Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Domowe Spotkania Kosmetyczne;)

11 kwi 2009 - 23:04:51

ponieważ poprzedni wątek w tym temacie został usunięty z przyczyn niejednoznacznych...Postanowiłam nie łamiąc regulaminu i dopełnijąc formalności założyc nowy:)
Prosze nie podawajcie tu swoich nr gg ani miejscowości z których pochodzicie, bo to może być niezgodne z regulaminem i przyczynic sie do zamknięcia wątku...

Domowe spotkania kosmetyczne w gronie przyjaciół na których rozmawiamy o pielęgnacji, urodzie,uczymy się robić makijaż i dzielimy nowinkami kosmetycznymi, testujemy dobre kosmetyki...co o nich sądzicie? jakie elementy powinny zawierać? czego można się na nich dowiedzieć? czy warto je organizować?

Domowe Spotkania Kosmetyczne;)

11 kwi 2009 - 23:07:30

moim zdaniem warto organizować,,,szkoda że nie mieszkam z pl bo wtedy napewno na takie spotkanie bym poszła.

Domowe Spotkania Kosmetyczne;)

12 kwi 2009 - 17:01:48

Na pewno warto organizowac,przede wszystkim mozemy wymieniac sie poradami dotyczacymi pielegnacji ciala,makijazem.Z checia bym poszla :)

Domowe Spotkania Kosmetyczne;)

12 kwi 2009 - 17:35:00

Wyobraźmy sobie jak to spotkanie mogłoby wyglądać...
Siedzimy wygodnie w fotelu na stoliku stoją kosmetyki a osoba je prezentująca rozpoczyna od przedstawienia siebie ,firmy w której pracuje i produktów jakie będa brały udział w spotkaniu:)bada nam twarz urządzeniem do mieżenia poziomu nawilżenia skóry,zaczyna delikatnie oczyszczać nam twarz,koleżanki uważnie śledzą to co robi i zadając pytanie krok za krokiem dowiadują się jak prawidłowo pielęgnować skórę, dlaczego tonik jest taki ważny, dlaczego ta Pani nakłada akurat taki krem ...oglądacie kosmetyki i wymieniacie doświadczenia, w międzyczasie Pani domu z nałożoną maseczką przynosi gościom herbatkę i opowiada o odczuciach na skórze:).Wreszcie przychodzi upragniony moment wykonania makijażu, ja osobiście uwielbiam gdy ktoś mi go robi a ja siedzę jak królowa:) kolorówka bogata i świetnej jakości przyciąga spojrzenia uczestniczek, czas na test czy nałożony podkład nie stworzy maski? czy cienie będą równomiernie leżały na powiece?a czy tusz da efekt bez grudek???każda z nas chce to wiedziec przy doborze kosmetyków. Nałożony na usta błyszczyk przyjemnie pachnie malinami..i coś nowego..tak tez smakuje, apetycznie się oblizujemy zadowolone że mamy wreszcie smakowite usta bez goryczy czy lepkości:) Na koniec każda z uczestniczek ma zbadaną cerę a nastepnie dobrane kosmetyki rozwiązujace jej ewentualne problemy...Jak wam sie podoba taki scenariusz???realny, może któraś ma inny?

Domowe Spotkania Kosmetyczne;)

16 kwi 2009 - 09:13:40

piszcie co sądzicie?:)

następna dyskusja:

Jakie macie kolory włosów?