Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:46:31

Cytat
justyna15153
Cytat
MoniczQ
Cytat
justyna15153
Oj nie radze ich golić... obojętnie w jaki sposób !
Odrosną i to o wiele grubsze lub gorsze :(
Musisz na nie nie zwracać uwagi :)


Zimą jest ok, bo nie odsłaniam wtedy za bardzo rąk ;D a teraz to koszmar się zaczyna ;/ chciałabym nie zwracać na nie uwagi ale po prostu NIE UMIEM ;/ ;D mam wrażenie, że każdy się dziwnie patrzy na moje ręce i myśli "ooo Boshe ogoliłaby w końcu te włosy" ;P ;/ ehhh

Patrz : Moim zdanie jest takie : Olej to !
Niech se ludzie gadają co chcą ale mówie Ci, że może być lepiej
ale jest i ryzyko że będzie i gorzej :( Co do ludzi jeśli serio to usłyszysz
powiedz że zapuszczasz i koniec rozmowy ;D
Wiem ciężko jest to zaakceptować ale jednak musisz :]
Ja też jestem brunetką i to na dodatek także bladą i też mam
futerko na rękach ale wiem że nic z tym nie zrobie :]
W sumie faceci nie zwracają na to uwagi więc masz kolejny + ;D

Zwracają...

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:47:26

hmm u mnie w miejscowosci na cale rece 35-40 zl a do lokcia bodajze 25, ale naprawde warto raz w miesiacu uzbierac i isc bo po pewnym czasie naprawde jest spokoj :)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:49:39

Cytat
justyna15153
Cytat
MoniczQ
Cytat
justyna15153
Oj nie radze ich golić... obojętnie w jaki sposób !
Odrosną i to o wiele grubsze lub gorsze :(
Musisz na nie nie zwracać uwagi :)


Zimą jest ok, bo nie odsłaniam wtedy za bardzo rąk ;D a teraz to koszmar się zaczyna ;/ chciałabym nie zwracać na nie uwagi ale po prostu NIE UMIEM ;/ ;D mam wrażenie, że każdy się dziwnie patrzy na moje ręce i myśli "ooo Boshe ogoliłaby w końcu te włosy" ;P ;/ ehhh

Patrz : Moim zdanie jest takie : Olej to !
Niech se ludzie gadają co chcą ale mówie Ci, że może być lepiej
ale jest i ryzyko że będzie i gorzej :( Co do ludzi jeśli serio to usłyszysz
powiedz że zapuszczasz i koniec rozmowy ;D
Wiem ciężko jest to zaakceptować ale jednak musisz :]
Ja też jestem brunetką i to na dodatek także bladą i też mam
futerko na rękach ale wiem że nic z tym nie zrobie :]
W sumie faceci nie zwracają na to uwagi więc masz kolejny + ;D


hehe dzięki za podtrzymanie na duchu ;D lepiej mi się zrobiło :P hm jedni zwracają na to uwagę inni nie (wiem co pisze;p ) ;D dla mojego faceta np to nie przeszkadza ale jak wspomne coś na ten temat i się sumce to on żartuje sobie ze mnie, że ma taką fajną małpeczkę xD hehehe głupek z niego ;)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:49:47

Tylko Ci którzy patrzą na wygląd :)
A takich nie zaliczam...

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:50:25

Hehe no to widać że mu się podoba ;D

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:55:22

ja takze mam wlosy na rekach tyle ze nie czarne tylko brazowe ale mam ich sporo, czasami mnie to wkurza a czasami nie zwracam na to uwagi. Jeszcze ich nie golilam i narazie chyba nie bede, zobacze jesli sie pogorszy to zaczne golic plastrami lub kremami bo z tymi maszynkami to rzeczywiscie poraszka dopiero co ogole np. nogi na drugi dzien mam juz lekkie odrosty :/ i tak w kolko
a co myslicie o wlosach na twarzy (nad ustami) czym to mozna usunac? ja na poczatku wyrywalam penseta ale to zajmuje duzo czasu i sprawia bol potem sie wkurzylam i wzielam zwykla maszynka :/ zauwazylam ze sporo dziewczyn ma z tym problem a ostatnio nawet widzialam babke ktora do tego miala brode ;F
P.S. co do tych wlosow na rekach to jak sie dobrze opalisz to beda mniej zauwazalne

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:04:19

ja gole bo nie wyobrażam chodzić jak yeti owłosiona a niestety jestem brunetką
włosy bardzo nieestetycznie wyglądają szczególnie na rekach(zreszta wszedzie)
czuje sie niekomfortowo niewydepilowana.raz jak zobaczyłam dziewczyne makijaż,ładne perfumy
i ciuchy a rece zgroza,wyglądało to dość nie ładnie.Ja uzywam kremu po depilacji opóżniający odrost włosów
i rosną wolniej innego sposobu nie ma.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:06:38

Cytat
justyna15153
Tylko Ci którzy patrzą na wygląd :)
A takich nie zaliczam...

