Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studio tatuażu - Rzeszów

21 paź 2012 - 22:15:18

Witam wszystkie Szafiarki. Zamierzam zrobić sobie tatuaż, co prawda nie zrobiłam jeszcze obchodu po rzeszowskich studiach co planuję w najbliższym czasie. Chciałabym jednak zapytać się Was, czy któraś z Was robiła swój tatuaż w Rzeszowie, a jeśli tak to gdzie i czy poleca dany salon?

Z tych co znalazłam na necie to widzę: vikingtattoo, endorfine, rajski ptak, izabell, soleil.

Myślę, że lepiej usłyszeć opinię od klienta niż od właściciela/pracownika studia, który ewentualnie może mnie przekonywać, że to studio jest naj naj.
Czy ktoś może mi cos podpowiedzieć? Będę wdzięczna!

Szukałam na forum takiego wątku ale albo coś przeoczyłam, albo nie ma owego:)

Studio tatuażu - Rzeszów

22 paź 2012 - 14:58:46

Z dobrym artystą w Rzeszowie będzie ciężko. Jeżeli by polecić jakieś studio w innym mieście to co najmniej 250km drogi. W sumie to za dobrym tatuatorem można pojechać na drugi koniec Polski jeśli komuś zależy...

Z tych które wymieniłaś to na wstępie bym odrzuciła tego Rajskiego Ptaka, Soleil i Izabell , to jakaś tragedia co tam robią, Ci ludzie powinni przestać kaleczyć innych.

Jeżeli chodzi o Vikinga, to tak przeglądając galerię ewentualnie Kowal.
Endofine też ujdzie, ale bym np tatuażu w tych studiach nie zrobiła.
Brak mi tu autorskich wzorów, wszystko takiego 'katalogowe'.

Studio tatuażu - Rzeszów

22 paź 2012 - 17:23:48

dzięki za odpowiedź. wnioskuję, że Twoja opinia jest na podstawie stron internetowych czy może sama robiłaś w którymś z tych salonów?

Studio tatuażu - Rzeszów

22 paź 2012 - 20:54:27

Nie za bardzo rozumiem co znaczy "na podstawie stron internetowych" :)

Tak jak napisałam, nie zrobiłabym jednak tatuażu w tych studiach, przeglądając ich porfolia.
Moja opinia wynika jedynie z tego, że sztuką tatuażu interesuję się już parę lat, trochę się naoglądałam, bywam na konwencjach tatuażu, mam wielu znajomych tatuatorów, przez co mam okazję zagłębiać się w niej i słuchać wielu opinii, porównywać prace różnych artystów.

Te prace są jak dla mnie na poziome bardzo przeciętnym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 20:54 przez Sacrum.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Studio tatuażu - Rzeszów

22 paź 2012 - 21:40:00

Primitive Tattoo, ale to zależy od stylu i wzoru jaki sobie wybrałaś. Na coś bardzo wymagającego pojechałabym do Krakowa.

Studio tatuażu - Rzeszów

22 paź 2012 - 22:05:24

Jak Primitive Tattoo to tylko na etniczny do Karoliny, ale to już tylko świadomy swego wyboru delikwent, który wie czego chce :)

Studio tatuażu - Rzeszów

27 paź 2012 - 13:02:39

Chcę wytatuować napis :) myślę,że to nie jest chyba bardzo skomplikowane;)

Studio tatuażu - Rzeszów

28 paź 2012 - 14:14:46

Zdziwiłabyś się :)
Poprowadzenie prostej linii dla kogoś kto nie ma opanowanej techniki nie jest takie łatwe. Chyba, że nie zależy Ci na dobrze wykonanym tatuażu, to może wybrać jakiekolwiek studio ;)

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Studio tatuażu - Rzeszów

01 lis 2012 - 14:17:57

A czy ktoś zna kogoś, kto robi tatuaże? Niekoniecznie w studio?
Jestem z Rzeszowa, ale odechciało mi się chodzić po studiach, skoro nie robią zbyt profesjonalnie..

W końcu tatuaż ma się już na wiele lat..

Studio tatuażu - Rzeszów

01 lis 2012 - 14:24:23

Ja robiłam dwa razy w Endorfine - jeszcze u Kamyka, za pierwszym razem byłam zadowolona, za drugim już nie, niebawem poprawiam u kogoś innego.

Studio tatuażu - Rzeszów

03 lis 2012 - 17:03:20

Karoliny najprawdopodobniej już nie będzie w Rzeszowie.

Studio tatuażu - Rzeszów

03 lis 2012 - 17:04:34

ja robiłam w Vikingtatoo i jestem zadowolona

następna dyskusja:

kolczyk