Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usta...botox i kwas....jaki?

12 wrz 2010 - 21:04:34

do powiększania ust tylko kwas hialuronowy efekt utrzyuje się od 5-9 miesięcy potem jest wchłaniany przez organizm,a botox powoduje paraliż mięsni w obrębie zmarszczek w rezultacie zmarszczki znikają ale też nie na zawsze,oba zabiegi trzeba powtarzac dla utrzymania efektu tyle wiem

Usta...botox i kwas....jaki?

12 wrz 2010 - 21:17:50

Na pewno chodzi o kwas hialuronowy. Występuje naturalnie w ludzkim organizmie dlatego jest bezpieczny. Z czasem sie wchłania więc zabieg trzeba powtarzac dla utrzymania efektu. Stosuje się go nie tylko do powiększania ust ale też likwidacji zmarszczek, bruzd itp. Ust sobie powiększac nie chcę ale za jakies 20 lat na pewno chętnie zlikwidowłabym sobie za jego pomoca pare zmarszczek :D

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:41:45

w kwestii botoxu radze uwazac - nie kazdy lekarz ma dobre komponenty, bardzo dobry za to jest dr Zdzitowiecki z pomorza, na tyle dobry ze uczy wstrzykiwania botoxu innych lekarzy

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:44:14

jad kiełbasiany na 100%

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:48:21

ja mam idealny sposob na powiększenie ust:) pomadka na którą mam uczulenie, puchną mi wtedy usta:D pozdrawiam;)

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:48:32

Ja jestem w temacie wiec moze wytlumacze;) no wiec tak, botoxem nie powieksza sie ust tylko wygladza ich skore i zmarszczki wokol;)
natonatmiast do powiekszania sluzy kwas hialuronowi- efekt utrzymyje sie srednii 3 miesiace, cena to ok 1200-1400 zl
-aquamid- cos jak kwas hialuronowy tylko ze jak wstrzykniesz to masz raz na zzawsze, nie zniknie nigdy takze efekt dobry/ lub nie zostaje na cale zycie;) koszt to ok 1800zl
kolejna metoda to przeszczep wklasnej tkanki tluszczowe do ust0 efekt na cale zycie, cena ok 2500 zl
i ostatni to implanty:) zelowe poduszeczki wszywane z wargi cena ok 3 tys:) takie ma miedzy innym Pamela Anderson:P

mam nadzieje ze pomoglam:)

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:49:46

Kwas Hialuronowy

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:54:30

Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:55:07

JA bym ci polecala dobry blyszczyk z pieprzem, czy jakims ekstraktem z czili. Ale nie jakis za 15 zl tlyko lancome, chanel lub cos w tym styul. Z dosiwadczenia wiem ze dzialaja, i nie schodza tak szybko, i mysle ze to lepsze wyjscie niz jakis botox.

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:55:34

Kwas hialuronowy. W przeciwieństwie do botoxu (inne nazwy: toksyna botulinowa, jad kiełbasiany) jest nietoksyczny, bo to naturalny element budulcowy tkanki łącznej (skóry). Silnie wiąże wodę, między innymi dlatego zapewnia objętość. Wchłania się/jest rozkładany przez organizm po jakiś 6 miesiącach. Niestety rozciągnięte kwasem hialuronowym wargi tak naprawdę do końca życia wymagają dostrzyknięć, bo po pewnym czasie wyglądają jak .. hmm.. piersi otyłej kobiety po odchudzaniu i wykarmieniu gromadki dzieci ;) Zły przykład - Meg Ryan.

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:55:53

Cytat
Dungg
Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)
serio?????!!!!! i sporo sie powieksza?

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 21:57:39

<ściana> widzę że nikt tutaj nie grzeszy inteligencja. botoks jest na zmarszczki żeby twarz się rozkurczyła ;] a w usta wstrzykuje się kolagen albo właśnie kwas hialuronowy który jest dość bezpieczny. eh.

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:00:19

Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)
serio?????!!!!! i sporo sie powieksza?


Tak tak moja droga mi się bardzo powiększają to jeszcze zależy jak długo będziesz smarować ustka tym octem :) wpadłam na ten pomysł jak jadłam rybę w occie :) na początku zrobią Ci się takie duże i fioletowe a później wrócą do normalnego koloru ale duże zostaną przez 4 godziny czasem dłużej :)

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:02:52

Cytat
88dorota
Cytat
aoptymistkas
Cytat
88dorota
Cytat
aoptymistkas
mozg sobie powieksz... paranoja z tymi poprawkami natury...
Mózg mam w porządku... i usta też. Nie chcę ich poprawiać. A nawet gdyby, to sądzę, że nie powinnaś tak pisać, bo to nie dotyczy Ciebie...a już na pewno nie tak chamsko!! Są delikatniejsze sposoby na to, by kogoś odwlec od takiego zabiegu.... Ciekawa jestem jak to się wykonuje, czy jest szkodliwe itp. CHYBA MAM PRAWO??
nooo to delikatniej... lecz sie...
zaloze sie ze niezla z ciebie babka a kabinujesz jak kon pod gore. Ja tez mam nieduze usta i jakos nie zamierzam siebie poprawiac, z reszta... wole sobie kupic czekolade na zly humor i kompleksy zabic smiechem niz wydawac kupe siana i wstrzykiwac sobie jakies syfy pochodzenia trupiego do ciala :D
JAD KIEŁBASIANY TO CHOLERNIE SILNA TRUCIZNA ale kwas(??) jakiś tam jest naturalnym składnikiem naszego organizmu....to tak dla Twojej nikłej wiedzy.
A ja wyglądam tak i naprawdę nie potrzebuję czegoś takiego. PS. Nie jesteś delikatna jeszcze.

Jad kiełbasiany to to samo co botoks... to tak dla Twojej nikłej wiedzy:)

Wikipedia:
Oprócz tego jad kiełbasiany znajduje także zastosowanie w medycynie kosmetycznej, jako środek przeciwzmarszczkowy, efektywny w przypadku zmarszczek mimicznych – tu toksyna bardziej znana jest pod nazwą botox[3]. Podaje się go iniekcyjnie, podskórnie w pożądanym miejscu. Efekt utrzymuje się około 6 miesięcy.

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:04:39

nie mam pojecia pierwszy raz slysze o takim cyzms;P ja w przyszlosci powieksze sobei usta tzn tylko gorna warge bo mam duze ale chcialabynm gorna miec pelniejsza bo podobaja mi sie bardzo duze usta . wiem wiem sa pomadki itp ale ja nie chce caly czas sie malowac , chce miec duze usta rowniez bez makijazu , pewnie zostane zjechana :p an dzien dzisiejszy slyszalam o neidrogim kosmetyku Bielendy sexy look perfekcyjne usta , efekt jest na kilka godzin ale podobno bardzo widoczny wiec w to poki co zainwestuje ale nie moge nigdzie dostac w zadnych drogeriach ;/

następna dyskusja:

tatuaż 3D