Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 10:50:23

ja mysle ze teraz technika i kosmetologia ida tak do przodu ze predzej czy pozniej wymysla cos zeby zlikwidowac te glupie rozstepy, foczka takze nie trac nadziei! P.S masz swietna figure widzialam zdjecia na Twoim profilu takze jest sie czym pochwalic a w stroju jednoczesciowym tez mozna wygladac mega sexy, pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej walce!

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 15:00:54

Cytat
gwiazdka2277
ja mysle ze teraz technika i kosmetologia ida tak do przodu ze predzej czy pozniej wymysla cos zeby zlikwidowac te glupie rozstepy, foczka takze nie trac nadziei! P.S masz swietna figure widzialam zdjecia na Twoim profilu takze jest sie czym pochwalic a w stroju jednoczesciowym tez mozna wygladac mega sexy, pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej walce!

nie dziękuję aby nie zapeszyć:* mam nadzieje ze bedzie lepiej dzis juz mam strupki na brzuchu i tam gdzie miałam zgrubiałe rozstepy(trochę zeskubałam te strupki..:P ) SKÓRA JEST GŁADKA!!!!!!!!!!!!!! TAK WIĘC SZOK! POMAGA! :d

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 15:03:02

nie mam pojecia co i jak ;p

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 15:03:37

Powodzenia

peeling jadwiga

12 kwi 2011 - 16:16:21

Cytat
kochana2910
Kochana....Po co Ci to??:)
Mam na to sposób.Jeżeli Twoje roztępy są fioletowe,czerwone to dasz im radę.
Pamiętaj jednak że nie znikną;p
Dam Ci pewną radę.Kup sobie pumeks,ale taki miękki;)
,,Szoruj''skórę tam gdzie masz roztępy;)
Możesz to robić co drugi dzień;)Później bardzo nawilżaj skórę balsamem do ciała;)
Mi to BARDZO pomaga;)Wiadomo nie zejdą odrazu.Skóra będzie Cię lekko piekła,ale ból przejdzie.
Nic Cię nie kosztuje spróbować prawda??:)

yyy nie mozna robic takich peelingow co drugi dzien,mozesz miec przez to bliznowce,poczytaj o tym. 2 razy w tyg to maks. a takim drapaniem skory nie przspieszysz "znikanie " rozstepow. pisze to zebys pozniej nie zalowala. jak drapiesz skore to ona musi miec czas zeby sie zregenerowac

peeling jadwiga

12 kwi 2011 - 16:22:23

Cytat
Katy19
Cytat
kochana2910
Kochana....Po co Ci to??:)
Mam na to sposób.Jeżeli Twoje roztępy są fioletowe,czerwone to dasz im radę.
Pamiętaj jednak że nie znikną;p
Dam Ci pewną radę.Kup sobie pumeks,ale taki miękki;)
,,Szoruj''skórę tam gdzie masz roztępy;)
Możesz to robić co drugi dzień;)Później bardzo nawilżaj skórę balsamem do ciała;)
Mi to BARDZO pomaga;)Wiadomo nie zejdą odrazu.Skóra będzie Cię lekko piekła,ale ból przejdzie.
Nic Cię nie kosztuje spróbować prawda??:)

yyy nie mozna robic takich peelingow co drugi dzien,mozesz miec przez to bliznowce,poczytaj o tym. 2 razy w tyg to maks. a takim drapaniem skory nie przspieszysz "znikanie " rozstepow. pisze to zebys pozniej nie zalowala. jak drapiesz skore to ona musi miec czas zeby sie zregenerowac
Oj tam oj tam;)Narazie mi się nic nie robi tam:)Ale może rzeczywiście zaprzestane robić to tak często..
Dziewczyny,dlaczego my musimy tak cierpieć przez te roztępy??:(

peeling jadwiga

15 kwi 2011 - 17:06:41

Cytat
kochana2910
Cytat
Katy19
Cytat
kochana2910
Kochana....Po co Ci to??:)
Mam na to sposób.Jeżeli Twoje roztępy są fioletowe,czerwone to dasz im radę.
Pamiętaj jednak że nie znikną;p
Dam Ci pewną radę.Kup sobie pumeks,ale taki miękki;)
,,Szoruj''skórę tam gdzie masz roztępy;)
Możesz to robić co drugi dzień;)Później bardzo nawilżaj skórę balsamem do ciała;)
Mi to BARDZO pomaga;)Wiadomo nie zejdą odrazu.Skóra będzie Cię lekko piekła,ale ból przejdzie.
Nic Cię nie kosztuje spróbować prawda??:)

yyy nie mozna robic takich peelingow co drugi dzien,mozesz miec przez to bliznowce,poczytaj o tym. 2 razy w tyg to maks. a takim drapaniem skory nie przspieszysz "znikanie " rozstepow. pisze to zebys pozniej nie zalowala. jak drapiesz skore to ona musi miec czas zeby sie zregenerowac
Oj tam oj tam;)Narazie mi się nic nie robi tam:)Ale może rzeczywiście zaprzestane robić to tak często..
Dziewczyny,dlaczego my musimy tak cierpieć przez te roztępy??:(

no nie rob za czesto bo pozniej mozesz zalowac:) lepiej masuj czesto skore:) no ja tez nie wiem czemu musimy miec te paskudne rozstepy:(
i czemy to nigdy niestety nie zniknie:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 17:07 przez Katy19.

peeling jadwiga

16 kwi 2011 - 00:33:16

i jak dzisiaj wyglada brzuch jest jakis efekt

peeling jadwiga

18 kwi 2011 - 07:55:05

Cytat
carmen55
i jak dzisiaj wyglada brzuch jest jakis efekt

podbijam:)jak tam??juz tydzien ponad po jest wiec jestem ciekawa efektu;p

peeling jadwiga

18 kwi 2011 - 08:09:58

ja miałam green peel - piling jadwigi to polski jego odpowiednik, zapłaciłam za zabieg 350,00 na drugi miałam już mieć zniżkę i miał mnie wynieść 200,00 zł al z braku kasy nie poszłam, faktycznie przydały byś się jeszcze ze 2-4 zabiegi ale już po pierwszym było widać różnicę, zabieg robiłam z powodu blizn potrądzikowych na twarzy

peeling jadwiga

18 kwi 2011 - 08:41:18

moja kosmetyczka robiła sobie Jadwigę 3-krotnie na twarzy a miała okropne blizny potrądzikowe i efekt jest powalający:) widziałam jej twarz na 3 dzień po zabiegu i skóra bardzo się łuszczyła. po 3 zabiegach jej buzia zrobiła się gładziutka:) z tego co mówiła przez około 4-5 nie wolno moczyc skóry poddanej zabiegowi, wcierać kremów i absolutnie nie drapać i nie odrywać łuszczącego się naskórka! podobno żaden peeling nie daje takich efektów.
a co do rozstępów pociążowych czy jest jakis sposób aby ich uniknąć? jestem podatna na powstawanie rozstępów - w okresie dojrzewania pojawiły mi się na pośladkach i bardzo boję się co będzie po ciąży....

peeling jadwiga

23 kwi 2011 - 21:38:59

jak tam efekty jadwigi Foczka??:)

peeling jadwiga

08 lip 2011 - 15:50:20

opowiadaj;)

następna dyskusja:

Solarium a syrena...