Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:20:02

Coś ty laser jest bezbolesny i 100% bezpieczny:)ja się za niedługo wybieram to dam Ci znać jak chcesz jak to wyglądało itd.

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:21:40

ja mam ten sam problem, jak zaszłam w ciaze to nie miałam nic dopiero pojawiły sie pod koniec i zostały ze mna do dzis. Niestety!!!!!wszystkiego probowałam (bez laseru oczywiscie), kremy, rozne balsamy itd, nic nic nie pomagało i sadze, ze nic mi juz nie pomoze. Chociaz w czasie ciazy smarowała sie czym sie da. Ale nie pomogło!!!!!!

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:21:46

Cytat
izabella85
Poza tym dziwne że już Ci widać rozstępy zazwyczaj wychodzą już po porodzie i jak zaczyna się chudnąć .Ja n.p w czasie ciąży w ogóle nie widziałam u siebie rozstępów dopiero po porodzie wszystko wyszło.Przed ciążą ważyłam 50kg w czasie ciąży przytyłam 20kg a już po dwóch tygodniach schudłam do 57kg.Nie dopuść do gwałtownego chudnięcia bo skóra na brzuchu nie zdąży się obkurczyć i będzie okropnie wyglądać!!

Iza to nie ma nic do rzeczy, przynajmniej w moim przypadku. Ja chudłam bardzo, bardzo powoli a skórę nadal mam rozciągniętą :(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:25:23

Ja z zawodu jestem kosmetyczka i wiem że gwałtowne chudnięcie po ciąży nie jest dobre dla naszej skóry z reszta moja Pani dermatolog powiedziała to samo że skóra musi mieć czas się obkurczyć.Może twoja skóra jest po prostu wyjątkowo podatna.Jest to uwarunkowane genetycznie i nie tylko bo wpływa na to bardzo dużo innych czynników.Ja nie mam co narzekać bo mam rozstępy tylko na brzuchu i to nie na całym.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:25:27

rozstępy pokazały mi sie poniewaz wazyłam 50 kg i mialam bardzo zbitą figurę... i ten NAGŁY PRZYROST w listopadzie 7 kg mnie wykończył teraz ważę 68kg i czuję sie bardzo dobrze.. DZIEKUJĘ IZABELLA85 uspokoiłaś mnie ze laser nie boli,ciesze sie ze bede matką ale jak wiadomo kazda kobieta chce ładnie wygladac prezentjąc sie z dzidzią.. :(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:28:26

dziewczyny Wy macie rozstępy po urodzeniu dziecka a co ja mam powiedzieć jeśli jeszcze nie mam dzieci a już mam rozstępy? Mam je na biuście i troszke na pośladkach stosowałam różne kremy i nic mi nie pomaga :( jestem załamana :( boję sie co będzie jak będę w ciąży bo jeśli już teraz mam to potem to chyba będzie ich więcej!!Na szczęście mój facet kocha mnie taką jaka jestem ale mi z tymi rozstępami źle :( chciałabym mieć takie ciało jak kiedyś :) a nawet mogłabym być gruba byle nie mieć tych rozstępów ,Skąd się biorą??

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:28:41

Cytat
japonka
rozstępy pokazały mi sie poniewaz wazyłam 50 kg i mialam bardzo zbitą figurę... i ten NAGŁY PRZYROST w listopadzie 7 kg mnie wykończył teraz ważę 68kg i czuję sie bardzo dobrze.. DZIEKUJĘ IZABELLA85 uspokoiłaś mnie ze laser nie boli,ciesze sie ze bede matką ale jak wiadomo kazda kobieta chce ładnie wygladac prezentjąc sie z dzidzią.. :(
rozumię cię doskonale bo przez to samo przechodziłam przed ciążą byłam malutka i chudziutka w ciązy przytyłam 20kg ale na szczescie udało mi się uniknąc rozstępów na piersiach,udach czy tam łydkach mam na brzuchu i to nie na całym.Laser jest super i nie ma sie czego bać:)Pewnie że piękna i zadbana mama to szczęśliwa mama i dzidzia również:)

zweryfikowana
Posty: 110
Ostrzeżenia: 1/5

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:28:56

szkoda że pożałowałaś 20 złotych na tubkę kremu Fissan należy go stosować tak jak wszystkie inne od 3 miesiąca ciąży, mam kilkanaście koleżanek które mają dzieci i łącznie ze mną żadna z nas nie ma ani jednego rozstępu po ciąży a rekordzistka przytyła prawie 25 kg. Teraz jesteś już na nie skazana możesz je jedynie spłycić i rozjaśnić pomoże Ci w tym krem ze skorupików lub czysty kolagen to mam przetestowane ponieważ kiedyś za szybko urosłam i porobiły mi się rozstępy poziome rozjaśniałam je jakieś 10 lat po ich pojawieniu i co jakiś czas muszę kurację ponawiać i to jest niestety zdecydowanie droższe bo opakowanie kremiku kosztuje około 150 złotych i oba śmierdzą jak surowe ryby na szczęście zapach szybko się ulatnia. Proponuję Ci jednak do samego końca ciąży nie żałować kremu przeciw rozstępom.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:30:57

Cytat
agakow82
dziewczyny Wy macie rozstępy po urodzeniu dziecka a co ja mam powiedzieć jeśli jeszcze nie mam dzieci a już mam rozstępy? Mam je na biuście i troszke na pośladkach stosowałam różne kremy i nic mi nie pomaga :( jestem załamana :( boję sie co będzie jak będę w ciąży bo jeśli już teraz mam to potem to chyba będzie ich więcej!!Na szczęście mój facet kocha mnie taką jaka jestem ale mi z tymi rozstępami źle :( chciałabym mieć takie ciało jak kiedyś :) a nawet mogłabym być gruba byle nie mieć tych rozstępów ,Skąd się biorą??
Rozstępy biorą się z gwałtownego przybrania na wadze ale nie tylko.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:32:14

P.S skoro pojawiają się u Ciebie już teraz to możesz być prawie pewna że i w ciąży bedziesz mieć z tym problem.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:34:17

Cytat
izabella85
P.S skoro pojawiają się u Ciebie już teraz to możesz być prawie pewna że i w ciąży bedziesz mieć z tym problem.

Niestety wiem ze jeśli są teraz to wiem że pojawia się po ciąży :( a ile takie laserowy usunięcie kosztuje?drogie jest,nie?

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:35:34

Nie wiem ale nie jest bardzo drogie!! mysle ze max 300zł ale warto!!!

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:37:52

300zl? myślałam że dużo więcej.Ale to tez chyba zależy od ilości,nie?Prosze daj znać jak będziesz po :)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:38:55

w takim razie ja to mam wielkie szczęście:):):)
mam troje dzieci i ani jednego rozstępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może dlatego że w każdej ciąży przytyłam po 7kg
pozdrawiam dziewczyny!!!!(rozstępy to nie koniec świata)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:39:54

Ja mam dopiero 17 lat a rozstępy zaczęły pojawiać mi się od 11 roku życia... I nic na to nie poradzę....Mam takie uwarunkowania genetyczne.... A uwierzcie mi ze wyglądam naprawdę strasznie.... Próbowałam kilku kremów które nic nie pomogły...Straciłam już ochotę na walkę z tym cholerstwem....

następna dyskusja:

OPINIA