Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:48:16

mnie sie bardzo podobaja i w innych miejscach rowniez, ale najbardziej podobaja mi sie gwizdki na nadgarstku i tatuaz na kostce, ale niestety nie moge takich miec, bo jako wychowawca nie moge dawac takiego przykladu:)ale mam zamiar zrobic sobie dobro-zlo w miejscu gdzie nikomu to nie bedzie przeszkadzalo:)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:50:38

ja mam na nadgarstku i jestem z tego bardzo zadowolona :) to moje zdjecie...



tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:51:16

Cytat
natashcck
...niestety nie moge takich miec, bo jako wychowawca nie moge dawac takiego przykladu...

Dziwnie to zabrzmiało, jakby tatuaż był czymś złym....

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:52:04

Hej czy tatuaz na ramieniu boli?:)Pozdrawiam

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:56:26

Ja chciałam na nadgarstku i bardzo chcę, ale wiem.. że w przyszłości mogę mieć taką pracę, w której ten tatuaż nie będzie pasował do wizerunku firmy.. I zamiast na nadgarstku 4 tatuaż zrobiłam na barku albo pagonie jak kto woli heh ;)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:59:00

Cytat
Sacrum
Cytat
natashcck
...niestety nie moge takich miec, bo jako wychowawca nie moge dawac takiego przykladu...

Dziwnie to zabrzmiało, jakby tatuaż był czymś złym....
to nie jestes niczym zlym, ale niestety pracodawca moze tak stwierdzic, szczegolnie jezeli dana osoba jest przeciwniczka/przeciwnikiem takich rzeczy. Ja osobiscie nie mam zamiaru ryzykowac bo przez cakly czas nie bede nosila plastra w szkole, a poza tym niektorzy rodzice sa tacy,ze spokojnie moga zglosic do dyrektorki, ze nauczyiel jest wytatuowany jak uciekinier z Alcatraz:)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:59:22

ja na 18 chce sobie szczelic tatuaż :D niewielki

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:02:57

szczelic...
hmm...
szczelaj sobie jak chcesz;d
ja też sobie na 18-stkę szczeliłam haha

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:03:56

nie przesadzajcie ze takiego tatuazu zakryc nie mozna, przeciez jestesmy kobietami, bransoletki od czego sa? rozne rodzaje te grube i grubsze? zrob tatuaz z glowa, to go potem zakryjesz :]

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:06:15

Cytat
natashcck
Cytat
Sacrum
Cytat
natashcck
...niestety nie moge takich miec, bo jako wychowawca nie moge dawac takiego przykladu...

Dziwnie to zabrzmiało, jakby tatuaż był czymś złym....
to nie jestes niczym zlym, ale niestety pracodawca moze tak stwierdzic, szczegolnie jezeli dana osoba jest przeciwniczka/przeciwnikiem takich rzeczy. Ja osobiscie nie mam zamiaru ryzykowac bo przez cakly czas nie bede nosila plastra w szkole, a poza tym niektorzy rodzice sa tacy,ze spokojnie moga zglosic do dyrektorki, ze nauczyiel jest wytatuowany jak uciekinier z Alcatraz:)


Taka niestety żałosna polska mentalność....
Miejmy nadzieję że zacznie się to zmieniać...

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:07:58

Ja mam na nadgarstku mała gwiazdke.Chodzi oczywiscie o wewnetrzna strone reki nie na wierzchu prawda? Ja osobiscie poolecam bo moj ma juz ponad 4 lata a nadal go uwielbiam:))

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:08:01

mi tez się bardzso podoba tatuaż na nadgarstku, ale muszę to jeszcze dobrze przemyślec zeby potem nie żałowac:)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:08:09

to mój,
troche nieciekawe zdj, robione jak bylo ciemno i z tel:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 17:38 przez elewator.

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 17:11:28

to mój



tatuaż na nadgarstku??

19 sty 2011 - 17:15:36

ojj podoba mi sie, ale sie zastanawiam;)

następna dyskusja:

Najlepsza pasta wybielająca do zębów???którą polecacie?