Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 21:57:37

WOW! normalnie się w Tobie zakochałam ;D
hihi, żart! ;p

ale wyglądasz pięknie!

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 21:57:46

O matko! Wyglądasz teraz świetnie! Naprawdę:) Podziwiam cię

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 21:58:43

Super!!! Gratuluję!! Świetnie wyglądasz!!

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 21:58:52

Jejjuuu superrr ;D Wyślesz mi poradnik jak schudłaś? ;]

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 22:00:33

Cytat
m13onika
normalnie mi szczęka opadła ;)

gratuluję !!:))



HOT HOT HOT GRATULUJĘ !!!

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 22:01:10

dziewczyny a probowalyscie sie odchudzac z vitalia? maja fajne przepisy, mozna drukowac, ja wykupilam na miesiac a teraz bazuje na tych przepisach caly czas :-)

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 22:01:18

autorko: jesteś boska:)pięknie wyglądasz
ale powiem ci tak, jak ktoś ma ładną twarz to zawsze będzie ładny
Ja nie odchudzam się bo nie muszę, co prawda ale Tobie strasznie zazdroszczę tej siły i motywacji:)

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 22:03:59

super wyglądasz teraz oczywiście przemiana na tak aż się nie chce wierzyć... ale od razu żuciło mi się w oczy że na wszystkich zdjęciach kiedyś jesteś uśmiechnięta a na tym teraz już wogóle... więc życze dużo uśmiechu bo to co dokonałaś to naprawde niezły sukces

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 22:37:31

Dziewczyny ja kupiłam ten poradnik i nie żałuję! Super opisane, a te 5 zł to lepiej dać dziewczynie bo się napracowała niż kupić ,że tak powiem paczkę czipsów ;))

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:06:06

Cytat
amstaff81
dziewczyny a probowalyscie sie odchudzac z vitalia? maja fajne przepisy, mozna drukowac, ja wykupilam na miesiac a teraz bazuje na tych przepisach caly czas :-)

i jak Ci idzie?

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:12:29

Cytat
ibizaa
dziewczyny poradnika nie dostaniecie za darmo :) uzytkowniczka wyceniła go na 5zł takze mysle ze w internecie mozna znalezc wiele stron o podobnej tematyce darmowych :)

Już nie przesadzaj... moim zdaniem to całkiem sprawiedliwe. Zdobyła się na trud i opisała swoje menu, trening.. wszystko co pomogło jej osiągnąć upragnioną figurę i mamy rzetelny poradnik, dzięki któremu naprawdę można schudnąć. Widać jasno. Ja może też się skuszę:)

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:13:27

Cytat
zolza90
Cytat
ibizaa
dziewczyny poradnika nie dostaniecie za darmo :) uzytkowniczka wyceniła go na 5zł takze mysle ze w internecie mozna znalezc wiele stron o podobnej tematyce darmowych :)

Już nie przesadzaj... moim zdaniem to całkiem sprawiedliwe. Zdobyła się na trud i opisała swoje menu, trening.. wszystko co pomogło jej osiągnąć upragnioną figurę i mamy rzetelny poradnik, dzięki któremu naprawdę można schudnąć. Widać jasno. Ja może też się skuszę:)

a zapraszam:P

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:16:26

Cytat
Martysia136
Cytat
samdresik
Cytat
paulusia_anusia
A ile czasu twala ta przemiana?:)

HOT
8 miesięcy.

jestem w soku !
a ile teraz ważysz? jeśli można spytać :)
tyle kg w tak krótkim czasie???????????!!!!!!!!!!!!!??????????? szybko biegnij do lekarza, bo Twoje odchudzanie było neizdrowe...

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:18:43

Cytat
orijanna
Cytat
Martysia136
Cytat
samdresik
Cytat
paulusia_anusia
A ile czasu twala ta przemiana?:)

HOT
8 miesięcy.

jestem w soku !
a ile teraz ważysz? jeśli można spytać :)
tyle kg w tak krótkim czasie???????????!!!!!!!!!!!!!??????????? szybko biegnij do lekarza, bo Twoje odchudzanie było neizdrowe...

u lekarza byłam, wyniki mam bardzo dobre. chudłam 1 kg na tydzien wiec zdrowo. ;)

Schudłam prawie 40 kg

03 wrz 2011 - 23:21:18

BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
DZIELNA DZIEWCZYNA
KLANIAM SIE NISKO

następna dyskusja:

Opalenizna z tubki ;)