Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:25:02

rostepy to nic innego ja za szybkie rozciaganie skory wiec trzeba uwazac by szybko nie przybierac na wadze czego niestesty nie da sie w ciazy zrobic :( jedyne co to od samego poczatku ( ja tak bynajmniej robilam ) czyli nawet jak nie widac brzuszka samrujemy sie kremami mnie przypasowal gerber . a jak zaczynala sie skorra rozciagac to mnie swedziala i czesciej smarowalam i nie mam zadnych rozstepow ani na brzuchu ani ma piersiach chodz piersi z miseczki a urosly do malego d ( teraz naszczescie znow wrocily do rozmiarow z przed ciazy i nie mam obwislych :) ) a rostepy mama na wewnetrznej stronie ud ale to z przed ciazy

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:25:35

Ja miałam w ciąży kosmiczne rozstępy, byłam załamana bo myślalam że to jest koniec mojej pięknej skóry, ale po ciąży da sie to wyćwiczyć wymasować i wykremować tak zże będą niezauważalne ,tylko wymaga to skrupulatnych treningów:)

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:27:07

Ja równiez borykam sie z ty problemem, kremów przeciw rozstepom uzywałam juz nawet przed ciaza aby ja uelastycznic i nic nie pomogło moj brzuch zmienił kolor na fioletowy , teraz roztepy przybrały jasny kolor . Orientowałam sie o cene laserowego usuniecia i niestey musze przyznac ze kosz takiego zabiegu nie jest na kieszen przecietnej polki.
Płaci sie za centymetry ciała na który są rozstepy.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:29:35

Cytat
dolorek
Ja miałam w ciąży kosmiczne rozstępy, byłam załamana bo myślalam że to jest koniec mojej pięknej skóry, ale po ciąży da sie to wyćwiczyć wymasować i wykremować tak zże będą niezauważalne ,tylko wymaga to skrupulatnych treningów:)

Moze cos iwcej bo ja juz straciłam nadzieje na to aby sie ich pozbyc lub sprawic aby były mniej widoczne

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 11:33:41

a moze zamiast ich sie pozbywac co jak napisalas jest ciezkie ubieraj sie tak by ich nie pokazywac , a na plaze sa przeciez stoje jednoczesciowe i to nie ktore super

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:30:44

Cytat
agulka83
Cytat
pepsijarka
w takim razie ja to mam wielkie szczęście:):):)
mam troje dzieci i ani jednego rozstępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może dlatego że w każdej ciąży przytyłam po 7kg
pozdrawiam dziewczyny!!!!(rozstępy to nie koniec świata)


Taaak tak mówi osoba, która ich nigdy nie ma, ja jestem po 2 ciążach,przed ciążą byłam szczupła 63 kg przy 173 cm wzrostu, miałam płaski jak deska brzuszek i ani jednego rozstępu teraz rozstępy mam na całym ciele od biustu o uda, a oprócz tego skórę na brzuchu rozciągniętą co w połączeniu z rozstępami daje efekt zebry, tak jak Monutka wstydzę się wyjść na basen, więc jeśli czegoś nie doświadczyłaś na własnej skórze, a już na pewno rozstępów to nie pisz że to nie koniec świata, owszem są gorsze problemy niż rozstępy, ale psychika daje nam odczuć ze jestesmy gorsze.

Dokładnie Agulka, tez zgadzam się z tym, że ludzie mają większe problemy ale dla NAS to jest duży problem.
Ja np. przed Krzysiem mogłam nosić dosłownie wszystko, kilka koleżanek mi zazdrościło nawet figury bo przy 160cm ważyłam 45-48kg i mogłam jeść wszystko i na kilogramy a nic po mnie nie było widać.
Miałam coś "mojego" (ciało) bo życie ogólnie poskąpiło mi przyjemności i radości.
Moja mama mi powtarzała jak byłam w ciąży, że schudnę szybko bo ona wróciła po dwóch ciążąch w 3 miesiące do poprzedniej figury a że jest wysoka i szczupła to nawet teraz w wieku 50 lat wygląda super i faceci sie za nia oglądają ku radości ojca :) a i rozstępów prawie wogóle nie ma.
A ja.... w 22 miesiące po ciąży mój brzuch wygląda tak...
Uda, łytki i biust podobnie :(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:32:11

