Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

w szkole sie uczylam ze tak bo przed wytryskiem odrobina cieczy, w ktorej sa plemniki sie wydostaje z penisa

Cytat
Kaarolinaa1234
ja przez 3 lata kochalam sie tak z narzeczonym i nic...:) mysle rowniez ze to zaly od faceta :) a w cieze tak latwo zajac nie jest
mam tak samo..zgadzam sie z kolezanka ze to zalezy od faceta i przede wszytkim kobiety...mam w rodzinie ginekologa..powiedzial mi wszytko na ten temat wiec nie obawiam sie o zajscie w ciaze kochajac sie w taki sposob..chyba ze moj chlopak zrobi mi psikusa hehe

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Cytat
ola_one
nie nie to nie o mnie chodzi :)
chciałam sie dowiedziec bo ostatnio na ten temat czytałam

Cytat
puchuskubatek
Cytat
bibelotka
i po co sie brac za cos o czym sie nie ma zielonego pojecia
bardzo mądra wypowiedź. popieram

czytajcie cały watek...

z tego co wiem, to może,niezdedy:]

dzięki za odpowiedzi :)
jak na kazdym forum zdania podzielone xD

Mozna a tylko dlatego ze kiedy facet czuje podniecenie wydziela z siebie cos co nie jest jesZcze wytryskiem a juz tam znajduje sie sporo plemniczkow ktore chca dostac sie do Twojego jajeczka wiec jak ja to twierdze z ch..... nie ma zartow:)

tak mozna i pewnie juz zaszłas hi zartuje:)

Cytat
Megiii4
Cytat
ola_one
nie nie to nie o mnie chodzi :)
chciałam sie dowiedziec bo ostatnio na ten temat czytałam

Cytat
puchuskubatek
Cytat
bibelotka
i po co sie brac za cos o czym sie nie ma zielonego pojecia
bardzo mądra wypowiedź. popieram

czytajcie cały watek...

Ja również!

owszem,mozna zajsc.

Po 1 - wypowiedzi "ja trzy lat tak uprawialam seks i nic" nie są zbyt rozsądne. Po prostu mialas szczeście. Po drugie - w ciąże nie jest trudno zajsc, poniewaz najwiecej poczec nie jest planowanych. Gumki nie są drogie, pomyslcie ile kosztują pieluszki...

To jest jak rosyjska ruletka ;)

mozna...chociaz popieram szafowiczke ktora napisala ze w ciaze nie jest tak latwo zajsc.Ja osobiscie przez dwa lata stosuje juz stosunek przerywany i nie wpadlam.To zalezy od mezczyzny czy umie kontrolowac swoj wytrysk:) pozdrawiam

to juz chyba czwarty taki wątek. Umiecie uprawiać seks a nie umiecie korzystać z wyszukiwarki.
a odpowiedź brzmi TAAAAAAK

Cytat
ewelinka493
tak mozna i pewnie juz zaszłas hi zartuje:)
hahaha nie nie ja w ciaży nie jestem i nie zamierzam jeszcze być przez długie lata

następna dyskusja:

wywołanie okresu