Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

51 minut temu

Biznes

55 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:39:53

Miałyście ? :D Jakie opinie ? :) Mam 15 lat . . Zastanawiam się czy byłby dla mnie dobry . Cera tłusta z wypryskami :D Pozdrwiam :D



zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:41:18

ja go miałam... JEST GENIALNY! ale nie mam wyprysków, wiec Ci nie doradzę...
Ogolnie świetnie matuje:)

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:42:33

Cytat
justynkaSza
ja go miałam... JEST GENIALNY! ale nie mam wyprysków, wiec Ci nie doradzę...
Ogolnie świetnie matuje:)
Jak myślisz czy byłby odpowiedni dla 15-latki ? . Używam na co dzień korektora z tej samej serii i jest CUDOWNY ! :D

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:43:44

Bo zamiast korektora używać , wolałabym pudru tego ;) Ale nie wiem czy będzie odpowiedni do mojego wieku . .

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:44:02

ja mam 18 lat i używam tego pudru jest zawalisty;D polecam świetnie maskuje niedoskonałości skóry(np. świecenie,wypryski)

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:47:39

Cytat
czyrna17x
ja mam 18 lat i używam tego pudru jest zawalisty;D polecam świetnie maskuje niedoskonałości skóry(np. świecenie,wypryski)
Ale napisane jest że jest to PODKŁAD mineralny w pudrze . . Ale czy można go podkładem nazwać ? :D kurcze zastanawiam się czy będzie odp. dla mnie . . 15 lat mam i nie chce wyglądać jak stara baba za 10 lat :D

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:49:07

Cytat
Renny
Umyj dokładnie buzie nałóż kremy do trądzku a nie pudry! i fluidy w Twoim wieku!!
od pudru jeszcze wiecej Ci wyskoczy :))

zacznij dbac o a nie ją maskować pod tym.
Zacznijmy od tego że to puder mineralny więc nie zatyka porów ; ) A fluidu raczej nie chce używać bo to właściwie to samo co podkład . . Zbliża się lato więc dlatego chce go spróbowac :D

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:50:27

no właśnie podkład mineralny;] a podkład mineralny zawiera minerały dzięki którym skóra oddycha i jest pielęgnowana:D a przedewszystkim nie ma efektu maski skóra wygląda ładnie i naturalnie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-19 19:54 przez czyrna17x.

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:51:39

ja mam 16 lat i uzywam podkladu i pudru .. robie to tylko ze wzgledu zeby zatuszowac moje niedoskonalosci cery jednak wlasnie slyszalam ze od nich jeszcze gorzej jest .. czy to prawda ? i co jest tego powodem ? ich sklad ?

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:51:49

Cytat
czyrna17x
no właśnie podkład mineralny;] a podkład mineralny zawiera minerały dzięki którym skóra oddycha i jest pielęgnowana:D
Hehe ;) Dzięki . A więc kupić ? :D

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:53:59

a nmzc;] no nie wiem jak chcesz:P ale mi się wydaje ze warto :) mi np pomaga i jestem z niego bardzo zadwolona

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:54:54

Cytat
Andziaa15
ja mam 16 lat i uzywam podkladu i pudru .. robie to tylko ze wzgledu zeby zatuszowac moje niedoskonalosci cery jednak wlasnie slyszalam ze od nich jeszcze gorzej jest .. czy to prawda ? i co jest tego powodem ? ich sklad ?
Wiesz zależy . . Jeśli np. jest podkład który zawiera same chemikalia, to będzie zatykać Ci pory, a co za tym idzie pryszcz na pryszczu : 0 Słyszałam że najlepszym rozwiązaniem dla cery tłustej i trądzikowej są kosmetyki mineralne, bo to one nie powodują wyprysków, matują i pielęgnują . .

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:57:14

Cytat
Wikusia27
Cytat
Andziaa15
ja mam 16 lat i uzywam podkladu i pudru .. robie to tylko ze wzgledu zeby zatuszowac moje niedoskonalosci cery jednak wlasnie slyszalam ze od nich jeszcze gorzej jest .. czy to prawda ? i co jest tego powodem ? ich sklad ?
Wiesz zależy . . Jeśli np. jest podkład który zawiera same chemikalia, to będzie zatykać Ci pory, a co za tym idzie pryszcz na pryszczu : 0 Słyszałam że najlepszym rozwiązaniem dla cery tłustej i trądzikowej są kosmetyki mineralne, bo to one nie powodują wyprysków, matują i pielęgnują . .

oj tak Wikusia27 ma rację takie zwykłe pudry zatykają pory;/ i przez to jest jeszcze więcej wyprysków dlatego najlepsze są te mineralne;]

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:57:36

Cytat
Wikusia27
Cytat
Andziaa15
ja mam 16 lat i uzywam podkladu i pudru .. robie to tylko ze wzgledu zeby zatuszowac moje niedoskonalosci cery jednak wlasnie slyszalam ze od nich jeszcze gorzej jest .. czy to prawda ? i co jest tego powodem ? ich sklad ?
Wiesz zależy . . Jeśli np. jest podkład który zawiera same chemikalia, to będzie zatykać Ci pory, a co za tym idzie pryszcz na pryszczu : 0 Słyszałam że najlepszym rozwiązaniem dla cery tłustej i trądzikowej są mineralne, bo to one nie powodują wyprysków, matują i pielęgnują . .

Zaczne chyba takich uzywac w takim razie .. jak narazie to mam puder stay matt z rimela i podklad CliniQue.
Dzieki za rade :)

MAYBELLINE PURE MINERAL PUDER SYPKI:)

19 maj 2009 - 19:57:37

Cytat
czyrna17x
a nmzc;] no nie wiem jak chcesz:P ale mi się wydaje ze warto :) mi np pomaga i jestem z niego bardzo zadwolona
Wiesz zbliża się lato ; ) Teraz jest już gorąco ( Białystok ;D) więc matowienie skóry będzie bardzo przydatne : D A z resztą przecież nie będę tego nakładać całe opakowanie : D Czy masz może cerę z wypryskami ? Jeśli tak czy zauważyłaś jakieś zmiany, na lepsze czy gorsze ? :D

następna dyskusja:

KAMIWAZA