Taaak tak mówi osoba, która ich nigdy nie ma, ja jestem po 2 ciążach,przed ciążą byłam szczupła 63 kg przy 173 cm wzrostu, miałam płaski jak deska brzuszek i ani jednego rozstępu teraz rozstępy mam na całym ciele od biustu o uda, a oprócz tego skórę na brzuchu rozciągniętą co w połączeniu z rozstępami daje efekt zebry, tak jak Monutka wstydzę się wyjść na basen, więc jeśli czegoś nie doświadczyłaś na własnej skórze, a już na pewno rozstępów to nie pisz że to nie koniec świata, owszem są gorsze problemy niż rozstępy, ale psychika daje nam odczuć ze jestesmy gorsze.[/quote]

Dokładnie Agulka, tez zgadzam się z tym, że ludzie mają większe problemy ale dla NAS to jest duży problem.
Ja np. przed Krzysiem mogłam nosić dosłownie wszystko, kilka koleżanek mi zazdrościło nawet figury bo przy 160cm ważyłam 45-48kg i mogłam jeść wszystko i na kilogramy a nic po mnie nie było widać.
Miałam coś "mojego" (ciało) bo życie ogólnie poskąpiło mi przyjemności i radości.
Moja mama mi powtarzała jak byłam w ciąży, że schudnę szybko bo ona wróciła po dwóch ciążąch w 3 miesiące do poprzedniej figury a że jest wysoka i szczupła to nawet teraz w wieku 50 lat wygląda super i faceci sie za nia oglądają ku radości ojca :) a i rozstępów prawie wogóle nie ma.
A ja.... w 22 miesiące po ciąży mój brzuch wygląda tak...
Uda, łytki i biust podobnie :(



ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:38:36

ja od poczatku ciąży stosowałam ziajke i dax cosmetics przeciw rozstępom, delikatnie masowałam brzuch i piersi i nie mam ani jednego rozstępu, a przytyłam 20 kilogramów.ciesze sie strasznie. myśle ze trzeba od początku smarowac skóre kosmetykami aby ja wzmocnic, oczywiscie delikatnie bo kremki na brzuch to dopiero niby od 4 m -ca mozna stosowac ze wzgledu na mozliwość wywołania skurczy.zgadzam sie z koleżankami jak juz masz to ciężko sie ich będzie pozbyc, wiem bo siostra ma nadal a 3 lata temu urodzila.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:40:00

eh rozstepy..dopiero mozna sie zalamac wtedy gdy przez 9 miesiecy ciazy bylo w porzadku i skora ladne sie naciagala..a w ostatnich dniach popekala i zrobilo sie to cholerstwo , ohydne , oblesne i do tego 78 kg schudlam na 54 w nniecale pol roku:( wygladam dzis-ble... skora wisi , rozstey ble... eh a taka mloda jestem jeszcze, teraz to chowam to swinstwo jak tylko moge, nawet przed mezem jest mi dziwnie, choc nie powinno ,,normalnie,,, :(:((:(:(:(:(:(:(:(:( pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zazdroszcze tym co tego problemu nie maja:) cieszcie sie tym i nie narzekajcie na inne mankamenty bo chyba nie warto

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:44:11

Najlepiej jak jesteście już w 2-3miesiącu ciąży to wieczorem smarować się oliwką dla dzieci moja koleżanka jest w ciąży i smaruje codziennie jest już w 6 miesiącu a rozstępów nie widać.

