Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

peeling jadwiga

07 lut 2011 - 18:49:19

agata74

na mega cuda nie licze bo wiadomo ze tego sie pozbyc nie da ale czuje paskudnie...w zeszłym roku ryczałam w galerii jak miałam kupic sobie kostium na wakacje ....:(

moj brzuch jest paskudny do kwadratu i stwierdzilam ze nie bede narzekać tylko w końcu coś zrobię z tym 'potworem' :P

peeling jadwiga

07 lut 2011 - 19:02:29

Hej...
Ja peeling jadwigi robiłam jakos w listopadzie.za zabieg na brzuch zapłaciłam 400 zł,trwał ok 40 min.z maseczką z alg,Fakt rozstepy sa ciut jasniejsze,delikatniejsze w dotyku...takich zabiegów kosmetolog poleciła mi w moim przypadku 6 w odstepie miesiąca po każdym.....
Jednak po 1 wymiekłam!!!!-ból,niedyspozycyjność itd,są nie do zniesienia....dwa dni miałam torsje,temperaturę,drgawki.MASAKRA.

To zabieg dla wytrwałych na ból,naprawdę....teraz robię sobie sama peelingi z kawy i oliwy z oliwek,brzuch nie będzie taki jak kiedyś,ale już jest o niebo lepszy...

peeling jadwiga

07 lut 2011 - 19:38:26

Cytat
foczka2007
agata74

na mega cuda nie licze bo wiadomo ze tego sie pozbyc nie da ale czuje paskudnie...w zeszłym roku ryczałam w galerii jak miałam kupic sobie kostium na wakacje ....:(

moj brzuch jest paskudny do kwadratu i stwierdzilam ze nie bede narzekać tylko w końcu coś zrobię z tym 'potworem' :P
a ja nie widzialam twojego brzuszka...moj jest paskudny,jak sadzicie,da sie cos jeszcze z nim zrobic?? juz nigdy nie wyskocze w bikini:( nadwaga jest troche,z czasem ja zrzuce bo cwicze i dieta ale te ochydne rozstepy:(bbbrrr....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 19:55 przez Katy19.

peeling jadwiga

07 lut 2011 - 21:16:54

Cytat
Katy19
Cytat
foczka2007
agata74

na mega cuda nie licze bo wiadomo ze tego sie pozbyc nie da ale czuje paskudnie...w zeszłym roku ryczałam w galerii jak miałam kupic sobie kostium na wakacje ....:(

moj brzuch jest paskudny do kwadratu i stwierdzilam ze nie bede narzekać tylko w końcu coś zrobię z tym 'potworem' :P
a ja nie widzialam twojego brzuszka...moj jest paskudny,jak sadzicie,da sie cos jeszcze z nim zrobic?? juz nigdy nie wyskocze w bikini:( nadwaga jest troche,z czasem ja zrzuce bo cwicze i dieta ale te ochydne rozstepy:(bbbrrr....
no to cie pocieszę mam gorszy... co prawda mam rozm . 34/36 ale mam jeszcze więcej rozstępów i do tego bardzo wiotką skórę.
Cytat
basia141110
Hej...
Ja peeling jadwigi robiłam jakos w listopadzie.za zabieg na brzuch zapłaciłam 400 zł,trwał ok 40 min.z maseczką z alg,Fakt rozstepy sa ciut jasniejsze,delikatniejsze w dotyku...takich zabiegów kosmetolog poleciła mi w moim przypadku 6 w odstepie miesiąca po każdym.....
Jednak po 1 wymiekłam!!!!-ból,niedyspozycyjność itd,są nie do zniesienia....dwa dni miałam torsje,temperaturę,drgawki.MASAKRA.

To zabieg dla wytrwałych na ból,naprawdę....teraz robię sobie sama peelingi z kawy i oliwy z oliwek,brzuch nie będzie taki jak kiedyś,ale już jest o niebo lepszy...

wow... az tak to na ciebie podziałało? babka uprzedzała ze różnie bywa.. jednym sie coś dzieje innym nie...-zobaczymy ...obym wytrzymała. a te pilinki twoje domowe coś pomagają troszkę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 21:19 przez foczka2007.

peeling jadwiga

08 lut 2011 - 08:13:24

a mam pytanie,dziewczyny te ktore maja rozstepy,probowalyscie sie smarowac samoopalaczem?nie zakryje tych rozstepów wtedy???jestes bardzo ciekawa bo wydaje mnie si eze powinno triszke zatuszowac....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 09:14 przez Katy19.

peeling jadwiga

08 mar 2011 - 10:39:39

Cytat
foczka2007
Cytat
Katy19
Cytat
foczka2007
agata74

na mega cuda nie licze bo wiadomo ze tego sie pozbyc nie da ale czuje paskudnie...w zeszłym roku ryczałam w galerii jak miałam kupic sobie kostium na wakacje ....:(

moj brzuch jest paskudny do kwadratu i stwierdzilam ze nie bede narzekać tylko w końcu coś zrobię z tym 'potworem' :P
a ja nie widzialam twojego brzuszka...moj jest paskudny,jak sadzicie,da sie cos jeszcze z nim zrobic?? juz nigdy nie wyskocze w bikini:( nadwaga jest troche,z czasem ja zrzuce bo cwicze i dieta ale te ochydne rozstepy:(bbbrrr....
no to cie pocieszę mam gorszy... co prawda mam rozm . 34/36 ale mam jeszcze więcej rozstępów i do tego bardzo wiotką skórę.
Cytat
basia141110
Hej...
Ja peeling jadwigi robiłam jakos w listopadzie.za zabieg na brzuch zapłaciłam 400 zł,trwał ok 40 min.z maseczką z alg,Fakt rozstepy sa ciut jasniejsze,delikatniejsze w dotyku...takich zabiegów kosmetolog poleciła mi w moim przypadku 6 w odstepie miesiąca po każdym.....
Jednak po 1 wymiekłam!!!!-ból,niedyspozycyjność itd,są nie do zniesienia....dwa dni miałam torsje,temperaturę,drgawki.MASAKRA.

