Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

22 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:01:27

Jak uzyskać taki styl? W dziale "ploteczki" jest więcej zdjęć dziewczyn "American girl";(AG).
Jak zrobić taki makijaż jak one?
Jak układać włosy by takie ładne loki/fale/ruloniki były????
Jak sa tu dziewczyny stylistki to prosze o odzew:):):)
A i nie prosze o komentarze typu "FUU"."NIE PODOBA MI SIE TO". Prosze o rade jak to uzyskac.:)



Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:04:31

hMM sama jestem ciekawa jak sie to robi .. ale tu napewno przeba duuuuzo lakieru wewalic no i zainwestowac w lokówkee

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:04:49

solarium + dużo kasy (ciuchy . dobre kosmetyki ) no i masz ;p

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:05:09

bardzo prosze :



przydymione oko

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:40

jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:58

czekam na porady szafowiczki :)



zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:59

moja dobra koleżanka tak wygląda. zawsze się zachwycam jej wyglądem.takie dziewczyny mają ogromne powodzenie. Moja koleżanka robi loki na papiloty, pianka a po wyschnięciu lakier i są śliczne:)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:09:32

Makijaż nic trudnego. dużo ciemnego cienia i tak jak na filmiku heja. ale jak masz klapnięte włosy to na noc musisz założyć grube wałki. no i masz. nic trudnego. mi się to nie podoba bo te włosy jak peruki, ale makijaż sama taki noszę. tylko nie tuszuję rzęs. powodzenia :)

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:12:08

Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:14:31

a macie moze zdj jak krok po kroku zrobic te smoky eyes? Ja probuje ale nigdy mi sie to nie udaje :/ A mam duze oczy,wiec powinnam z latwoscia to zrobic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-06 15:15 przez asha2012.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:16:48

wiekszosc dziewczyn mówi blee jak można tak wygladac itd.. a co druga gryby zobaczyla taka dziewczyne na ulicy najzwyczajniej by jej zazdrościła..

Mi się to podoba (chociaz nie mówie o zbyt kusych ciuchach) ale ogólnie o wyglądzie. te dziewczyny są ładne i zadbane a to chyba dobrze :))

No wiec co do tematu jeśli masz długie włosy to nie problem je nakrecic (np. wałki, lokownica, termoloki) jezeli chodzi o makijaz jest to tzw. przydymione oko, na youtube naprzyklad mozna znalezc duzo filmikow jak to się robi. Ładny makijaz oczywiście nie przesadny:) fajne ciuszki, uśmiech i gotowe :))))

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:19:14

http://www.zeberka.pl/art.php?id=3310

przykładowy. poszukaj na zeberce i snobce.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:19:18

Cytat
chapstick
Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

Dokładnie. Bardzo mi sie to podoba. Ale nie te posklejane rzesy ,biust na wierzchu i mini do polowy posladkow.Chodzi mi o buzie i wlosy;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:20:04

Cytat
kaaarola106
wiekszosc dziewczyn mówi blee jak można tak wygladac itd.. a co druga gryby zobaczyla taka dziewczyne na ulicy najzwyczajniej by jej zazdrościła..

Mi się to podoba (chociaz nie mówie o zbyt kusych ciuchach) ale ogólnie o wyglądzie. te dziewczyny są i zadbane a to chyba dobrze :))

No wiec co do tematu jeśli masz długie włosy to nie problem je nakrecic (np. wałki, lokownica, termoloki) jezeli chodzi o makijaz jest to tzw. przydymione oko, na youtube naprzyklad mozna znalezc duzo filmikow jak to się robi. Ładny makijaz oczywiście nie przesadny:) fajne ciuszki, uśmiech i gotowe :))))

zapomniałaś o ustach w dziubek czyli tzw karpik :P

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:21:04

wejdz na wizaz na watek AG, 10 wątków juz bylo jak nie lebiej, pozdrawiam :)

następna dyskusja:

błyszczyk inglot