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:47:04

Darbru to tylko pozazdrościć, ja tez smarowałam się od samego początku czym tylko się dało, co było "dobre", "drogie" lub polecone. Efekt widać... ale w ciąży przytyłam 34kg a dzień po porodzie waga ani drgnęła :( teraz po prawie 2 latach ważę 50kg więc i tak pod tym względem nie jest źle ale cała reszta no comment :(

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

03 lut 2009 - 12:49:18

Cytat
MoNutka
Taaak tak mówi osoba, która ich nigdy nie ma, ja jestem po 2 ciążach,przed ciążą byłam szczupła 63 kg przy 173 cm wzrostu, miałam płaski jak deska brzuszek i ani jednego rozstępu teraz rozstępy mam na całym ciele od biustu o uda, a oprócz tego skórę na brzuchu rozciągniętą co w połączeniu z rozstępami daje efekt zebry, tak jak Monutka wstydzę się wyjść na basen, więc jeśli czegoś nie doświadczyłaś na własnej skórze, a już na pewno rozstępów to nie pisz że to nie koniec świata, owszem są gorsze problemy niż rozstępy, ale psychika daje nam odczuć ze jestesmy gorsze.

Dokładnie Agulka, tez zgadzam się z tym, że ludzie mają większe problemy ale dla NAS to jest duży problem.
Ja np. przed Krzysiem mogłam nosić dosłownie wszystko, kilka koleżanek mi zazdrościło nawet figury bo przy 160cm ważyłam 45-48kg i mogłam jeść wszystko i na kilogramy a nic po mnie nie było widać.
Miałam coś "mojego" (ciało) bo życie ogólnie poskąpiło mi przyjemności i radości.
Moja mama mi powtarzała jak byłam w ciąży, że schudnę szybko bo ona wróciła po dwóch ciążąch w 3 miesiące do poprzedniej figury a że jest wysoka i szczupła to nawet teraz w wieku 50 lat wygląda super i faceci sie za nia oglądają ku radości ojca :) a i rozstępów prawie wogóle nie ma.
A ja.... w 22 miesiące po ciąży mój brzuch wygląda tak...
Uda, łytki i biust podobnie :([/quote]



to jest prowdziwy problem a nie kilka rostepow , bo z tym bidulka nic nie zrobi no chyba ze tylko operacyjne naciagnac skore . wiekszosc mam w cizy uwaza ze ee po co mama dbac o siebie i zre doslownie zre a nie je . drogie panie jemy dla dwoch , a nie za dwoch . oczywiscie sa wyjatki jak monutka ktorej sie woda zatrzymywala i bidulka puchla . to samo po ciazy zamiast siedziec i jesc co popadnie to zadbajmy o siebie to wiele nie kosztuje

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

12 lut 2009 - 17:02:11

tak niestety na rostepy nic nie pomorze....:( mialm bardzo duzy brzusio w ciazy moja mala miala az 4kg! mialam duzy naprawde duzy brzuch! i mega roztepy ktore w niektorych miejscach sa takie zgrubiale nic mi nie pomoglo zadne kremy nawet w ciazy nie moglam samrowac niczym brzucha bo dostalm uczulenia ciazowego........mega swedzonce czerwone plamy do tego roztemy.nie moglam sapc po nocach! bylam u dermalotoga i nic tylko pogodzenie sie z faktem rozlazlego brzucha mi pozostaje i zbieranie kazsy na zabieg...

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

13 lut 2009 - 08:40:08

no cóż już za późno - smaruj się kremami na rozstępy i oliwką - duuużo - bądź cały czas tłusta od niej. W rozstępach ważna jest profilaktyka, przy ciąży smaruje się preparatem nawilżającym (oliwka dla dzieci jest bezpieczna dla dziecka) od pierwszego miesiąca - wiem po sobie, codzienny masaż i ani jednego "prążka" , a dodam że w 9 miesiącu w okolicy pępka też mi się pojawiły ale masowałam i smarowałam je namiętnie i już ich nie ma

ROZSTĘPY CIĄŻOWE:(

13 lut 2009 - 08:53:18

Moglas sie smarowac oliwka dla dzieci Ja smarowalam sie przez cala ciaze no i jestem 6 miesiecy po porodzie i juz niemam roztepow smaruj sie teraz ap porodzie prubuj kremami na roztepy

następna dyskusja:

Super prezenty!!!!!!!