Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 19:50:35

Hejka dziewczyny! właśnie przeglądałam forum na temat suchych włosów i pewna laska podała właśnie ten o to szampon..
ponoć jest bardzo dobry!! tylko trudno go dostać.. może któraś z was go miała i wie jak można go skombinować !! proszę pisać bo chciałabym takie cacko sobie kupić :D
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16191

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 19:56:35

moj kuzyn jest fryzjerem [moge podac namiary :D ] i nie poleca takich bajerow :)
podobno zamiast puszystosci otrzymuje sie efekt szopy :)

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:06:34

http://esentia.pl/Bilba_b368.htm Tu sa od razu do kupienia ale nie jestem pewna czy to to :p

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:11:30

Kurcze tez bym sobie kupila ale troche drogie te kosmetyki ^^

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:12:54

dzięki ;)

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:15:24

no w sumie trochę drogie.. ja mam suche włosy bo prostuje!! a jak je umyje i wyschną to mam wielką szope;ooo i takie siano !! to wszytsko od prostowania włosów.. a mama mi mówiła nie prostuj włsów .. no to cóż tearz bede musiala kupować takie drogie szamponki^^ ja musze to wypróbować mam nadzieje ze mi ten szampon przywroci dawniejsze piekne włosy : )

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:18:36

kurde ale na tych stronkach co mi podałaś nie ma tego właśnie szamponu : ( nie wiem skąd ja to wezme na ebayu tez ni ma ;O

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 20:57:27

ja też mam suche włosy, codziennie prostuje, ale nie używam specjalnych szamponów...mam zwykły z loreal, tylko, że po każdym myciu( co 2 dzień) nakładam maskę do włosów suchych na conajmniej 20 minut, a po wysuszeniu i wyprostowaniu nakładam na koncówki jedwab z CHI. i mam piękne włosy,na dodatek ostatnio przeszłam dekoloryzację i mimo tego dalej są ładne dzięki tak napr zwykłym zabiegom.

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

13 cze 2009 - 22:32:59

Cytat
agati85
ja też mam suche włosy, codziennie prostuje, ale nie używam specjalnych szamponów...mam zwykły z loreal, tylko, że po każdym myciu( co 2 dzień) nakładam maskę do włosów suchych na conajmniej 20 minut, a po wysuszeniu i wyprostowaniu nakładam na koncówki jedwab z CHI. i mam piękne włosy,na dodatek ostatnio przeszłam dekoloryzację i mimo tego dalej są ładne dzięki tak napr zwykłym zabiegom.
Dokładnie tak rób :). Po tych specyfikach do włosów ma się mopa na głowie i nie da go się wyprostować..

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

14 cze 2009 - 11:29:29

ja tez dosyc czesto prostuje wlosy i sa ona suche lamliwe itp, poprostu jedna wielka masakra, ale ostatnio je podcielam , zaczelam uzywac maski do suchych wlosow (placenta), no i obowiazkowo jedwab a no i jeszcze robie sobie maske z zoltek i olejku rycynowego i naprawde sa one w o niebo lepszej kondycji, a to co ty pokazalas to zgadzam sie z dziewczynami ze czesto robi siano na glowie ciezkie w ulozeniu a poza tym po co szukac nie wiadomo gdzie jakis specyfikow skoro dobre kosmetyki mozna znalezc w wiekszoasci drogerii czy chociazby na allegro, ;)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

12 kwi 2010 - 12:08:24

No z reguły na każdego działają inne specyfiki. Mi tak naprawdę nic nie dały odżywki popularnych marek, a stosowałam ich naprawdę sporo, a na dodatek bardzo regularnie. Najlepiej działają na mnie kosmetyki naturalne. Kupiłam sobie oklejek do włosów w Mydlarni u Franciszka Receptura Królewska. Bardzo mam po nich fajne włoski, w sumie nie są już takie suche, widzę, że ich wygląd się poprawił, a co najważniejsze są bardzo miłe w dotyku i bardzo fajnie się układają. Nawet nie muszę się bardzo starać żeby je ułożyć.

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

23 lip 2010 - 11:51:10

Mi ostatnio został polecony płyn Urt-Oil z nafta oczyszczoną, bo tez mam bardzo suche włosy tera chyba przez to że cały czas nastawione sa na klimatyzacji, a jak nie to to wiatraki, słońce i wodę. Strasznie mi się zaczęły wysuszać a przez to łamać więc chyba wypróbuje ten specyfik.

CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

23 lip 2010 - 11:58:21

a ja po raz kolejny polecam maskę do włosów POLLENA MALWA GLORIA. Na all kosztuje 5.50 . nie wierzyłam w to cudo, ale zachęcona opiniami na Wizażu, zakupiłam i juz sie z nią nie rozstaję:))

wspomniany wyżej olej rycynowy tez polecam:) i jeszcze naftę kosmetyczną...



CUDO NA SUCHE WŁOSY!!!

23 lip 2010 - 12:04:14

A ja polecam maseczkę domowej roboty :)

kostka drożdży
2żółtka
2łyżki nafty
1łyzeczka olejku rycynowego


Mieszamy to i nakładamy na jakies 40 minut, na to worek foliowy i czapka zeby sie rozgrzało :)

Wystarczy raz w tygodniu robić. Włosy stają się mocniejsze,odżywione i błyszczące. Oczywiście trzeba regularnie.

następna dyskusja:

jaka farba?