Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:20:50

Cytat
devildoll667
nie róbcie na nadgarstku, no chyba że nie zamierzacie w przyszłości pracować. Ukrycie takiego tatuazu to wielki problem, trzeba cały czas nosic zegarek lub bransoletkę, latem szczególnie jest to upierdliwe. Wiem z autopsji:) większośc pracodawców nie przyjmie osoby z tatuazem w tym miejscu.

a tam pierdzielisz:] ja mam na nadgarstku i jakos normalnie pracowałam i zaden z pracodawców nawet nie wspomniał o tatuażu:] jakby tak człowiek miał sobie wszystkiego zalować to by chodził w dziurawych kapciach i wyciagniętym swetrze.... zyje sie raz! :) warto szaleć....oczywiscie z rozsądkiem;) a tatuaż na nadgarstku jest extra;)

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:22:27

też mam na nadgarstku :) "motocykl moim życiem" po włosku :) wydaje mi się ,że w tym miejscu powinno sie mieć wytatuowane coś co do końca życia nam się nie znudzi. tekst czy też symbol który o czymś ważnym nam przypomina bo w sumie non stop na niego patrzymy ;)

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:25:01

a macie jakies ciekawe wzory do zaprezentowania? :P

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:27:28

no fajny jest ale jeśli chcesz wykonywać jakiś "poważny "zawód to mogą być problemy. dlatego lepiej najpierw poszukać pracy i dowiedzieć sie co i jak a później tatuować :)

następna dyskusja:

Pasowałby blond ?