczanie indywidualne zeby jakos skonczyla ta szkole..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:13:00

Cytat
anya_90
NIECH IDZIE SIEDZIEC A NIE, WOGOLE CO TO DZIECKO ROBILO Z 28LETNIM MEZCZYZNA:/ PATOLOGIA JAK NIC W TEJ POLSCE;....
wogóle co ona ma do gadania czy chce czy nie chce pojdzie do szpitala lub ginekologa nie prywatnego i od razu szpital ginekolog zglaszaja na policje;) beda ja meczyc az powie no albo moze powiedziec ze byla na imprezie zalana i nie wiem z kim albo, ze ktos ja zgwalcil ale wtedy bedzie sledztwo i wogole powodzenia;) NIE MA TO JAK DZIECI MAJĄ DZIECI;/ ode mnie tyle... tylko żal

Dziewczyna mająca 14 lat wcale nie musi być gorszą matką od takiej co ma 28;/ Nie wiem skąd to rozumowanie. Zwłaszcza jeśli młoda dziewczyna chce je zatrzymać to również o czymś świadczy. To, ze zrobiła to z 28 letnim facem - fakt głupota. Ale dziewczyny wtym wieku sa zaślepione niestety i działąją impulsywnie - facet nmiestety porazka w tym przypadku mysle ze wykorzystał jej naiwność. Co w tej sprawie??? Nie mam pojecia:(

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:14:38

Ale to już nie ważne na ile wygląda. Facet uprawiał seks z nieletnią i nawet jeśli o tym nie wiedział, to nie oznacza że może umyc od tego ręce. Musi poniesc konsekwencje tego co zrobił Życie!!! Do tego zdradził żone ale to już odrębna sprawa. Nie bawcie sie w szantaże bo to źle się skończy jeszcze i dla was. Idzcie na policję to jest jedyne rozwiązanie.

Cytat
blendi666
Cytat
anya_90
NIECH IDZIE SIEDZIEC A NIE, WOGOLE CO TO DZIECKO ROBILO Z 28LETNIM MEZCZYZNA:/ PATOLOGIA JAK NIC W TEJ POLSCE;....
wogóle co ona ma do gadania czy chce czy nie chce pojdzie do szpitala lub ginekologa nie prywatnego i od razu szpital ginekolog zglaszaja na policje;) beda ja meczyc az powie no albo moze powiedziec ze byla na imprezie zalana i nie wiem z kim albo, ze ktos ja zgwalcil ale wtedy bedzie sledztwo i wogole powodzenia;) NIE MA TO JAK DZIECI MAJĄ DZIECI;/ ode mnie tyle... tylko żal

Dziewczyna mająca 14 lat wcale nie musi być gorszą matką od takiej co ma 28;/ Nie wiem skąd to rozumowanie. Zwłaszcza jeśli młoda dziewczyna chce je zatrzymać to również o czymś świadczy. To, ze zrobiła to z 28 letnim facem - fakt głupota. Ale dziewczyny wtym wieku sa zaślepione niestety i działąją impulsywnie - facet nmiestety porazka w tym przypadku mysle ze wykorzystał jej naiwność. Co w tej sprawie??? Nie mam pojecia:(
Nie widzisz różnicy pomiędzy 28 letnią kobietą a 14 letnim dzieckiem. Naprawdę musze Ci to tłumaczyc??? Przede wszystkim dorosły człowiek potrafi sam zapracowac na swój byt, jest bardziej skłonny do podejmowania rozsadnych decyzji, w trudnych chwilach nie rzuca wszystkiego i nie załamuje rąk tylko próbuje walczyc. Dziecko nie ma tak rozwiniętej psychiki. Oczywiście zawsze są wyjątki od reguły, ale wątpię żebyśmy miały w tej chwili z takim do czynienia. Nie wspominam już o anatomii dziecka i kobiety. proszę nie mów mi że 14 letnia dziewczyna poradzi sobie z wychowaniem dziecka bo to bzdura!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:21 przez kasiula2.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:14:38

nom wlasnie faceci sa winni tak samo jak dziewczyny !!!\
nie rozumiem jak ten koles a raczej facet mogl isc z jakakolwiek dziewczyna do lozka skoro mial rodzine?? co innego zeby byl sam, widac wiekszosc facetow to dranie !!! i to jest prawda;/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:16:14

nie nie bede robic zadnych podstepow bo nie chce wpakowac sie w klopoty gdyz mam rodzine , pozdrawiam:)

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:18:38

Jesli facet tak postapil..To powinna zgłosic to na Policje..Adopcja odpada..

następna dyskusja:

Refluks, mdlosci, meczarnia :///