Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny doradźcie mi, może okiem kogoś kto mnie nie zna będzie lepiej.
Miałam wiele lat czarne włosy, z pasemkami i bez , byłam troszkę przytłoczona tym kolorem, te brudne ręczniki, ręce i szyja przy malowaniu, miałam dość .
Parę miesięcy temu zmieniłam kolor na blond, przemiana trwała 2 tygodnie.
Teraz ciągle mi siedzi ten czarny, albo jakiś brąz.. mało kto mi mówi że dobrze mi w blondzie , mimo że "
niby" mam to gdzieś, sama zaczynam myśleć że to nie mój kolor. ( mój naturalny to ciemny blond)
I jak ktoś ma zamiar komentować coś innego niż włosy to już może się pożegnać. :)
czekam na Wasze zdanie. ( powinny być 4 zdjęcia )



te zdjęcia są tak dziwne że nie można tego ocenić

Cytat
MyszkaMika
te zdjęcia są tak dziwne że nie można tego ocenić

jesteś ładna więc Ci we wszystkim ładnie.
mnie się podobasz i w blondzie i w ciemnych włosach ale pewnie taki blond niszczy bardzo włosy więc za jakiś czas wróć do ciemniejszych włosków.

nie lubie zdjęć.

wydaje mi sie ze lepiej wygladasz w ciemniejszych wlosach bo w blondzie jakos sztucznie

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 1/5

BLOND :) <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 10:04 przez moderator.

a ja uważam, że znacznie lepiej w blondzie, jak taka słodka laleczka :)
tylko masz bardzo zniszczone włosy, pomyśl o jakieś dobrej odżywce, maseczce do włosów.
ja teraz na lato też chcę rozjaśnić włosy, z brązu na jakiś ciemny blond, taki miodowy, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
pozdrawiam

zdecydowanie blond

daj normalne zdjęcia, nie czarno białe- po prostu takie na którym widać z przodu twarz bo tak jest ciężko ocenić :)

Cytat
MyszkaMika
te zdjęcia są tak dziwne że nie można tego ocenić


racja. w dodatku co do blondu to wydaje mi sie ze masz za ciemną karnację do niego (wnioskuję to po zdj nr 3), ale naprawdę na tych zdjęciach praktycznie NIC nie widać, więc jak mamy byc obiektywne ???

W blondzie lepiej:) A Czarny postarza:P

Cytat
MyszkaMika
te zdjęcia są tak dziwne że nie można tego ocenić

następna dyskusja:

Tatuaz na nadgarstku :)