Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

motywacja na diecie

12 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam wielki problem.. Nad górną wargą mam WĄSY są straszne .. niektóre dziewczyny mają takie jasne te włoski że ich nie widać a na moje nieszczescie moje sa czarne .. ;(( Nie wiem co mam zrobić ! Poomocy

Nie chce ich golić bo beda coraz gorsze .. ! Znacie jakieś sposoby na to ?

Kosmetyczka! ale co bys nie zrobila to po jakims czasie bedzie to samo

Wiem coś o tym .. Moja przyjaciółka ma też takie .. Nie wygląda to za ładnie ale ona nie przejmuje sie wygladem .. Sama neiwiem jak bym sie czuła gdy bym miała takie .. nie znam sposobów ... niestety ...

Cytat
ewelcia2227
Kosmetyczka! ale co bys nie zrobila to po jakims czasie bedzie to samo
Ale co masz na myśli ? ;) Co ona by mi zrobiła ;p

Kosmetyczka ? Ja nieiwem co by jej pomogła .. ?

najlepiej do kosmetyczki./niby odrsoną na nowo ale przynajmniej bedzie spokuj na jakis czas . Najlepiej regularnie do kosmetyczki chodzic... nie wiem jaki moze byc tego koszt ale chyba nie sa to jakies wielkie koszta.

albo laserowo moze by sie dało...

tak, raczej kosmetyczka, to nie jest drogie

moja kol robi tam henne hehe

są specjalne plastry z woskiem na wąsik. można to zrobić samemu w domu, tylko nie przed wyjściem (najlepiej wieczorem przed pójściem spać). zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas (zależy jak szybko odrastają). jest to skuteczne i łatwe. pozdrawiam:)

Cytat
sylwunia87
albo laserowo moze by sie dało...

laser najlepsze rozwiązanie, ale trzeba pamiętac jakie to kosztowne :/

ale kosmetyczka ci je poprostu wydepiluje i urosna jeszcze gorsze. ja ci proponuje CREME HAIR BLEACH Sally Hansendo twarzy albo do ciala obojetne jaki kupisz. uwierz mi ze efekt rewelacyjny,
jest to rozjasniacz do wlosow . wystarczy uzywac raz na 2 czy 3 tygonie . na prawde polecam

a nie znaciee jakiś kremów rozjaśniających .. bo nie chcę ich usuwać bo pozniej beda grubsze .. czyt. GORSZE ; (((((((((((

kosztuje to 10 zl i wyrywa ci woskiem, moja kolezanka chodzi regularnie i nic nie widac ;)

no napisalam ci wlasnie:>

następna dyskusja:

SMOKE EYE?-wszystko co sądzicie o...