Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:09:56

Dziewczyny co sądzicie o na ten temat? Mam jasna karnację i niestety ciemne włosy :( zastanawiam się nad goleniem włosków na rękach... Kieeedyś, jakoś w gimn. robiłam to, bo mojej koleżance wtedy włoski prawie wcale nie rosły, tak przynajmniej mi mówiła, więc i ja spróbowałam :P ;D przestałam i teraz mam ich trochę więcej... Robi się cieplutko, głupio mi po prostu wyjść w krótkim rękawku ;p źle się z tym czuje, a z 2giej str dobija mnie myśl ciągłego golenia i odrostów (?!) ;/ mój chłopak krzyczy na mnie, mówi żebym nie goliła, bo będzie jeszcze gorzej... łatwo mu powiedzieć ;P eh macie jakieś dobre sposoby żeby szybko nie odrastały? Nie piszcie tylko żeby laserowo usunąć, bo nie mam kasy ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-16 15:10 przez MoniczQ.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:12:21

pomóżcie... :) czekam na Wasze opinie :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:14:57

Też miałam ten problem i zaczęłam golić co było głupotą. Później przestałam golić i było jeszcze gorzej!
Rozjaśnij włoski wodą utenioną, albo specjalnym preparatem do rozjaśniania włosków i przestań się nimi przejmować!
wszyscy maja włosy na rękach, tylko że niektórzy mają ciemniejsze, a inni jaśniejsze. Jeśli nie masz strasznego "buszu" na rękach to nikt na to uwagi nie zwróci!

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:20:37

Już rozjaśniałam woda utlenioną, miała jakieś 10-12% (cos koło tego) i faktycznie troszkę jaśniejsze się zrobiły ale potem miałam tak jakby wybielona skórę tzn białe może bardziej kremowe 'łatki' na rękach i skóra miejscami czerwona mi się robiła, na dodatek jeszcze piekła, więc zrezygnowałam z tego :( może później wieczorkiem zrobię zdj mojej ręki i zobaczycie ;D hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-16 15:21 przez MoniczQ.

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:21:59

ja gole od 8 lat i nie żałuje...bardzo wolna rosną mi na rekach a do tego muszę powiedzieć że nie na widzę owłosienia!!

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:23:28

ja depiluję:) delikatnym kremem do depilacji, najzwyklejszym i najtańszym:) bardzo nie lubię włosków na rękach:) na szczęśćie mam je tylko tak jakby do łokcia, od łokcia mam bardzo mało, delikatne i prawie niezauważalne:) nie gol broń Boże maszynką:) będą wtedy grubsze i ciemniejsze. Po kremach do depilacji osłabiły mi się, nie są gęste i dużo jaśniejsze:)

Zdecydowanie lepiej się czuję mając wydepilowane ręce:)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:24:36

Cytat
01rudzia
ja gole od 8 lat i nie żałuje...bardzo wolna rosną mi na rekach a do tego muszę powiedzieć że nie na widzę owłosienia!!

Niestety u mnie za wolno nie rosną ;/;/;/ a czym golisz?:P hm ja 1szy raz zastosowałam plastry z woskiem ;p nawet za bardzo nie bolało :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:25:47

golenie może spowodować że odrosną grubsze i ciemniejsze! więc nie rób tego, może plastry z woskiem ?

aaaa co myślicie o depilacji intymnej u kosmetyczki ?? miała któraś? bardzo boli ?

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:26:06

Cytat
annap
ja depiluję:) delikatnym kremem do depilacji, najzwyklejszym i najtańszym:) bardzo nie lubię włosków na rękach:) na szczęśćie mam je tylko tak jakby do łokcia, od łokcia mam bardzo mało, delikatne i prawie niezauważalne:) nie gol broń Boże maszynką:) będą wtedy grubsze i ciemniejsze. Po kremach do depilacji osłabiły mi się, nie są gęste i dużo jaśniejsze:)

Zdecydowanie lepiej się czuję mając wydepilowane ręce:)

tez mam tylko do łokcia, dalej są drobniejsze :) eh właśnie potem maszynka goliłam i oto jaki mam teraz efekt ;/;/

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:28:14

proponuje depilacje woskiem, sama musze zaczac, bo mnie te wlosy dobijaja.;/

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:29:07

Cytat
modystka
golenie może spowodować że odrosną grubsze i ciemniejsze! więc nie rób tego, może plastry z woskiem ?

aaaa co myślicie o depilacji intymnej u kosmetyczki ?? miała któraś? bardzo boli ?

ojjj na pewno boli ;p na początku maszynka goliłam- beznadziejny efekt ;/;/ a teraz staram sie woskiem ;p

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:30:03

Cytat
MoniczQ
Cytat
01rudzia
ja gole od 8 lat i nie żałuje...bardzo wolna rosną mi na rekach a do tego muszę powiedzieć że nie na widzę owłosienia!!

Niestety u mnie za wolno nie rosną ;/;/;/ a czym golisz?:P hm ja 1szy raz zastosowałam plastry z woskiem ;p nawet za bardzo nie bolało :)

Maszynką do golenia i mydełko...najprostszy sposób:-)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:30:04

Cytat
owieczka_ow
proponuje depilacje woskiem, sama musze zaczac, bo mnie te wlosy dobijaja.;/


ahh fajnie, ze nie jestem sama ;D hehe ;););)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:31:41

01rudzia w moim przypadku maszynka nie przejdzie ;/ szybciutko odrastają i to z dwojoną siłą ;/ chyba jakaś INNA jestem, bo mi to nie pomaga ;D hehe

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:33:14

MAM TEN SAM RPOBLEM, KIEDYS GOLIŁAM A PÓŻNIEJ OD TEGO WYROSŁO MI JESZCZE WIECEJ. TERAZ NIE GOLĘ MAM ICH TROCHE I TEZ NIE WIEM JAK SOBIE PORADZIĆ Z NIMI:(

następna dyskusja:

Jaki kolor, jaka farba ?