Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:35:17

Też człowiek.; każdy ma jakieś swoje przywary, ona ma może akurat taką;))

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:37:09

Brawo za mądra wypowiedz. Oczywiscie uwazam ze napisanie tak lub nie , nie jest trudne takie. Dziekuje wszystkim tym Paniom które sie do mnie odezwały i potrafily pogadac .

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:38:59

ja tez moge sprzedac skarpetki

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:54:13

to do tego co chcial kupic skarpetki ostatnio napisz;p

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:57:26

Cytat
AnnaMariaM
ja tez moge sprzedac skarpetki
Ja mogę oddać jedną bo druga się gdzieś zagubiła w praniu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.016

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:59:23

Niestety dziewczyny zdarzają się takie osoby na szafie.Staramy się na bierząco kasować takie osoby.Proszę absolutnie nic im nie wysyłać.

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:59:39

to jak by i moje ktos chcial to trez moge sprzeadac ^^ .skoro faceci chca skarpetki pan to moze panie chca facetów ? hahaha tylko biale mam jak cos .

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 22:22:22

a jaki punkt regulaminu łamią takie osoby proponujące kupno czyiś używanych np. papci?

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

08 lis 2009 - 12:33:53

Ode mnie Tomek chcial kupic rajstopki.. :) haha

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

20 lis 2009 - 22:23:07

hehe a ode mnie Pitr chciał kupić używane majteczki:)

i zdaje mi się, że ktoś robi nam niezłe jaja i ma ubaw po pachy;D

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

29 lis 2009 - 18:12:04

Cytat
pitr
Naprawdę dziewczyny powinnyście nabrać trochę dystansu do siebie i do tego co do was piszą. Wystarczy powiedzieć "Nie" lub nic, a jeżeli powie się TAK to nie trzeba podawać swoich danych.Niektóre wasze komentarze brzmią co najmniej jakby ktoś chciał kupić waszą matkę za pieniądze.A ten fetysz stary i popularny jak świat naprawdę jest nikogo nie krzywdzący i nie robiący nic złego.Myślę,że nie jedna dziewczyną ma dużo bardziej odważniejsze marzenia niż to o czym tutaj rozmawiamy.


wez...po co tak piszesz ?;/ jak sam pytasz o to czy jest możliwość kupna używanej bielizny ! ;FF

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

29 lis 2009 - 18:13:58

a do mnie czy sprzedam używaną bieliznę;|

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

30 lis 2009 - 09:42:32

A jak dla mnie fetysz jest ok...tzn sama nie jestem znam kilku (akurat mezczyzn) i zapewniam ze nie sa nienormalni ani nic w tym rodzaju...Kazdy ma swoje upodobania, kazdy preferuje co mu najbardziej odpowiada;-) Skoro to lubią to czemu nie zrobić im przyjemności i nie sprzedać?:-)
Aaaa nawet chcialabym sie wiecej o tym dowiedziec tzn o fetyszu, wiec jakby ktos wiedzial szczegolowo co i jak niech pisze na prv:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-30 09:45 przez runa.

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

30 lis 2009 - 09:59:22

do mnie rowniez pisał o kupno uzywanej bielizny ;))

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

30 lis 2009 - 10:03:37

moj chlopak zrobil mi ostatnio taki fetysz a ja nie bylam swiadoma hehehe a wiec ....
dzwoni do mnie ktoregos dnia i pyta sie jak sie kochanie spalo??
a ja mowie ze dobrzeee a on - bo nie wiem czy zauwazylas ale od 3 dni pytam sie ciebie jak ci sie spalo?
a ja mowie no wlasnie - a on na to - to zajrzyj w swoja poduszke........
ja wkladam reke a tu SKARPETA i to taka po robocie wiec wymieklam :)) a on ale poszukaj dobrze no i znalazlam druga do pary ;D powiedzialam mu ze jest okrutny ;)) a on na to ze to kara bo bylam dla niego niedobra!! i co wy na to :)

następna dyskusja:

Bóle miesiączkowe-sposoby na ból