Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

07 maj 2009 - 10:20:43

Oj dziewczyny, Jak chcecie, miec śliczne makijaże to musicie nauczyc się cieniowac oko. to nie jest kwestia tego żeby na około pomazac sięczarnym cieniem czy kredką. One mają pomalowane calutkie powieki aż pod brwi jasnym cieniem z drobinkami i stopniowo corac ciemniej aż do linii rzęs, oko powinno byc wycieniowane i pomalowane na kształt migdała.

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:03:29

Solara\ samoopalacz albo jedno i drugie.
Tipsy tak długie że ciężko tyłek podetrzeć.
Dobrze by było jeszcze gdybyś sobie piersi powiększyła.
Zużywaj jedną butelkę lakieru dziennie.
Przypalaj włosy prostownicą i lokówka na przemian.
.
A tak serio to ich włosy bardzo mi się podobają, ale nie chciałabym mieć takiej fryzury na co dzień.
Te całe lakierowanie i prostowanie włosów chol*rnie je niszczy!

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:16:22

hej!:) a ja też mam pytanie, może któraś miała podobną sytuację i mi doradzi.. ogólnie chodzi mi o brwi.. nie mam ich aż tak wielu, są grube i silne.. ale te po zewnętrznej stronie kręcą się;/ tzn nie loczki hehe, tylko po prostu takie łuki.. nie mam pojęcia jak je wyprostować, jak bym ich nie zaczesała to zawsze dziwnie się układają, a nie mogę podcinać, bo potem będzie zbyt łyso :( próbowałam pęsetą wyprostować, pociągając, ale to nic nie daje już nawet prostownicą chciałam:D hehe żart:P może ktoś też tak ma?:>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-08 23:18 przez matyasia.

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:16:43

Cytat
chapstick
Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

POTWIERDZAM, z jednej strony piszecie o zawisci polakow a z drugiej smai komentujecie niwygodnosci. ludzie co was to obchodzi kto co kiedy jak z kim w czym ile??? zycie jest takie krotkie.... zacznijcie zyc wlasnym bo wam czasu nie starczy!

p.s. dziewczyny sa sliczne, zadbane.

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:24:29

to robi efekt takich właśnie loków :D wiem bo posiadam takie cudo :)



Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:28:12

sztuczne lalunie.........

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:36:55

Nie rozumiem Was, dlaczego kiedy ktoś mówi, że nie podoba mu się ten styl, to od razu twierdzicie, że mówi to przez zazdrość? :D. Każdy inaczej postrzega idee piękna - według mnie powinno być naturalne, a sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne pazury, sztuczna opalenizna i inne, to sztuczne piękno, które znika razem z pojawieniem się płynu do demakijażu ;)

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:39:41

Kręcone włosy ...... :D


Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:44:38

takie włosy można zrobić nakładając piankę zaraz po umyciu,lekko podsuszyć i założyć papiloty na godzinę (nie dłużej!), dobre są też termoloki i lokówka

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:44:39

dziewczyny wygladaja bardzo ladnie tyle, ze nie na codzien a jak wiadomo maja sklonnosci do przesady. jak dobrze widzialam na tych zdjeciach conajmniej 2 z nich maja silikonowy biust co niestety sprawia, ze wygladaja juz tandetnie.
ale ogolny wizerunek jest naprawde ladny jak ktos zna umiar.

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:46:25

a ten dosyć prostszy sposób na taki efekt :D

Jak tak wyglądać??

08 maj 2009 - 23:49:06

Oh my God, girl from that video is so damn stupid.

Jak tak wyglądać??

21 maj 2009 - 15:19:05

Ale one sa ładne...
Ja niestety nieiwem jak, sama chcialabym wiedzec;p

Jak tak wyglądać??

21 maj 2009 - 16:53:55

TAKIE LASKI SA SUPER

następna dyskusja:

Jak wam sie podoba ?