Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:40:56

Cytat
agakow82
300zl? myślałam że dużo więcej.Ale to tez chyba zależy od ilości,nie?Prosze daj znać jak będziesz po :)
Wydaje mi się właśnie że od ilośći ale cena nie gra roli.Dam znać jak będzie już po:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:44:26

Cytat
pepsijarka
w takim razie ja to mam wielkie szczęście:):):)
mam troje dzieci i ani jednego rozstępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może dlatego że w każdej ciąży przytyłam po 7kg
pozdrawiam dziewczyny!!!!(rozstępy to nie koniec świata)

zazdroszczę Ci.Dla mnie rozstępy to wielki problem ale tak jak napisałaś nie koniec świata, niestety inni mają o wiele gorsze problemy w życie np jakaś straszna choroba dlatego choć nie lubię swoich rozstępów czasami cieszę sie że mam tylko je.Rozumiecie o co mi chodzi

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:44:27

mój brzuszek po trójce dzieciaczków:):):)



ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:45:52

Brzuszek ładny ale pępek nie za ciekawy.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:46:41

pepsi tylko pozazdrościć!!!!!!!!!!! GRATULUJE naprawde

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:48:50

Cytat
izabella85
Brzuszek ładny ale pępek nie za ciekawy.

Co tam pępek! spójrz na jej płaski brzuch! wszystko bym za taki oddała ehh przed ciążą tez mogłam się takim pochwalić ehh

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:49:13

właśnie o to chodzi-że my nieraz martwimy się ''złamanym paznokciem'' ''pryszczem na czole''
i nie zdajemy sobie sprawy jakie ludzie mają w życiu nieszczęścia przebywałam długo w szpitalu bo moje dzieci to wcześniaki (córcia ważyła 1400gr) i napatrzyłam się na choroby i śmierć....dlatego już inaczej patrzę i odbieram wygląd ludzi

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:51:59

dzięki dzięki:) aż miło!!!
a pępek po przejściach-ponieważ zakładam kolczyki mój pępek przeżył już kilka i kila wyrwanych dlatego na pępku mam dużą bliznę -ale co tam ....srał ją pies heheheh

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:53:30

Płaski to ja tez mam:)no dokładnie ja też się nie przejmuję kilkoma rozstepami bo ludzie mają poważniejsze problemy i choroby.A on kilku rozstepów nikt nie umarł.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:54:32

No dokładnie też mam blizne po kolczyku w pępku ale mała prawie nie widoczną,kolczyk się nie przyjął no i lipa.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 23:01:04

ja miałam kilka kolczyków i dwa razy wyrwały mi je dzieci (z kawałkiem ''mięsa'';) była duża dziura dlatego wielka blizna......ale może na lato założę sobie nowy z jakąś ładną tarczą -jak założę to się pochwalę:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

01 lut 2009 - 12:23:27

widać jeszcze ale już nie śine basiory miałam ich dużo zwłaszcza od pępka w dół brzucha po tych balsamach zrobiły się koloru srebrzystego nawet nieżle na to wygląda na piersiach też mam ale może sie wybiore kiedyś na zabieg;))

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

01 lut 2009 - 12:24:47

super !!!!!!

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

01 lut 2009 - 12:34:28

hej:) ja jestem po ciazy i powiem Wam ze nawet w czasie niej nie mialam ani jednego, a sposb mialam jeden smarowalam sie codziennie balsamem ujedrniajacym
a tak poza tym to to chyba u mnie rodzinne bo moja mam do dzis tez nie ma rozstepow:)

a co do sposobu ich zlikwiddowania?pewnie ze sa
mojej kolezance pomogly kremy vischy, fakt ze dosc kosztowne, ale jak sie bardzo nie chce ich miec..
tyle ze na kazdego dziala cos innego, trzeba wyprobowac kilka zeby znalezc ten odpowiedni dla siebie

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:17:06

Cytat
pepsijarka
w takim razie ja to mam wielkie szczęście:):):)
mam troje dzieci i ani jednego rozstępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może dlatego że w każdej ciąży przytyłam po 7kg
pozdrawiam dziewczyny!!!!(rozstępy to nie koniec świata)


Taaak tak mówi osoba, która ich nigdy nie ma, ja jestem po 2 ciążach,przed ciążą byłam szczupła 63 kg przy 173 cm wzrostu, miałam płaski jak deska brzuszek i ani jednego rozstępu teraz rozstępy mam na całym ciele od biustu o uda, a oprócz tego skórę na brzuchu rozciągniętą co w połączeniu z rozstępami daje efekt zebry, tak jak Monutka wstydzę się wyjść na basen, więc jeśli czegoś nie doświadczyłaś na własnej skórze, a już na pewno rozstępów to nie pisz że to nie koniec świata, owszem są gorsze problemy niż rozstępy, ale psychika daje nam odczuć ze jestesmy gorsze.

następna dyskusja:

OPINIA