Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

antidral

11 lut 2011 - 12:30:32

witam:)kupilam sobie antidral po tym jak przeczytalam setki mega pozytywnych komentarzy na jego temat.Jest to preparat na nadmierna potliwosc,a poniewaz lubie obcisle rzeczy,mam nadzieje ze bedzie dla mnie zbawieniem.Tylko mam dwa pytania do szafowiczek ktore mialy juz z nim stycznosc-czy stosowalyscie go na noc i rano zmywalyscie czy rano po porannej toalecie go nakladalyscie?czytalam ze dziewczyny robia i tak i tak a ja rano go uzylam i oprocz nieciekawego zapachu to tylko ograniczyl mi pocenie...wiec moze powinnam stosowac go na wieczor?jak Wam dzialal?
no i drugie pytanie,poniewaz nie mozna go stosowac na ogolona skore,to niewiem czy mozna sie najpierw nim posmarowac a po jakiejs chwili ogolic,nikt o tym nie pisze a nie wydaje mi sie ze jest sens stosowanie takiego specyfiku i chodzic z nieogolonymi pachami;/
bede wdzieczna za pomoc!

antidral

11 lut 2011 - 12:34:22

chetnie poczytam...

antidral

11 lut 2011 - 12:35:27

ja stosuję etiaxil- to coś podobnego. działa bardzo dobrze w porównaniu z tymi pseudo antyperspirantami z reklam. stosuję go 2 razy w tygodniu na noc a rano zmywam. staram się by nie byc świeżo po goleniu bo wtedy szczypie i tylko z tego względu. no i on nie daje zapachu tylko chroni przed poceniem. a tak to normalnie codziennie rano stosuje sobie jeszcze dezodorant

antidral

11 lut 2011 - 12:36:46

bo używa się go na NOC, zastosuj wtedy i na pewno pomoże;]

jak dla mnie Antidral Mistrz, mimo że nie można stosować po depilacji, bo można się zadrapać na śmierć hehe

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

antidral

11 lut 2011 - 12:37:13

ja go uzywam;)
I wiesz co, ja bym nie radzila go uzywac rano, bo wtedy ten zapach nei jest ciekawy... ja robie tak ze jak siedze caly dzien w domku, czy mam jakies wolne popoludnie, to sie nim smaruje a wieczorem zmywam:) i wtedy gole paszki;)
Z tego co ja sie doczytalam wiem ze moze on odbarwic ubranka, wiec po co ryzykowac;)
I u mnie on dziala ok tygodnia, wiec nie ma z nim uciążliwości :)
Mysle ze coś pomogłam.

antidral

11 lut 2011 - 12:37:55

A ja uzywałam etiaxil , antidral na mnie nie działa . ale teraz wyszedł bloker z ziaji . jest rewelacyjny po prostu a mam duze problemy z potem . wiec polecam bo jest dobry i tani 6 zł . jest bezzapachowy i nie obarwia ubran. No i uzywa sie go tak samo na noc 2 razy w tygodniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 12:38 przez annakska2.

antidral

11 lut 2011 - 12:39:23

ja używam antidral, poleciła mi go kuzynka.. lubię nosić obcisłe rzeczy,a z nim czuje się po prostu komfortowo, nie martwiąc się o nie miłą niespodziankę pod pachami. Używam go co 3-5 dni, ( w zależności od potliwości ) wiadome, że latem się częściej pocimy niż teraz.. antidral, używam na nieogolone pachy (żeby nie podrażnić skóry) na noc, a z rana od razu gole paszki i problem z głowy :))

antidral

11 lut 2011 - 12:39:53

Używałam antidrala przez około pół roku.
1. Smaruj na wieczór , rano spłucz i dodatkowo użyj jakiegoś antyperspirantu.
2. To nic nie da.. jeśli się posmarujesz a później ogolisz. i tak będzie piekło. Wiec lepiej rano ogol się- a wieczorem posmaruj.

Dodam tylko ze mi działał przez pół roku:( i przestał:( wiec szukam czegoś nowego.:( A wszystko przez hormony :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 12:41 przez justys1808.

antidral

11 lut 2011 - 12:41:22

ja używałam na początku się w ogóle nie pociłam a po jakimś czasie malała jego skuteczność i jak go później używałam to nadmierne pocenie znowu powróciło więc się nie opłaca .

antidral

11 lut 2011 - 12:42:00

Ja używałam, uważaj na obcisłe ubrania, potrafi zniszczyć bluzke poprzez 'wypalenie jej koloru pod pacha'. Uzywalam go rano...na poczatku byl efekt, pozniej wydaje mi sie ze skora 'przyzwyczaila' sie do niego...i nie byl juz tak skuteczny.

antidral

11 lut 2011 - 12:42:36

nakładaj go tylko na noc. bo ci zniszczy ubrania. rano sobie go zmyj. jak go nałożysz czekaj aż sie dobrze wchłonie, najlepiej trzymac ręce do góry jakiś czas. a co do golenia no cóż, na noc ogolona nie musisz być, więc przetrzymaj 2 dni bez golenia i na noc posmaruj, rano zyjesz i ogolisz. uważaj bo strasznie swędzi i piecze, więc serio odpuść golenie na te 48 godzin.
mnie on pomógł ale trochę kupiłam etiaxsil czy cos takiego - lepszy jest

antidral

11 lut 2011 - 12:43:53

użyj na noc, rano zmyj i możesz się ogolić, chodzi o to aby nie stosować na podrażnioną skórę bo będzie piekło bardzo
za pierwszym razem stosuj jakieś 5 nocy z rzędu a potem można już ograniczyć do raz w tygodniu
mi bardzo pomógł :))
a tak w ogóle to wszystko masz opisane na ulotce dołączonej do opakowania

antidral

11 lut 2011 - 12:44:18

ja chciałam sobie zakupić etiaxil, ale pani w aptece poleciła mi bloker z ziaji. Skład ten sam, tyle że ziaja kosztuje ok 7 zł, a efekt rewelacyjny :) stosuję go 2-3 razy w tygodniu na noc, następnie zmywam.


może ktoś pomoże w poszukiwaniach? :)
http://forum.szafa.pl/36/2960124/2966137/re-hm-sweterek-z-sercem.html#msg-2966137

antidral

11 lut 2011 - 12:46:32

nigdy nie stosuj go na dzień, tylko i wyłącznie na noc, nigdy na świerzo ogoloną skórę, zawsze na umyte i suche pachy. Ja ostatnio odstawiłam antidral, bo tak mnie STRASZNIE pachy swędziały , że nie mogłam zasnąć;/...Polecam w to miejsce nowość Ziaji antyperspirant bloker, kosztuje tylko 5,99 i bije na głowę etiaxil i antidral razem wzięte. No i nic nie swędzi po nim....:):):)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

antidral

11 lut 2011 - 12:47:03

Ja używałam do wieczorem, rano zmywałam..
Nie używaj go po goleniu, bo nie wytrzymasz, tak Cię będą pachy szczypały:/

Ale jest na maxa dobry. Zużyłam całą kulkę i teraz się nie pocę, nawet podczas wieeelkich upałów w bardzo obcisłej bluzce:)

następna dyskusja:

Pompki powiększającej piersi Dual Breast Enlarger