Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:23:10

Cytat
mardzente
woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p
moja mama zawsze przykladała jakies liscie babki na odciski
z domowych sposobow to malo co stosuje bo u mnie w domu nigdy nie bylo kultu pielęgnacji ciała :]
Heh pamiętam, że roztarta taka babka jest dobra na rany, zadrapania :)

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:23:58

Też czytałam gdzieś o tym olejku rycynowym..Podobno pomaga ale sama nie próbowałam..a drogi taki olejek??? Pewnie w aptece można go dostac, zgadza się?

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:24:55

Cytat
niesforna
Cytat
notocooo
heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

a stosowałyście peeling z kawy??? rewelacja.zaparza się kilka łyżeczek kawy(tej fusiastej), ale niezbyt dużo wody-aby wyszła taka papka- jejuniu w życiu nie miałam tak gładkiej skóry,można też dodać oliwkę to da mega nawilżoną skórę :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:24:58

ja nigdy nie stosuję kupnych peelingów sama je robię :D z kawy , pół kubeczka kawy zmieszanej z żelem pod prysznic, tak aby uzyskać gęstą maź wcierasz i działa cudownie. Pobudza komórki do spalania tłuszczu ( wkońcu to kofeina!) a skóra jest piękna i gładka. :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:25:16

olejek to kwestia ok 4 zł :) tak w aptece

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:26:16

a zna któras z was jakis przepis na rewelacyjną maseczkę nawilzającą, odżywczą? Po solarium muszę stosowac kremy i maseczki bo mam strasznie suchą cere

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:26:22

a słyszałyście coś na temat rzeżuchy? Że włosy szybko rosną po niej i w ogóle...coś mi kiedyś kuzynka mówiła.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:28:01

ja do tego peelingu z cukru oprócz oliwy z oliwek dolewam jeszcze trochę soku z cytryny który rozpuszcza martwy naskórek :)

z innych rzeczy to polecam kąpiel w mleku...tzn wanna pelna wody i 2 litry mleka wlac... skóra pięknieje

na buzie fajny jest peeling z namoczonych w wodzie płatków owsianych

a na ciało boski (bardzo ujędrnia) jest peeling z mielonej kawy (kupuje jakąkolwiek mieloną najtanszą) i mieszam to z żelem pod prysznic i pod prysznicem się długo masuje tym i potem zmywam.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:28:37

peeling z kawy , mogą być fusy z kawy, gładka skórka:)
poza tym olejek na rzęsy taki jak wcześniej było pisane:)
oraz jak sa przetłuszczone włoski to na rączke troszkę maki we włoski wytrzepac troszke nad wanna i jest okej:)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:29:26

Cytat
chromatydka
ja nigdy nie stosuję kupnych peelingów sama je robię :D z kawy , pół kubeczka kawy zmieszanej z żelem pod prysznic, tak aby uzyskać gęstą maź wcierasz i działa cudownie. Pobudza komórki do spalania tłuszczu ( wkońcu to kofeina!) a skóra jest piękna i gładka. :)

O! Potwierdzam!
Ja też robię sobie taki cukrowo - kawowy peeling. Patent własny i zawsze sypię na oko więc trudno określić dokładne proporcje :) Cukier mieszam z mieloną kawą, dodaję trochę oliwy z oliwek, żel pod prysznic, czasem jeszcze oliwkę dla dzieci - REWELACJA :P Nie wiem czy to autosugestia ale zdecydowanie lepiej to dziła niz kupne... :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:30:04

Cytat
agdzie
Cytat
niesforna
Cytat
notocooo
heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

a stosowałyście peeling z kawy??? rewelacja.zaparza się kilka łyżeczek kawy(tej fusiastej), ale niezbyt dużo wody-aby wyszła taka papka- jejuniu w życiu nie miałam tak gładkiej skóry,można też dodać oliwkę to da mega nawilżoną skórę :)

robiłam raz peeling z kawy, fakt skórka gładka była, ale powiem szczerze, że chyba był jednak trochę za mocny jak dla mnie. I tak jakoś przy tym cukrze zostałam:)))

a poza tymmm:) ja to od kawy takiej do picia jestem uzależniona,i jeszcze bym się pomyliła;) i wypiła tej kawy z wodą w trakcie peelingu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-14 20:31 przez niesforna.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:31:34

Cytat
agdzie
Cytat
niesforna
Cytat
notocooo
heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

a stosowałyście peeling z kawy??? rewelacja.zaparza się kilka łyżeczek kawy(tej fusiastej), ale niezbyt dużo wody-aby wyszła taka papka- jejuniu w życiu nie miałam tak gładkiej skóry,można też dodać oliwkę to da mega nawilżoną skórę :)
Z tą kawą raz próbowałam...faktycznie efekt był świetny! Ale potem jakoś przestałam.../ Chyba znowu zacznę:D

co do nawilżenia skóry to rewelacyjna jest maseczka z jabłka!
A dokładniej tak:d obieraz jabłko i ścierasz je na papkę i mieszasz z łyżką mąki ziemniaczanej, nic tak nie nawilża! :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:34:17

odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:38:30

Cytat
mardzente
woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p
moja mama zawsze przykladała jakies liscie babki na odciski
z domowych sposobow to malo co stosuje bo u mnie w domu nigdy nie bylo kultu pielęgnacji ciała :]

a wiecie jaki jest genialny sposób na gładziutkie stópki???:) tylko się nie śmiejcie;))) ostatnio robiłam dwa razy i efekt wręcz nieprawdopodobny, a powiem wam, że dość zaniedbałam nóżki przez zimę...

A więc:)))) moczenie w gotowanych obierkach z ziemniaków:)))))))

Jak gotujecie ziemniaki na obiad, to nie wyrzucajcie tych łupek, tylko ugotujcie je w osobnym garnku. Później jak wszystko przestygnie lekko, tzn, woda z tymi obierkami, to moczycie w tym nóżki:) z 10-15 minut:) ja moczyłam dwa razy w odstępie jednego dnia, ale myślę, że przy regularnym dbaniu wystarczy zrobić sobie takie moczenie raz w tygodniu:) po kąpieli w tych obierkach lekko pumeksem stopy przetrzeć i dosłownie są gładkie jak dupka ( no może jak stópki;)) niemowlaka:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-14 20:44 przez niesforna.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:38:49

Cytat
edysia11
Ja stosowałam to raz dziennie przez 2 tygodnie. I były efekty!

a po ilu zmywałes ten olejekk ?

następna dyskusja:

Przetłuszczające się włosy