Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brzuch idealny

02 cze 2009 - 20:45:42

Bieganie... Przymierzam się do tego od około 4 lat i jakoś ciągle brakuje motywacji. Samej mi się nie chce, a jak mam iść z kumpelą to w końcu wychodzi nam z tego biegania spacer...

Brzuch idealny

02 cze 2009 - 21:13:59

Cytat
Rozspiewana
Olej A6W. ;)
Wpisz w Googlach "8 minutes" i wyskoczą Ci krótkie, ośmiominutowe filmiki na YouTube. Codziennie po 8 minut, bez katowania- efekty świetne, znajome z innego forum stosowały zamiast A6W i są bardzo zadowolone. :) Tylko faktycznie trzeba codziennie. ;p...
Właśnie obejrzałam filmik i mam takie ćwiczenia na aerobiku raz w tygodniu i są wykańczające, bo cały czas pracują mięśnie. Mam po tym zakwasy jak cholera :P Pewnie przez brak systematyczności.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:06:45

Czesc Wam znacie moze jakis sposob na pozbycie sie wielkiego brzucha?Moze jakies herbatki czy cos?Tylko nie mowcie mi o brzuszkach bo z systematycznoscia jest u mnie nieciekawie:/

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:09:37

pijąc herbatkę brzuch ci nie zmaleje jedynie dieta i ćwiczenia

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:09:43

przede wszystkim ruch! basen, ćwiczenia ;p

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:11:04

bez brzuszków ani rusz,
herbatką sprawy na pewno nie załatwisz.

ale są takie pasy specjalne na brzuch, w których pocisz się podczas ćwiczeń [w sklepach sportowych do kupienia] i chudnięcie jest kilka razy skuteczniejsze.

ale bez ćwiczeń i tak nic nie zrobisz.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:11:07

bez systematyczności i samozaparcia raczej dużo się nie zdziała... :)

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:13:14

ruch spacery biegi basen taniec rower - ja jestem w ciaglym ruchu i zero brzucha:P

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:15:18

mialo nie byc o brzuszkach ale to chyba najlepszy sposob:P
ja tez sie dlugo przed nimi zapieralam az wkoncu sprobowalam,ze to nic starsznego.Robie takie pol brzuszki czyli podnosze sie tylko do najwiekszego napiecia brzucha.z dnia na dzien robilam coraz wiecej brzuszkow zacząwszy od 10:D
teraz po nie calym miesiacu robie ponad 100 dziennie i widze efekty,brzuch sie zmniejsza i nabiera fajnego ksztaltu,jest twardszy.a jak sie widzi efekty to ma sie wieksza motywacje do cwiczen:)
do tego jeszcze na lezaco na plecach- kilka dziesiat podnoszen nog tez fajnie dziala na brzuszek:)

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:18:41

mowisz ze nie chcesz brzuszkow mi podała wfistka takie ćwiczenie , ktore owila ze dziala lepiej jak brzuszki (nie wiem czy to prawda) Wiec tak :
Kładziesz sie na plecach wkladasz rece pod dupcie :P i unosisz nogi na wysok nie wiecej jak 20-30 cm i wytrzymujesz 10 sekund, przerwa 5 sekund i znowu. Jezeli nie dasz rady 10 sekund utrzymac tak PROSTYCH nog sprobuj po 5 sekund a z dnia na dzien bedziesz mogl dluzej :) i takich serii trzeba dziennie powtarzc ok 30 :P a potem no wiecej :P

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:22:48

Ja chciałam zdementować jedną nieprawidłowość a nawet ostrzec... Nigdy w życiu nie róbcie tylko brzuszków jako jedyne ćwiczenia na brzuch. Należy robić zorganizowane ćwiczenia na płaski brzuch ( nie polecam też 6 Weidera zbytnio dla kobiet ). Noszę rozmiar 34/36, od zawsze przeszkadzał mi lekko wypukły brzuszek. Systematyczne robienie brzuszków tylko rozciągnęło skórę w okolicy pępka. Niedawno dowiedziałam się, że to co mam na brzuchu to nie tłuszczyk, ale właśnie trochę rozciągnięta skóra właśnie przez robienie tych nieszczęsnych brzuszków. Wykonywanie ich ciągnie skórę z dolnej części brzucha, wzmacniając tylko górną część mięśni brzucha, za co odpowiada mięsień prosty.Teraz dopiero mam problem co z tym zrobić, bo na lifting za wcześnie. Pozostaną mi na razie chyba zabiegi u kosmetyczki i smarowanie się kremami, serum itp. Zobaczymy co podziała.
Wszyscy mi mówią, że jestem głupia i że wymyśliłam sobie problem z brzuszkiem. Może to dlatego że jestem idealistką po części i wszystko musi być tip top. A brzuch musi być płaski jak po retuszu graficznym w gazetach xD

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:24:49

ja mam ten sam problem:( a może abgymnic:>

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:25:13

Cytat
Malincia666
mowisz ze nie chcesz brzuszkow mi podała wfistka takie ćwiczenie , ktore owila ze dziala lepiej jak brzuszki (nie wiem czy to prawda) Wiec tak :
Kładziesz sie na plecach wkladasz rece pod dupcie :P i unosisz nogi na wysok nie wiecej jak 20-30 cm i wytrzymujesz 10 sekund, przerwa 5 sekund i znowu. Jezeli nie dasz rady 10 sekund utrzymac tak PROSTYCH nog sprobuj po 5 sekund a z dnia na dzien bedziesz mogl dluzej :) i takich serii trzeba dziennie powtarzc ok 30 :P a potem no wiecej :P

bardzo dobre ćwiczenia. nam też polecała je pani od wf i z tego co mówią dziewczyny jest rewelacyjne.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:26:49

Jogging!

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:33:44

a jak jestem półtora roku po porodzie to mogę jeszcze kupić pas poporodowy żeby spłaszczyć brzuch?? chodzi mi o wiszącą skórę... ?!

następna dyskusja:

włosy pod pachami.?