Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:20:42

jak sie stosuje na włosy olejek recynowy? i czy mozna stosowac go na brwi, mam rzadkie i wolalabym zeby byly ciemniejsze.

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:23:42

to nie dziala i jest niewygodne i staroswieckie babcie wierzyły ze działa choc ja wiele razy próbowałam i nie ma co lepiej dac spokój brwi i rzesy i tak beda takie same nawet po dwóch miesiacach stosowania

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:24:16

i nie przyciemnia

zweryfikowana
Posty: 254
Ostrzeżenia: 1/5

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:25:07

A w czym ma pomóc olejek rycynowy ?? Co daje na włoski ?: > Jeśli w ogóle coś daje ;P

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:27:25

a no wyczytałam, ze wyglad włosów sie poprawia i ze zesy sa gestsze i grubsze. moze cie o tym poczytac na forum boskie ciało

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:28:58

niby ma stymulowac do wzrostu i dodatkowo nawilzac koncówki ale nie ma takiej opcji sama se wmawiałam ze cos to da ale no co Wy- niiiic

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:31:10

olejek rycynowy nie jest produktem do włosów ani tych na głowie ani żadnych innych które mamy , po co brudzic je tym tłustawym syfem

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:33:21

a na rzesy se wmawiałam ze podziala i dawałam na noc przez dwa miesiace i nic nie dało to taka sama bujda przekazywana z babci prababci jak to ze po zjedzeniu masy cukierków można dostać robaków

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:37:12

no widzisz, tylko czemu niektorym dziewczyna pomaga???

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:39:25

bo sobie tak wmawiaja i w to wierza-taka autosugestia

jak stosowac na włosy?

25 kwi 2009 - 22:40:04

ja również czytałam na kilku forach o zaletach stosowania olejku rycynowego na rzęsy, wiec poszłam do apteki i kupiłam. Tyle że w aptece do sprzedaży był zwyczajny flakonik olejku rycynowego za 2zł oraz olejek wraz z dołączonym aplikatorem do nakładania tego preparatu na rzęsy cena 9zł i jakieś grosiki. Kupiłam ten za 2zł, bo "aplikator" (czytajcie szczoteczkę) mam. Niestety ze względu na jego konsystencję oraz fakt ze brudzi pościel zastosowałam kilka razy i nie zauważyłam żadnych efektów :(

jak stosowac na włosy?

26 kwi 2009 - 13:55:04

pytalam dzis kolezanki fryzjerki o olejek recynowy i mowila ze wlosy sa gestsze i trzeba to z czyms pomieszac wspominala cos o jajku

jak stosowac na włosy?

26 kwi 2009 - 22:32:58

Ja robię taką maseczkę:
jedno żółtko
3 łyżeczki olejku rycynowego
3 łyżeczki nafty(ale nie trzeba)
miód
i trochę zwykłej odżywki, żeby olejek lepiej się rozprowadzał(też nie trzeba koniecznie)
To trzymam na głowie godzinkę pod folią spożywczą:)

jak stosowac na włosy?

28 kwi 2009 - 08:41:54

i jakie sa tego efekty?

jak stosowac na włosy?

28 kwi 2009 - 08:54:40

no właśnie może nie każdemu to coś daje.Mi przyciemniło brwi ,rzęsy też mam gęstsze.Stosuję chyba z pół roku i to jak mi się przypomni;]w moim przypadku to stanowczo nie autosugestia,bo od początku byłam sceptycznie nastawiona do "ciapciania sierści" w takiej mazi;]

następna dyskusja:

Wiosenny podkład?