Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:12:20

zdedcydowalam sie zmienic kolorek wlosow z czarncyh na jakis jasniejszy , od kilku lat mam ciemne wlosy , farbowalam je zawsze farba pallete sredni braz ale raczej wyglada on jak czarny, chce zrobic ten zabieg rozjasniaczem, wiem ze moje wlosy ucierpia ale to juz postanowione... i tu moje pytanie,czy ktoras z was schodzila z ciemnych wlosow rozjasniaczem?? ktory jest godny polecenia?? pomozcie :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-14 01:23 przez zosia_samosia.

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:21:14

chcialabym dojsc do takiego koloru mniej wiecej :)



najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:21:51

Jeśli masz włosy farbowane musisz zrobic dekoloryzację, a nastepnie nałozyć kolor

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:22:57

Ja robiłam tylko spód mam ciemny brąz na głowie;)) i chciałam blond bardzo ładny kolorek mi wyszedł:) ale to tylko dół a na całóej głowie pewnie nie wyjdzie juz tak łądnie polecam rozjasniacz z joanny kosztuje około 8 zł:)

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:47:23

Ja zchodziłam z czarnych pasemkami-najbezpieczniej stopniowo.Jak chcesz odrazu całośc to najlepiej idz do fryzjerki ona to zrobi dobrze bo samej będzie ci ciężko:) Z rozjaśniaczy polecam proszek Platinium blond w srebnym opakowaniu i woda 6% albo 9% ale może popalic Ci włosy. Zacznij od końcówek i od tyłu głowy bo boki i przy skroni rozjasniają się szybciej. Póżniej połóż na to farbę np.preferance z Loreal lub profesjonalną ze sklepu dla fryzjerek-tylko wybierz o ton jaśniejszą bo farba na rozjaśnianych włosach łapie mocniej kolor z poziomu 8.0(naturalny) lub 8.3(złoty) i nie bierz żadnego z 1 po kropce bo Ci wyjdą zielone

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 01:51:45

farby z nr 8 to blondy, więc po rozjaśnianiu wyjdzie blond, a nie jasny brąz jak na fotce!!!! (a jesli chcesz mieć kolor identyczny to ona na włosach ma nałozone kilka kolorów:)

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 02:03:51

Kolor na zdjęciu to blond szampański lub coś w tym stylu droga koleżanko:) Obejrzyj palete fryzjerską. Ja przez całe życie myslałam że jestem szatynką a według fryzjerów jestem średnią blondynką.
Poza tym interesuję się amatorsko fryzjerstwem i uwierz mi jak zrobisz brązem to spowrotem będą ciemne. Możesz zrobic z poziomu 7.0 lub 7.3
Ja robię z poziomu 7.7 -sarni brąz Londa profesjonal i wychodzą brązowe o dwa tony ciemniejsze od tych na zdjęciu.Tylko nie rób jasnym blondem ani super jasnym blondem. Zrób blond z poziomu 8 lub 7 ale nie ciemniejsze!!!!!

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 02:09:57

aaaaaaaa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-14 02:11 przez ana_gwiazda.

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 02:19:17

nooooooooo

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 11:40:27

zeby nalozyc farbe musze pierwsze zejsc z tego prawieze czarnego koloruu.... dekoloryzacja u fryzjera odpada, pytałam sie , to wydatek ok 250 zł nieestety nie mam az tylu pieniazkow... wiec prosze bardziej o podpowiedz jakiego rozjasniacza uzyc ktory ladnie sciagnie ten czarny kolor i niszczy najmniej wlosy ( rozjasniacz z joanny opada-slyszalam ze jest najgorszy- z wlasnego dowsiwadczenia tez wiem ze okropnie niszczy wlosy, kiedys uzywalam go moje wlosy byly takie jakby ,, gumowate'' ) i czy ktoras z was robila rozjasniaczem ? ile trzymasz go na wlosach ? czy zrobic ten zabieg raz czy dwa razy ? o ile tonow wam sciagnal kolor ? czy odczekac jaki czas po sciagnieciu koloru przed nalozeniem farby ??

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 11:45:24

oo 250 zł?? ja poszłam do ryzjerki (miałam brąz) i chciałąm jasny blond zrobiła mi pasemka tak grube żez wyglądało tak jakbym miała cale włosy blond... zapłaciłam 50 zł......

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 11:50:58

a jaka masz dlugosc wlosow ?? moze pasemka kosztwaly by taniej u fryzjerki ale ja chcualam cale wlosy zdekoloryzowac i wlasnie taka dekloryzajcja tyle kosztuje , sama dekoloryzacja jakies 100 zl plus nalozenie nowego koloru drugie 100 zl :) mam dlugie wlosy wiec moze dlatego taka cena ;)

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 11:55:56

najlepiej iść do dobrego fryzjera, powiedzięc co chcesz zrobić i pewnie zaproponuje ci jakieś wyjście, jaki ci nie będzie odpowiadać bo np. za drogo, to spytaj sie czy jest jakaś inna możliwość :P albo powiedz, że musisz się zmieścić w danej kwocie i czy jest to możliwe do wykonania. ja iem, że dobre są farby z welli i z matrixa albo z kadusa

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 12:00:42

Radze Ci iść do fryzjera. On stopniowo rozjaśni włosy.

najlepszy rozjasniacz?

14 cze 2009 - 12:02:18

TYLKO NIE JOANNA!!!!!

ja z prawie czarnych doszłam do platyny, ale żałuję że od razu do fryzjera nie poszłam, zaoszczędziło by mi to czasu, zniszczonych włosów i co dziwne... pieniędzy, eksperymenty są droższe, a odżywki później na siano też kosztują ;(( szkoda że za późno to zrozumiałam i dopiero od połowy mojego farbowania (od 6 miesięcy) farbuję u fryzjera... a wcześniej denerwowało mnie jak laski pisały... idź do fryzjera ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-14 12:04 przez kruszek.

następna dyskusja:

moje włosy;(:(