Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:49:05

Wiele się mówi o tzw. babcinych sposobach na różne rzeczy :) Domowe, sprawdzone :) A czy Wy macie jakieś takie swoje sposoby, domowe na ładne, gładkie ciało, wzmocnienie włosów, delikatne dłonie, na manicure i pedicure? :)
Np. jeśli chodzi o mnie bardzo lubię kąpiele z olejkami eterycznymi i kąpiel przygotowaną dla stóp (szklanka mleka z dwiema łyżkami miodu a latem z płatkami kwiatów) :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:57:37

hm...zero sposobów?:>

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:59:23

moja babcia to włosy w żółtkach myje znaczt nakłąda jak maseczkę żeby były bąłdkie i nie wypadały ale nigdy nie prubowałam:)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:00:57

też słyszałm o tym, ale również nie próbowałam :d

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:00:58

Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:02:38

Cytat
edysia11
Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.
Co Ty gadasz?! Nawet by mi to do głowy nie przyszło :D

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:08:20

Cytat
edysia11
Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.

też to stosowałam, ale znacznej poprawy i różnicy nie widziałam:/ czytałam gdzieś na forum ze to trzeba systematycznie przez dłuższy czas stosowac a ja jestem zapominalska i może dlatego nie widze efektów:/

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:09:47

edysia11

a naprawde widzisz różnicę? pomaga Ci to??

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:11:19

Ja stosowałam to raz dziennie przez 2 tygodnie. I były efekty!

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:13:38

heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:16:39

Cytat
notocooo
heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:16:53

podobno dobre są tez maseczki do włosów z olejku rycynowego i żółtka, zrobiłam taka tylko raz - śmierdzi:/ hehe

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:18:12

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

ooo... będę musiała wypróbowac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-14 20:18 przez aagacia.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:21:55

woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p
moja mama zawsze przykladała jakies liscie babki na odciski
z domowych sposobow to malo co stosuje bo u mnie w domu nigdy nie bylo kultu pielęgnacji ciała :]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:22:15

ja chciałam coś z aloesem kombinować, tyle tego moja mama w domu ma ale nigdy nie szukałam informacji :)
Za to lubię zrobić sobie "parówkę" z olejkiem lawendowym, buźka wtedy jest odświeżona, bardziej promienna, dobre na walkę z wypryskami :) Uspokaja :D Fajna rzecz :)



następna dyskusja:

Przetłuszczające się włosy