Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

31 minut temu

Monitoring domu

40 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 18:55:33

Miałam sobie zrobić w tym miejscu ale po długim namyśle zrobiłam na karku- taki sam napis, a widać go tylko wtedy kiedy chcę go pokazać ;) chociaż znając mnie to na nadgarstku też w końcu zrobię, kwestia czasu:P

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 18:58:48

cudne są, bardzo mi się podobają! post na moim blogu z różnymi inspiracjami z tatuażami w roli głównej ->
http://disco-in-moscow.blogspot.com/2011/03/where-streets-have-no-name.html :)

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 18:59:41

dla mnie takie tatuaże to muszą coś oznaczać, a nie, że "taki wzór mi się podoba", "piórko ładne"

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 19:17:38

Oryginalne tatuaże są OK, np ten Rihanny w górnej części pleców (gwiazdki). Te na nadgarstku nie są fajne moim zdaniem, nie podobają mi się też tatuaże-kwiatuszki, słoneczka, chińskie znaczki, motylki, zwierzęta, podobizny gwiazd. Ogólnie jestem dość wybredna w tej kwestii : >

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 19:20:48

bardzo bym chciała za uchem też cudnie marze o takim:



tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 19:27:49

Smieszy mnie kiedy ktos pisze,ze nie robic,ze nie wolno,absolutnie bo beda problemy w pracy-sama mam tatuaz na nadgarstku i nad kostka.Pracuje i tak naprawde wczesniej,kiedy staralam sie o prace u kogos nigdy nikt nie zwracal uwagi na to czy mam tatuaz-raczej liczylo sie to co potrafie i jak wyglada moje CV.Oczywiscie jezeli robimy z siebie zywe muzeum to cos jest nie halo natomiast skromny tatuaz na nadgarstku-dlaczego nie?Kiedy wybieram sie gdzies gdzie chcialabym ukryc wczesniej wpomniany wzor zakladam po prostu zegarek lub bransoletki i problem z glowy:)Poza tym tatuaze traktuje bardziej jako wyrazanie wlasnej osobowosci-to jest czesc mnie,taka jestem-i albo ktos mnie akceptuje taka albo nie:/

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaż na nadgarstku??

03 kwi 2011 - 19:39:26

Niezły pomysł, ale zgadzam z powyżej ze z pracą bedzie ciężko bo bywa różnie...

Proszę o pomoc, http://forum.szafa.pl/36/3260875/_subject_.html

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 20:53:13

Cytat
Roksa_na
Smieszy mnie kiedy ktos pisze,ze nie robic,ze nie wolno,absolutnie bo beda problemy w pracy-sama mam tatuaz na nadgarstku i nad kostka.Pracuje i tak naprawde wczesniej,kiedy staralam sie o prace u kogos nigdy nikt nie zwracal uwagi na to czy mam tatuaz-raczej liczylo sie to co potrafie i jak wyglada moje CV.Oczywiscie jezeli robimy z siebie zywe muzeum to cos jest nie halo natomiast skromny tatuaz na nadgarstku-dlaczego nie?Kiedy wybieram sie gdzies gdzie chcialabym ukryc wczesniej wpomniany wzor zakladam po prostu zegarek lub bransoletki i problem z glowy:)Poza tym tatuaze traktuje bardziej jako wyrazanie wlasnej osobowosci-to jest czesc mnie,taka jestem-i albo ktos mnie akceptuje taka albo nie:/
zgadzam sie z toba w 100%! tatuaz to nic zlego i nie przeszkadza w codziennym zyciu dopoki nie przesadzamy z iloscia lub nie wybierzemy dosc dziwnego miejsca, nadgarstek jest zupelnosci ok

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 20:57:04

ja mam :) ładne miejsce, ale strasznie tam boli ;f

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 20:59:29

ja mam - napis. (2 linijki) ale nie napisze jaki tekst, bo nie chce zeby ktoras odgapiła ;D
nie bolało.

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:06:51

Cytat
mirata57
ja mam - napis. (2 linijki) ale nie napisze jaki tekst, bo nie chce zeby ktoras odgapiła ;D
nie bolało.
pochwal sie nam :P

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:10:38

Ja mam na nadgarstku wytatuowane imię swojego narzeczonego :)

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:11:09

też chcę mieć tatuaż na nadgarstku, myślałam nad napisem 'I can everything' - proste, ale podnoszące na duchu, kiedy trzeba ;d

tatuaż na nadgarstku??

21 kwi 2011 - 21:17:31

o mnie też się marzy.. 'never regret'... mrrr..
ale w niektórych zawodach posiadanie tatuażu nie jest mile widziane..?

następna dyskusja:

Który?