Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 20:55:24

Hej. Szukałam czegoś do mojej niedoskonałej cery (rozszerzone pory i wagry) i trafiłam na pastę perłową "Ly-Na". Można kupić na e-bay. Niby ma być cudownym kosmetykiem... Używał ktoś ? Proszę o informację... Jestem zdesperowana.... :( http://www.zeberka.pl/art.php?id=2386
Oczywiscie nie wyswietla sie na glownej stronie.... Bo po co...
Kurde.... szlak mnie trafi z ta szafa cholerna... Bo dalej nie wyswietla sie na głównej......!!!!!!!!!!!!!!! Kur.....
Niech sie to wyswietli wreszcie bo mi nikt nie odpisze....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 21:01 przez Sandri.

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:01:39

Poczytaj komentarze, pisza ze zostala wycofana zw na rtec. Nie ryzykuj.

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:07:25

To że się wątek na głównej nie wyświetla to nie powód by spamowac po wszystkich innych wątkach. Jesteś żałosna.

Co do tematu- nie nie używałam.

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:11:54

nie nie znam... po co te nerwy... innym też się wątki nie wyświetlają...
tylko, że jak w swoim wątku będziesz pisać dalej w tym samym poście to i tak nic nie da. a inni przeczytają to co pisałaś...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 21:13 przez basia150609.

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:11:58

Po prostu sie wkurzylam ej... Po to tu pisze zeby mi odpisal ktos, a nie zeby zapychac internet nowym watkiem na forum....

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:13:16

wpisz w allegro purederm to ma takie zastosowanie :
Rewolucyjny sposób aby skutecznie odblokować pory i oczyścić zaskórniki na nosie

- w jednym,prostym kroku. Plastry zwężają pory, likwidują wągry, pozostawiają skórę świeżą i czystą,

co widać i czuć! Już po pierwszym zastosowaniu gwarantują diametralną różnicę,

a rezultaty widać bezpośrednio na oderwanym plastrze.



i jest dosc tanie!!

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:14:56

mi pomagaja pillingi drobnoziarniste:)

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:15:26

Nie używałam i nawet o takowej nie słyszałam..ale się nie spinaj tak, mój wątek z ważnym tematem, do mam alergików też się nie wyświetla ale to nie daje mi prawa do spamowania wszystkiego, dookoła siebie.

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:17:17

Polecam paski
SKINFOOD Egg White Pack Pore Strips ;) są może drogie, ale bardzo skuteczne

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:25:35

Cytat
Sandri
Po prostu sie wkurzylam ej... Po to tu pisze zeby mi odpisal ktos, a nie zeby zapychac internet nowym watkiem na forum....

chyba troszke za bardzo sie odpaliłas z tym spamem. zaraz cie zablokują na amen i bedziesz miała swoj kosmetyk doskonały ...

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 21:36:33

Cytat
Sandri
Po prostu sie wkurzylam ej... Po to tu pisze zeby mi odpisal ktos, a nie zeby zapychac internet nowym watkiem na forum....

czilałt ;)

zamiast stosu dziwnych rzeczy polecam do twarzy mydełko ze srebrem

wpisz sobie w google "mydelkoznanosrebrem" kosztuje 5 złotych a pomaga - ja tam jestem jego wierną fanką

edit/literówka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 21:37 przez estusia.

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 22:03:48

Cytat
dextella
Polecam paski
SKINFOOD Egg White Pack Pore Strips ;) są może drogie, ale bardzo skuteczne

a czy one są do zakupienia jedynie na ebay ?

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 22:11:45

Tak, te paski są skuteczne, ale jak się chce przeprowadzić trwałą kurację i zeby efekty były na dłuzej, to polecam serię jajeczek TonyMoly EggPore (jedne na oczyszczanie, a drugie zwęzające pory). To ważne, zeby uzywać dwóch na raz, bo efekt będzie zachwycający!!! :) Nie są tanie, ale bardzo skuteczne. Warto zainwestować, choć ja sama dostałam je w prezencie :)

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 22:13:19

Cytat
estusia
Cytat
Sandri
Po prostu sie wkurzylam ej... Po to tu pisze zeby mi odpisal ktos, a nie zeby zapychac internet nowym watkiem na forum....

czilałt ;)

zamiast stosu dziwnych rzeczy polecam do twarzy mydełko ze srebrem

wpisz sobie w google "mydelkoznanosrebrem" kosztuje 5 złotych a pomaga - ja tam jestem jego wierną fanką

edit/literówka


z tego co wyczytałam w google o tym mydełku to jest ono idealne,leczy wiele chorób jestem pod wrażeniem ;) myślę,że to będzie taka perełka kosmetyczna;)

Doskonały kosmetyk na wągry???

14 sty 2013 - 23:24:00

Nie słyszałam, ale może też się skuszę. O tym działaniu rakotwórczym to chyba lekka przesada, żeby małe mydełko miało nam raka zafundować o.O

następna dyskusja:

perfum jimmy choo, za ile wystawic?