Obecnie rozmawiamy o:

Meble

9 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

kolczyk

22 paź 2012 - 13:24:12

Witam
Przymierzam się od dłuższego czasu do kolczyka w pępku. Ćwiczyłam sporo, schudłam 3 kg w prawie miesiąc i poszło mi 5 cm z talii a ja nadal zastanawiam się czy mój brzuch jest odpowiedni. Oczywiście gdybym już miała kolczyk to jeszcze mocniej by mnie on do ćwiczeń motywował. Chłopak mówi że niczego mi nie brakuje, ale ja wole jakieś bardziej obiektywne opinie:P
Dodaje oczywiście zdjęcia.
PS- nie pytam was o indywidualne opinie na temat kolczyka w pępku.



kolczyk

22 paź 2012 - 13:27:18

Z boku wygląda na naprawdę płaski, a z przodu jedyne co przykuło moją uwagę, to to, że Twój pępek znajduje się bardzo wysoko :P Jeśli chcesz kolczyk w pępku, to go zrób ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 13:27 przez vixen89.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

kolczyk

22 paź 2012 - 13:27:41

Jakie jest pytanie? W tytule wątku jest kolczyk, a piszesz że nie mamy się o nim wypowiadać. Chodzi o brzuch? Są gorsze i są ładniejsze.

P.S. Czy jest większa wieś od kolczyka w pępku?

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

kolczyk

22 paź 2012 - 13:30:52

Cytat
vixen89
Z boku wygląda na naprawdę płaski, a z przodu jedyne co przykuło moją uwagę, to to, że Twój pępek znajduje się bardzo wysoko :P Jeśli chcesz kolczyk w pępku, to go zrób ;)
może tak wyszło dlatego, że miałam spodnie niżej spuszczone;)

Cytat
LatoNaKombajnie
P.S. Czy jest większa wieś od kolczyka w pępku?
Zaznaczyłam, że nie interesują mnie indywidualne opinie.

Kolczyk ma być dla mnie a nie dla pokazywania do całemu światu

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

kolczyk

22 paź 2012 - 13:31:00

ja jestem na nie..
jak kolczyk jakoś podniesie Ci samoocenę to go zrób

kolczyk

22 paź 2012 - 13:31:01

Brzuch jak brzuch, każdy ma swoje uroki ale znajdą się i wady zwłaszacza dla właścicielki;)
Chcesz? Zrób! Proste;]

*Chociaż osobiscie wydaje mi się, że moda na kolczyki w pepku wymarła już jakis czas temu, jak poprzedniczka uwazam że to obciachowe;]

kolczyk

22 paź 2012 - 13:31:28

tak jest gorsza wieś... dla mnie obrzydliwe są tunele w uszach fuj....

kolczyk

22 paź 2012 - 13:31:39

Jest. Kolczyk w nosie :)

kolczyk

22 paź 2012 - 13:32:58

Ja zrobiłam sobie kolczyk w pępku jak miałam 17 lat a teraz mam 24 i nadal go noszę chociaż nie pokazuję jedynie latem nad wodą. Jej bo jest ale jakbym miała drugi raz zrobić to też bym zrobiła:)
A powiem że teraz sporo przytyłam

kolczyk

22 paź 2012 - 13:35:33

Cytat
LatoNaKombajnie


P.S. Czy jest większa wieś od kolczyka w pępku?
Tak jest. Gdy osoba niezweryfikowana z jednym postem wchodzi na forum akurat aby odpowiedzieć w wątku o kolczyku.
Ja mam kolczyk 5 lat, może dla mnie to być nie modne i żałosne, ale gdybym miała robić wszystko to co nakazują mi kolejne trendy w modzie to byłabym bardziej "żałosna".
Co do Ciebie auorko wątku jednak na Twoim miejscu popracowałabym jeszcze nad brzuchem :)

kolczyk

22 paź 2012 - 13:36:06

Zaczekaj z kolczykiem i poćwicz jeszcze.

kolczyk

22 paź 2012 - 13:36:15

jezeli nie robisz go dla pokazywania całemu światu to po co pytasz? jezeli nie chcesz pokazywac i miec to tylko dla siebie to nawet jakbys miała fałdy na brzuchu to sobie zrób, sama napisałas ze to dla ciebie a nie na pokaz wiec nie rozumie...

podoba ci sie to sobie zrób...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

kolczyk

22 paź 2012 - 13:39:30

Nie podoba mi sie moda na kolczyki w pepku mimo ze sama kiedys go miałam ale niestety przerwal sie i pozostał mi ślad :D wg mnie pocwicz wiecej bo nie masz za bardzo zgrabnego brzuszka do kolczyka :)

kolczyk

22 paź 2012 - 13:40:09

Cytat
LatoNaKombajnie
P.S. Czy jest większa wieś od kolczyka w pępku?

Owszem, kolczyki u chłopaków w jakimkolwiek miejscu.

kolczyk

22 paź 2012 - 13:41:00

Jak dla mnie kolczyk w pępku jest bardzo seksowny, niezależnie od tego czy jest modny czy nie. Jeśli Ci się to podoba to oczywiscie sobie zrób. Sama mam kolczyk w pępku dobre 5 lat i nie wyobrażam sobie mojego brzuszka bez niego:)

następna dyskusja:

TATUAŻ czcionka Ważne!!!