Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:33:09

haha do mnie napisal czy mu sprzedam jakies uzywane klapki ;p to mu odpisalam,ze mam ale nowe i sie wiecej nie odezwal hahah ;p

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:33:48

Do mnie też ktoś pisał i pytał się o używana bieliznę(najlepiej figi). Jak napisałam że w życiu bym czegoś takiego nie sprzedała to zadał pytanie czy za dobrą cenę też... Co to ma być:/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:44:18

To jeszcze nic, na niektórych portalach, panny sprzedają swoje zużyte tampony za 80-140 zł za sztukę....

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 15:22:12

Po dłuższym zastanowieniu jestem za :P

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 22:01:10

Cytat
maa_dzia
a piotrek chciał majtki kupic u mnie hehe

u mnie tez ;p

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 16:56:25

Do mnie nikt nie pisał...

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:01:47

Ja napisałam że sprzedam :P i na jaja zapytałam ile mam je nosić.Powiedział że jak najdłużej a później zadał mi pytanie czy używam wkładek higienicznych... :P

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:16:59

Zaraz zostane zjechany... Ja tez bym kupil noszone rajstopki . Wiem ze wiekszosc ludzi uwaza to za zboczenie no ale ten fetysz jest mega popularny. Na allegro jest sporo ofert, sa cale serwisy poswiecone uzywanej bieliznie ALE jakos mnie nie jara kupno rajstop czy ponczoch od dziewczyny która traktuje to jako biznes i za 1 pare chce np 60zł. Co innego jak by miala np jakies dziurawe i zamiast wywalac to by je sprzedala za cene taka za która by kupila sobie nowe. Takie moje zdanie i juz. Jest to moj fetysz, mam dziewczyne ona wie ze mnie to pociaga a do tego sama sprzedaje rajstopy czasami .

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:29:34

a do mnie nikt nie pisał, ja to bym sprzedała,kasa potrzebna jest:/

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:32:04

Ja bym sprzedala a oc mi szkodzi:D :)

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:35:35

Zrobie mały OT czemu facetów tak zdyskryminowano na SZAFIE ;( dziwnie sie czuje jako "ona" . Temat fetyszu damskich nóg to temat rzeka jest aczkolwiek zawsze cos nowego sie mozna dowiedziec. ;p
A z tymi danymi tzn adres czy imie i nazwisko to juz chyba jacys napalency bez rozumni by szukali tej osoby od ktorej cos kupili. To wlasnie ci ci kupuja powinni miec maly wstyd ;p . Ja nigdy nie kupilem nic takiego (chialbym jak mowilem) ale jakos nie chce zeby moje dane miala ta osoba (no chybaze jest z innego miasta niz ja) . No to teraz czekam na krytyke bo napewno cos mi sie dostanie , sledze szafe kilkanascie miesicey i widze jak ty niektóre Pane lubia wzbudzic avanti.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-03 17:40 przez lukibmw.

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

03 lis 2009 - 17:36:28

u mnie jakiś chłopak chciał kupić buty jak najbardziej znoszone najlepiej czółenka :) veeeeery funny

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

04 lis 2009 - 16:18:47

No to jak jest tu jakas Pani chetna sprzedac rajstopki to pisac na PW odrazu z cena ;]

zweryfikowana
Posty: 558
Ostrzeżenia: 1/5

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

04 lis 2009 - 16:23:17

niezłe :D do mnie nie pisal :D widocznie nie mam ciekawych ... czapek :D

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

07 lis 2009 - 21:31:15

Naprawdę dziewczyny powinnyście nabrać trochę dystansu do siebie i do tego co do was piszą. Wystarczy powiedzieć "Nie" lub nic, a jeżeli powie się TAK to nie trzeba podawać swoich danych.Niektóre wasze komentarze brzmią co najmniej jakby ktoś chciał kupić waszą matkę za pieniądze.A ten fetysz stary i popularny jak świat naprawdę jest nikogo nie krzywdzący i nie robiący nic złego.Myślę,że nie jedna dziewczyną ma dużo bardziej odważniejsze marzenia niż to o czym tutaj rozmawiamy.

następna dyskusja:

Gdybyście się dowiedziały,że jesteście bezpłodne..