Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:26:39

Hej dziewczyny:)
Mam do was pytanie otóz od dawna zastanawiam sie nad tatuazem :)
prawie jakby patrzec do 3/4 lata. W koncu jest mozliwosc, nawet miałabym zaufanego tatuażyste.
Chciałam was się poradzic otóz mysle o tatuazu na nadgarstku. Czy dziewczyny/faceci którzy mają w tym miejscu tatuaż, mają pozniej problem lub mieli problem ze znalezieniem pracy, badź ktoś źle na to patrzył, mówil itd.
No bo nie ukrywajmy ze w lecie to widac:)
Myslę jeszcze nad stopą tylko czy napis na stopie by fajnie wyglądał?
z góry wielkie dzieki za odpowiedz i pomoc\:)))

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:29:24

w dzisiejszych czasach juz nic nie dziwi pracodawcy

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:29:28

ja mam na nadgarstku gwiazdkę :P , tez mysle o napisie na stopie :P fajna sprawa

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:32:13

ja zamierzam sobie zrobic tatuaz na stopie na 19 urodziny!:) nie moge sie doczekac, ale wlasnie niestety problemy czasem moga byc w znalezieniu pracy..

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:33:33

Zawsze możesz założyć zegarek, o ile tatuaż będziesz mieć na lewej ręce.

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:33:50

Witam, mam tatuaz na nadgarstku i na stopie ktory konczy sie w polowie lydki a pracuje w budzetoce, takze mysle ze tatuaze juz nie sa przeszkoda jsli chodzi o szukanie pracy.Pozdrawiam i milego dziarania.

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:34:34

Cytat
xpalinkax
w dzisiejszych czasach juz nic nie dziwi pracodawcy

no zwłaszcza w urzędzie, sądzie, szkole itd..


jeśli zamierzasz kiedyś pracować w tego typu miejscu, to lepiej zrób sobie na nodze, bo nie każdy jest taki tolerancyjny jak dziewczyny na szafie;)

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:36:13

Zależy na kogo trafisz...
Coś w naszym społeczeństwie zaczyna się zmieniać, jednak wielu ludzi pod tym względem jest nadal bardzo zacofanych.
Ja mam mnóstwo znajomych wytatuowanych, wśród nich są osoby, które mają kolorowe całe ręce, dekolt, nawet szyję i pracę mają, niektórzy pracują na dość wysokich stanowiskach. Sama mam również trochę pokolorowanego ciała nigdy nikt natomiast nie miał z tym problemu.

W Twoim przypadku tatuaż będzie można łatwo zakryć, więc aż tak dużego problemu nie ma.

Zajrzyj sobie tu, to mój projekt fotograficzny z ludźmi wytatuowanymi :)
Właśnie odnośnie tematu tatuaż vs. praca :)

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:36:40

zalezy w jakim zawodzie chcesz pracowac. do urzędu, banku, biura raczej cie z dziara na nadgarstku nie przyjma;) natomiast jesli nie planujesz pracy "z ludźmi" to rob gdzie chcesz, chociaz wg mnie nie wyglada to najlepiej. Szybko ci się opatrzy i zawsze bedzie na widoku. Sama mam 2 tatuaze, ale akurat w mniej widocznych miejscach więc w miarę ogarniam temat;) Moja znajoma ma wlasnie na nadgarstku. zrobila go jak miala chyba 15 lat i teraz zaluje, ze wybrala az tak widoczne miejsce.

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:36:58

a co z bólem? strasznie boli na stopie? w sumie nawet jeśli bardzo to i tak zrobie, ale tak z ciekawosci sie pytam:)

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:38:02

zawsze można zakładać plasterek :)
nie zawsze możesz mieć nawet zegarek:)

tatuaż na nadgarstku

17 paź 2012 - 19:39:16

Cytat
iks_igrek_zet
Zawsze możesz założyć zegarek, o ile tatuaż będziesz mieć na lewej ręce.

tatuaż na nadgarstku

18 paź 2012 - 16:08:10

Cytat
Love_Chocolate
a co z bólem? strasznie boli na stopie? w sumie nawet jeśli bardzo to i tak zrobie, ale tak z ciekawosci sie pytam:)

Możesz sobie wcześniej załatwić maść, która delikatnie "znieczula" to taki też komfort psychiczny i mniejsze czucie :)

tatuaż na nadgarstku

18 paź 2012 - 16:12:53

Ja wybrałabym jednak stopę :) Sama będę robić tam tatuaż

tatuaż na nadgarstku

18 paź 2012 - 16:17:00

ja mam między innymi na nadgarstku i nigdy się nie spotkałam z jakimś problemem. według mnie dyskryminacja z powodu wyglądu jest śmieszna. no ale tak my tu w polsce sto lat za murzynami :)

następna dyskusja:

Studio tatuażu - Rzeszów