Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 21:58:16

WITAM..:) Jestem w 8 miesiącu ciąży. Mam bardzo dużo nieprzyjemnych rozstępów na piersiach, udach, pośladkach no i niestety w tym miesiącu pojawiły sie na brzuchu. Jestem młoda i mam ochote jeszcze kiedyś szaleć z ubiorem... CO MAM ZROBIC??POWIEDZCIE:(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:02:12

przykro mi ale nic z tym nie zrobisz :( masz taki rodzaj skory i zadne kremy ci nie pomoga moga jedynie zlagodzic ale to tez bardzo niewiele poprostu skora za szybko sie rozciaga do swoich mozliwosci i z tad powstaja rozstepy

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:03:48

a po ciąży? jak już urodze i schudne? pomoże mi coś?

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:05:18

Jak juz się pojawiły to nic z tym nie zrobisz,jedynie co to po ciąży stosuj kremy na istniejące już rozstępy one spłycą ,wybielą istniejące już rozstępy.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:06:42

Po ciąży to tak jak mówię kremy.masaże w tych miejscach szorstką gąbką no a potem możesz szarpnąć się na zabieg laserowy rozstępy będą minimalnie widoczne:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:08:26

bardzo Ci dziekuję bo juz spać normalnie po nocach nie mogę:) a te zabiegi laserowe to orientujesz sie w jakich cenach?

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:08:49

hej ja przeszłam przez to samo stosowałam od 5 miesiąca ciąży az do teraz czyli 6 miesięcy po Mustela 9 mois z fioletowych basiorów pożwężały się do biało srebrzystych kresek teraz stosuje fissan jest tańszy

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:09:07

Japonka przykro mi ale jak poprzedniczki napisały - nic z tym nie zrobisz :(( ja mam to samo. Po ciąży zostały mi rozstępy na brzuchu, piersiach, biodrach, udach, nawet na łydkach mam :( W ciąży przytyłam 34kg bo miałam kłopoty z zatrzymaniem wody w organizmie. Smarowałam się czym sie tylko da i w ciąży i po. Jak były taką są, widać mamy tendencję do tego :(((
Musimy się przyzwyczaić i zaakceptować ten fakt ale jesli CIę to pocieszy to ja jeszcze się z tym nie pogodziłam i nie zaakceptowałam. Przed ciążą jak byłam dużo młodsza dorabiałam sobie jako modelka. Teraz nawet kostiumu kąpielowego w lecie nie wkładam a minęły juz prawie 2 lata... :((

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:09:51

musisz smarowac skore najlepiej krem gerbera i to 3 razy dziennie juz teraz , by skore troche uelastycznic , ale troche pozno sie za to zabralas . po ciazy owszem nie beda sine tak jak teraz ale beda wygladac jak zmarszczki . tak jak napisala poprzedniczka jedynie laser by sie calkiem pozbyc

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:12:12

Cytat
MoNutka
Japonka przykro mi ale jak poprzedniczki napisały - nic z tym nie zrobisz :(( ja mam to samo. Po ciąży zostały mi rozstępy na brzuchu, piersiach, biodrach, udach, nawet na łydkach mam :( W ciąży przytyłam 34kg bo miałam kłopoty z zatrzymaniem wody w organizmie. Smarowałam się czym sie tylko da i w ciąży i po. Jak były taką są, widać mamy tendencję do tego :(((
Musimy się przyzwyczaić i zaakceptować ten fakt ale jesli CIę to pocieszy to ja jeszcze się z tym nie pogodziłam i nie zaakceptowałam. Przed ciążą jak byłam dużo młodsza dorabiałam sobie jako modelka. Teraz nawet kostiumu kąpielowego w lecie nie wkładam a minęły juz prawie 2 lata... :((
to ja cie pociesze osob z rozstepami i celulitem jest 90% populacji kobiet wiec trzeba poprostu zaakceptowac to i jedyne co mozna robic to maskowac fajnym ubiorem .

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:12:55

Cytat
japonka
bardzo Ci dziekuję bo juz spać normalnie po nocach nie mogę:) a te zabiegi laserowe to orientujesz sie w jakich cenach?
Nie orjentuję sie dokładnie ale juz nie tak drogo jak kilka lat temu,ja za niedługo sama się wybieram mam niewielkie rozstępy na brzuchu po ciąży i wybieram się na laser daje super efekty:) Ale tak jak mówię stosuj już teraz kremy i po ciąży również:)masaże pod prysznicem też dużo dają:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:13:32

smarowałam sie na początku jak zaczęly sie pokazywać KOLASTYNĄ NA ROZSTĘPY i oliwką po kąpaniu ale nic..:(
BOBROWSKA41 a jaką ilośc miałaś tych rozstępów? gratuluję że już ich nie widać:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:15:42

ten laser tylko mnie ratuje coś mi się wydaje:( a czy to bolesny zabieg??:(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:18:59

Poza tym dziwne że już Ci widać rozstępy zazwyczaj wychodzą już po porodzie i jak zaczyna się chudnąć .Ja n.p w czasie ciąży w ogóle nie widziałam u siebie rozstępów dopiero po porodzie wszystko wyszło.Przed ciążą ważyłam 50kg w czasie ciąży przytyłam 20kg a już po dwóch tygodniach schudłam do 57kg.Nie dopuść do gwałtownego chudnięcia bo skóra na brzuchu nie zdąży się obkurczyć i będzie okropnie wyglądać!!

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

31 sty 2009 - 22:19:33

Agata masz rację. Ja narazie walczę z rozciągniętą skórą na brzuchu i udach. Przytyłam prawie drugie tyle i nadal wszędzie mi wissi. ale wybieram się na cos takiego...

http://www.biomedyka.pl/zab_remodeling_cialo.htm Podobno działa. Zobaczymy

następna dyskusja:

OPINIA