Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

44 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny co myslicie o przedluzaniu wlosow albo ich zageszczaniu. Miala ktoras z was z tym do czynienia lub zastanawia sie nad tym. Prosze o wypowiedzi osob zainteresowanych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 21:59 przez moderator.

hej było już trochę tematów na ten temat, poszukaj na forum. Ja już jestem umówiona na lipiec na przedłużenie i się nie mogę doczekać. Powiem tyle, fajna sprawa jeśli nie masz cierpliwości zapuścić swoich włosków. Jak zrobisz u sprawdzonej i godnej polecenia osoby, to będziesz zadowolona, włoski Twoje się nie zniszczą i nie będzie znać różnicy między Twoimi a przedłużonymi. Tylko uważaj na ceny, jak tanio, to niestety nie spodziewaj się kokosów.

a ja miałam na klej zageszczane.
Przez miesiąc wygladalam super po miesiacu wloski odrosly i porobily mi sie koltuny...okazalo sie po wycieciu kołtunów ze mam mniej wlosow niz mialam przed zageszczeniem:(

na klej, to najgorsza metoda i najszybciej widac odrost, więc nie dziwne, że się porobiły kołtuny... trzeba rozsądnie wybrać metodę, a później się cieszyć z przedłużonych włosków

ja mam wloski do pasa takze chcialam je troche zagescic bo mialam wiele razy cieniowane i chcialam zrobic sobie pasemka bialo czarne

zapraszam chetne dziewczyny!! NAPRAWDE TANIO!!! ZASKOCZ ZNAJOMYCH RODZINE I FACETA DIAMETRALNĄ ZMIANĄ!!!! NIE POŻAŁUJESZ!!! metoda mikroring

ile kosztuje takie cudo?:) i gdzie?

ile kosztuje takie cudo? i gdzie?:)

hej włosy nturlne 330zł dł 50 cm wlosy syntetyczne dobrej jakości 179zł bytom sosnowiec katowice i okolice:)

ja bym sie moze skusila,nie daleko mam

dziweczyny jak zobaczycie jaka jest róznica w waszym wyglądzie i jak wloski dodają uroku to będziecie napewno zadowolone!!! GWARANTUJE TO!!!! więc zastanówcie się jeszcze dwa razy i napiszcie do mnie-odp na wasze wszystkie pytania wyśle zdjęcie jak to wygląda mniej więcej i może rozwieje wasze watpliwości....WIEM JAK TO JEST SAMA JE KIEDYŚ MIAŁAM!!!! ale jak roz spróbowałam to się zakochalam w przedłużonych włoskach!!!! I NAJLEPSZE MAM WIĘKSZE POWODZENIE BO WYGLĄDAM SEXI :P

hehe- tanio ;) U mnie w miescie fryzjerki przedluzaja za 1000 cos zl ^^

następna dyskusja:

Turkusowe cienie