Ojj kieeeeeeedyś spotykałam się ze z Panem A., byłam wtedy w 'separacji' z moim obecnym facetem :) Ogólnie Pan A. był super chłopakiem, dało się z nim pobawić, poimprezować, pogadać (do tej pory milo wspominam z nim spędzony czas) ale miała dla mnie 1 "wadę"... On po prostu WSZYSTKO u mnie dojrzał, nawet najmniejszy szczegół, strasznie sie przyglądał, a to niestety mnie krępowało... Np.: oglądamy film , a ON : "oooo końcówki w tym miejscu Ci się rozdwajają", inna sytuacja: siedzi u mnie na łóżku, przyszłam z kawą, a on patrzy się w 1 punkt (a ja myślę o co mu chodzi) a on nagle: "tam masz włosy na dywanie", a było tam zaledwie parę moich włosków, bo w tym miejscu przed lustrem zawsze włosy prostuje i pewnie parę spadło, później jak miał przyjśc to chyba z 30min głupi dywan odkurzałam i małe paproszki zbierałam chociaż nie był zabrudzony itp, kolejka sytuacja: czekamy na autobus, on do mnie " masz tutaj maleńki brokacik" gdzieś na dekolcie miałam, nie mam nawet pojęcia skąd on się wziął, nawet ja go nie zauważyłam aż do momentu jak mi pokazał w którym miejscu on jest... Albo "grzywkę skróć trochę, bo źle się układa". To tylko mała wzmianka na ten temat :) było więcej takich sytuacji, większości już niestety nie pamiętam... może tak się zachowywał, bo był i nadal jest ogromnym pedantem no i trochę niestety mnie to zraziło... Bo potrafił w łazience przesiedzieć tyle czasu co ja :) a ja głównie przed wyjściem gdzieś nigdy nie mogę się w porę wybrać ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:06:50

ja kiedś goliłam włosy na rekach a jak odrastały polewałam wodą utlenioną

robiłam tak prze pare lat....pozniej zaczeło odrastać coraz mniej i coraz jaśniejsze

teraz mam takie ze ich prawie nie widać i jest ich z 5 na krzyż :)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:08:04

Cytat
kate23s
ja takze mam wlosy na rekach tyle ze nie czarne tylko brazowe ale mam ich sporo, czasami mnie to wkurza a czasami nie zwracam na to uwagi. Jeszcze ich nie golilam i narazie chyba nie bede, zobacze jesli sie pogorszy to zaczne golic plastrami lub kremami bo z tymi maszynkami to rzeczywiscie poraszka dopiero co ogole np. nogi na drugi dzien mam juz lekkie odrosty :/ i tak w kolko
a co myslicie o wlosach na twarzy (nad ustami) czym to mozna usunac? ja na poczatku wyrywalam penseta ale to zajmuje duzo czasu i sprawia bol potem sie wkurzylam i wzielam zwykla maszynka :/ zauwazylam ze sporo dziewczyn ma z tym problem a ostatnio nawet widzialam babke ktora do tego miala brode ;F
P.S. co do tych wlosow na rekach to jak sie dobrze opalisz to beda mniej zauwazalne

Co do opalania to ciężko słonko mnie 'bierze' ;/ ja np używam pęsety :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:19:14

Cytat
MoniczQ
Dziewczyny co sądzicie o na ten temat? Mam jasna karnację i niestety ciemne włosy :( zastanawiam się nad goleniem włosków na rękach... Kieeedyś, jakoś w gimn. robiłam to, bo mojej koleżance wtedy włoski prawie wcale nie rosły, tak przynajmniej mi mówiła, więc i ja spróbowałam :P ;D przestałam i teraz mam ich trochę więcej... Robi się cieplutko, głupio mi po prostu wyjść w krótkim rękawku ;p źle się z tym czuje, a z 2giej str dobija mnie myśl ciągłego golenia i odrostów (?!) ;/ mój chłopak krzyczy na mnie, mówi żebym nie goliła, bo będzie jeszcze gorzej... łatwo mu powiedzieć ;P eh macie jakieś dobre sposoby żeby szybko nie odrastały? Nie piszcie tylko żeby laserowo usunąć, bo nie mam kasy ;(

BROŃ BOŻE NIE GOL RĄK!!! WŁOSY WYROSNĄ MOCNIEJSZE, GRUBSZE I CIEMNIEJSZE!

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:21:19

Cytat
EmoAndRoll
BROŃ BOŻE NIE GOL RĄK!!! WŁOSY WYROSNĄ MOCNIEJSZE, GRUBSZE I CIEMNIEJSZE!

łatwo napisać :(:(:( włoski u mnie to koszmar po prostu :( ahhh dlaczego nie jestem blondynka ;D nie byłoby wtedy ich tak widać ;D

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:23:51

mam taki sam problem.. najlepsze rozwiązanie wosk :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:24:34

Najlepszy jest krem do usuwania włosków :) włosy wolniej rosna a skóra jest gładka

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 16:26:11

WOSK:D

następna dyskusja:

Jaki kolor, jaka farba ?