Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:40:25

Dziekuje Wam za odpisanie:))Juz myslalam ze sie nikt nie odezwie:DJednak sie skusze na te brzuszki i to cwiczenie od Malincia666:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-28 14:40 przez karinka17.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:41:44

http://wdziek.info/cwiczenia_na_plaski_brzuch.html
http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html

bardzo fajne i przyjemne cwiczenia. zapraszam na te stronki ja tez borykam sie z brzuchem wieloryba.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:43:13

Cytat
susie-86
a jak jestem półtora roku po porodzie to mogę jeszcze kupić pas poporodowy żeby spłaszczyć brzuch?? chodzi mi o wiszącą skórę... ?!

nic ci juz nie pomoze! trzeba było myslec kilka miesiecy po porodzie. wiszaca skóra juz raczej nigdy nie bedzie jędrna.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:44:45

Cytat
Kirsha
Ja chciałam zdementować jedną nieprawidłowość a nawet ostrzec... Nigdy w życiu nie róbcie tylko brzuszków jako jedyne ćwiczenia na brzuch. Należy robić zorganizowane ćwiczenia na płaski brzuch ( nie polecam też 6 Weidera zbytnio dla kobiet ). Noszę rozmiar 34/36, od zawsze przeszkadzał mi lekko wypukły brzuszek. Systematyczne robienie brzuszków tylko rozciągnęło skórę w okolicy pępka. Niedawno dowiedziałam się, że to co mam na brzuchu to nie , ale właśnie trochę rozciągnięta skóra właśnie przez robienie tych nieszczęsnych brzuszków. Wykonywanie ich ciągnie skórę z dolnej części brzucha, wzmacniając tylko górną część mięśni brzucha, za co odpowiada mięsień prosty.Teraz dopiero mam problem co z tym zrobić, bo na lifting za wcześnie. Pozostaną mi na razie chyba zabiegi u kosmetyczki i smarowanie się kremami, serum itp. Zobaczymy co podziała.
Wszyscy mi mówią, że jestem głupia i że wymyśliłam sobie problem z brzuszkiem. Może to dlatego że jestem idealistką po części i wszystko musi być tip top. A brzuch musi być płaski jak po retuszu graficznym w gazetach xD
zgadzam się! ja mam wystający brzuch, i jak robię ćwiczenia na brzuch to pozostaje mi dokładnie taki sam, a nawet ciut większy i tylko staje się twardy i jest jeszcze gorzej, bo tak mogę go lekko wciągnąć, a tak po prostu wystaje i mnie denerwuje!

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:45:25

Bez cwiczen sie brzucha nie pozbedziesz ;)

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:46:51

Każdy rozsądny lekarz czy dietetyk powie Ci, że tylko ograniczenie jedzenia i ruch najlepszym sposobem na schudnięcie.
Żadne tam herbatki, czy inne "cuda -niewidy'.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:47:30

hmm,ja miałm wielki brzuch po ciazy(cesarskie ciecie)jak wychodziłam z dzieckiem ze szpital to z brzuchem jak w ciazy i z dzieckiem>hehe!!odczekałam poł roku kupiłm majtki sciagajace i krem na zwiatcZałom skurke i troszke dietki ruchu i prosze,brzuch płaski (prawie)troszke dożywotnio zostało>hehe.a i biore tabletki antykoncepcyjne yasminelle,nie zatrzymuja wody w organizmie,to tez powud duzego brzuszka u niektórych kobiet wtym iu mnie!pozdrawiam.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:48:12

a 8minut abs?:D

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:54:59

Cytat
Majka1303
bez brzuszków ani rusz,
herbatką sprawy na pewno nie załatwisz.

ale są takie pasy specjalne na brzuch, w których pocisz się podczas ćwiczeń [w sklepach sportowych do kupienia] i chudnięcie jest kilka razy skuteczniejsze.

ale bez ćwiczeń i tak nic nie zrobisz.

posiadam taki pas, zakupiłam dzięki MANGO ale zapewniam, że samo używanie pasa nic a nic nie pomoże :(

zweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 1/5

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 14:57:20

ja mam pas do sprzedania szerszy. nosiłam go po porodzie a ostatnio zakładałam do cwiczen.super uciska i 5 razy wiecej skóra sie poci na brzuchu i szybciej sie chudnie.Jakby któraś była zainteresowana?
acha dopiero założyłam konto czekam na weryfikacje.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 16:04:39

Cytat
Olimpia_21
Cytat
susie-86
a jak jestem półtora roku po porodzie to mogę jeszcze kupić pas poporodowy żeby spłaszczyć brzuch?? chodzi mi o wiszącą skórę... ?!

nic ci juz nie pomoze! trzeba było myslec kilka miesiecy po porodzie. wiszaca skóra juz raczej nigdy nie bedzie jędrna.

nie miałam czasu na zajmowanie się sobą bo mieliśmy małe problemy, ale koleżanka nosiła teraz i jej się troszkę skurczyło...

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 16:09:55

no moze warto w takim razie spróbowac ja bym na Twoim miejscu zrobiła tak( jestem kosmetyczka z zawodu)
kup błoto z morz martwego duza puszka ok 60 z ł
peeling do ciała
folia
robisz peeling brzucha , nakładasz błoto , obwijasz sie ciasno folią. wskakujesz do łózka przykrywasz sie kocem i lezysz z 30 minut zabieg powtarzasz co dwa dni. EFEKT WIDOCZNY PO PIERWSZYM ZABIEGU bo skóra jest nawilzona i jedrna. koszt w gabinecie 1 zabieg 150 zł,

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 16:52:04

to faktycznie działa.

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 17:53:34

a gdzie kupić te błoto?

Brzuch idealny

28 maj 2009 - 17:55:54

Najlepiej działa GUAM - drogie to cholerstwo i strasznie śmierdzi ale b. skuteczne :)

następna dyskusja:

włosy pod pachami.?