Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne.

24 paź 2009 - 13:43:19

Witam,
Mam pytanie. Są to moje pierwsze tabletki. Właśnie dostałam okres czyli z zaleceniami ulotki wzięłam pierwszą tabletkę. Czy mogę od jutra już zażywać regularnie rano? Czy jednak powinnam już o tej porze co dzisiaj wzięłam? Dodam, że biorę tabletki Syndi 35.

Tabletki antykoncepcyjne.

24 paź 2009 - 13:46:39

o tej samej porze co wzięłaś pierwszą, następnym razem weź ciut później jeśli ta godzina Ci nie odpowiada, ważne by było tego samego dnia co dostałaś okres

Tabletki antykoncepcyjne.

24 paź 2009 - 14:02:33

Hmn czyli od jutra mogę zacząć regularnie stosować rano? Bo popołudniowa godzina nie bardzo mi pasuje tym bardziej, że siedzę w szkole :)

Tabletki antykoncepcyjne.

25 paź 2009 - 10:36:11

Hej dziewczyny co sądzicie o tym mi lekarz kazał wziąść tabletki normalnego dnia czyli jak nie miałam okresu czy to normalne?

Tabletki antykoncepcyjne.

25 paź 2009 - 10:38:15

pewnie że tak. możesz sobie póxniej ustalić odpowiedznią porę. nie ma w tym problemu

Cytat
samirka
Hej dziewczyny co sądzicie o tym mi lekarz kazał wziąść tabletki normalnego dnia czyli jak nie miałam okresu czy to normalne?
nie jest to noromalne.(wiem bo jestem ginekologiem)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-25 10:39 przez katze.

Tabletki antykoncepcyjne.

25 paź 2009 - 11:26:20

Uważasz KATZE ,że zle postąpiłam słuchając lekarza.Dodam ,że tabletki wypisał mi głuwnie z powodu zaburzeń hormonalnych i torbiela na prawym jajniku.Uważaż jednak ,że mogła bym zajść w ciąże pomimo zażywanie tabletek?prosze o szybko odpowiedz.

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki antykoncepcyjne.

22 lis 2009 - 14:39:02

Hej dziewczyny mam takie krótkie pytanko do Was jesli nie chce juz brac tabletek antykoncep. to moge przerwac branie po tygodniu czy czekac az opakowanie sie skonczy?

następna dyskusja:

gołota vs adamek