To zabieg dla wytrwałych na ból,naprawdę....teraz robię sobie sama peelingi z kawy i oliwy z oliwek,brzuch nie będzie taki jak kiedyś,ale już jest o niebo lepszy...

wow... az tak to na ciebie podziałało? babka uprzedzała ze różnie bywa.. jednym sie coś dzieje innym nie...-zobaczymy ...obym wytrzymała. a te pilinki twoje domowe coś pomagają troszkę?


Te moje domowe,napewno nie dadzą takie efektu jak peeling jadwigi,ale brzuch nie wyglada juz jak"siateczka na zakupy",skórka jest jaśniejsza,gładsza...pózniej smaruje brzuch takim balsamem eveline zielonym na rozstepy,owijam brzuchol folią,ciepła bluza i trzymam taki kompresik 15min.:)))

peeling jadwiga

22 mar 2011 - 15:57:59

Kupiłam sobie peeling jadwiga i jestem w trakcie złuszczania się naskórka tj. 4 dzień. Powiem wam dziewczyny tak cena tego zabiegu w salonie kos. kosztuje około 200zł. ja za zastaw zapłaciłam 130zł i starczy mi na 3 zabiegi. Jestem zadowolona i dumna z siebie bo zrobiłam go sama!! Ale za mim dokonałam zakupu rozmawiałam z koleżanką która go używa i uwierzcie mi ma skórę jak nastolatka, a jest grubo po 30-stce.

peeling jadwiga

09 kwi 2011 - 16:40:33

jestem juz po zabiegu!:) miałam wam dać znać co i jak- wszystko trwało 1h na poczatku przygotowanie skóry (maseczka rozpulchniająca i wapozon ) pozniej 15min tarmoszenia brzucha mieszanką ziołową a potem reszta czasu to łagodzenie skóry. zabieg mało przyjemny troche boli ale da sie wytrzymać -wrażenie jakby mnie ktoś szorował szczotą po brzuchu:P najgorzej bylo po około 3h -dreszcze ból całego ciała oraz ogólne przymulenie- każde otarcie to wrażenie ukłucia tysiaca igiełek. dodaje fotki tak jak chciałyście ale uprzedzam moj brzuch jest mało piekny...tak wiec wrażliwi -wybaczcie.
2 pierwsze fotki to kilka h po zabiegu
3 fotka dziś





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-09 16:45 przez foczka2007.

peeling jadwiga

09 kwi 2011 - 17:40:14

o kurcze podziwiam Cie za odwagę, poważnie. Już po fotkach widać, że nieźle musiało boleć :D

peeling jadwiga

09 kwi 2011 - 17:44:40

wiesz w sumie nie az tak -taki ból jakbym sie przypiekła na solce:P nie raz ta bylam spalona:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-09 17:46 przez foczka2007.

peeling jadwiga

10 kwi 2011 - 21:22:33

mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i pomoze:) i mam nadzieje ze wstawisz zdjecie pare dni pozniej jak zejdzie czerwone podraznienie,zobaczymy czy pomoglo:) jesli tak to od razu pisze sie na zabieg:)

peeling jadwiga

10 kwi 2011 - 21:30:18

Foczka2001A podczas ciąży stosowałaś coś na rozstępy?
(O ile dobrze pamiętam :))

peeling jadwiga

10 kwi 2011 - 21:59:15

Cytat
Be_t
Foczka2001A podczas ciąży stosowałaś coś na rozstępy?
(O ile dobrze pamiętam :))[/quote
tak -i to wiele specyfików. 3mies przed porodem dostałam wysypkę...wtedy to juz w ogóle...koszmar. to geny -żadne niedbalstwo. moja mama ma taki sam brzuch.

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 10:33:23

Gratulację kochana za odwagę:))
Jak juz mówiłam ja drugi raz sie nie odważe :),mam nadzieje,że bedziesz zadowolona,tylko pamiętaj w takim przypadku potrzeba nie jednego zabiegu....

peeling jadwiga

11 kwi 2011 - 10:41:44

Kochana....Po co Ci to??:)
Mam na to sposób.Jeżeli Twoje roztępy są fioletowe,czerwone to dasz im radę.
Pamiętaj jednak że nie znikną;p
Dam Ci pewną radę.Kup sobie pumeks,ale taki miękki;)
,,Szoruj''skórę tam gdzie masz roztępy;)
Możesz to robić co drugi dzień;)Później bardzo nawilżaj skórę balsamem do ciała;)
Mi to BARDZO pomaga;)Wiadomo nie zejdą odrazu.Skóra będzie Cię lekko piekła,ale ból przejdzie.
Nic Cię nie kosztuje spróbować prawda??:)

następna dyskusja:

antidral