Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A z jakich firm te łożyska?;P

chyba najlepsza jest firmy niemieckiej , jak bede w domku to zerkne na opakowanie i napisze dokladnie ,


w necie jest wiele podrobek , szczegolnie na All .... ale mozna kupic w Aptece

pierwszy az kupilam na All i szczeze mowiac jedyna zaleta bylo to ze swietnie wloski sie rozczesywaly i tylko to .

wiec to byla jakas podrobka zapewne

Cytat
blacklilith
ogolnie najlepiej woda utleniona 12 % , troszke niszczy wloski ( no napewno mniej niz rozjaniacz )

a na zniszczone wloski polecam odzywke z wyciagiem z lozyska zwierzecego plus ampulki tez z lozyskiem, mialam bardzo zniszczone wloski po dekoloryzacji i po dwoch miesiacach mam o polowe wiecej , glaciutkie , nie lamia sie ...naprawde polecam

rany dziewczyno!!! 12% wodą utlenioną?? przecież całkiem jej to włosy spali.Ona chce tylko troche rozjaśnić wlosy żeby lepiej farba chwyciła a nie mieć platynowego blądu.

ja miałam czarne włosy xd jak na foci (1)... rozjaśniłam rozjaśniaczem joanny i miałam kolor jak na tej farbie xD (2)



Cytat
madziorkaa87
Cytat
blacklilith
ogolnie najlepiej woda utleniona 12 % , troszke niszczy wloski ( no napewno mniej niz rozjaniacz )

a na zniszczone wloski polecam odzywke z wyciagiem z lozyska zwierzecego plus ampulki tez z lozyskiem, mialam bardzo zniszczone wloski po dekoloryzacji i po dwoch miesiacach mam o polowe wiecej , glaciutkie , nie lamia sie ...naprawde polecam

rany dziewczyno!!! 12% wodą utlenioną?? przecież całkiem jej to włosy spali.Ona chce tylko troche rozjaśnić wlosy żeby lepiej farba chwyciła a nie mieć platynowego blądu.


no tak ale to sie wciera delikatnie we wloski z dodana odzywka ...i napewno jej nie wyjdzie BLOND

przeciez nie moczy sie sama woda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:54 przez blacklilith.

Żadne wody utlenione, cytryny itp. nie działają. Kiedyś, chciałam spróbować z jednym pasemkiem i nic nie działało. ; )
Po prostu zafarbuj, potrzymaj dłużej, może teraz nie wyjdzie jeszcze taki jasny, ale za kolejnym farbowaniem już raczej tak. ; )

a i dodam, ze moje włosy moge farbować raz w tygodniu najgorszym ścierwem a i tak są lśniące i te takie ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:54 przez patrysia1305k.

ja rozjasniam włosy juz rok i nie moge a chce miec takie słoneczne włosy z joanny próbowałam rozjasniło mi troche
na gorze a koncówki mam nadal rude

Czyli po prostu potrzymać dłużej farbę? Ile dłużej? 10 min? A to nie wyjdzie ciemniejszy? I jak z odrostami, bo przecież mam teraz z szamponetki odrosty blond, a resztę włosów miedziane. O jaa jakie to skomplikowane.

......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 19:39 przez edycia145.

Myślałam ze chodzi o naturalne rozjaśnianie... ja używam - przepłukuję sobie włosy sokiem z cytryny bądź herbatką z rumianku, lub jak chce je troche "zarudowić" - wywarem z ... łusek cebuli ;)

Ja bym radzila u fryzjera rozjasnic bo mozesz naprawde sobie zniszczyc wlosy,i kolor moze wogole wyjsc inny niz zamierzasz.

kazde rozjasnianie wlosow wiaze sie z ich oslabieniem, nie da sie tego uniknac
jesli moge Ci cos polecic to kapiel rozjasniajaca - jest zdecydowanie najmniej szkodliwa, polega ona na wymieszaniu 1/3 rozjasniacza 1/3 szamponu i 1/3 odzywki do wlosow. mozna to zrobic zarowno w domu jak i u fryzjera (tego zdecydowanie bardziej polecam) jest to najmniej szkodliwy sposob na rozjasnianie jednak nie wiecej niz o 2-3 tony. cytryna i rumianek sa owszem, skuteczne ale niestety tylko dla naturalnych blondynek.
mam nadzieje, ze pomoglam :)

cytryna bardziej rozświetla włosy . Ja mam blond i czasem wyciskam cytrynę na włosy, siedzę 15 minut na słońcu. Włosy są po niej cudowne ;]

następna dyskusja:

pianka do włosów