Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

11 minut temu

kosmetyki samochodowe

55 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:52:42

Witam:) mam male pytanko co myslicie o tatuazu na nadgarstku?? moze ma ktoras z Was?

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:56:12

podobaja mi sie ;D
tylko nie wiem, jaki napis bylby odpowiedni ;)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:59:14

moja koleżanka ma napis ' zastanów się dwa razy ' chyba po angielsku

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:01:53

Ja mam motylka :) A na ramieniu skorpiona tak dla zachowania równowagi mocnego i słabego :)

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:02:36

ja też bym chciała... ale jednak to nadgarstek, będę chciała iść gdzieś do pracy i co jak mi powiedzą że przez to nie mogę? Są pracodawcy , którym to przeszkadza że pracownik ma tatuaż , szczególnie jeżeli jest np konsultantem i automatycznie wizytówką firmy. a na nadgarstku tatuażu nie ukryjesz.. ale mimo wszystko bardzo bardzo mi się podoba, i na biodrze serce

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:02:51

całkiem niezłe miejsce, a od spodu czy z wierzchu ręki?

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:04:59

mi się baardzo podoba, szczególnie jakiś sensowny napis, bo rysunki to tak średnio ;p

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:22

ja mam parę wzorów zapisanych na komputerze :)
strasznie mi się podobają za uchem i na nadgarstku :)











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 16:10 przez chinka.

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:24

chciałam miec jakis tatutaz na nadgarstu ale Mama mi powtarzała ze w pracy moga robic problemy. To zrobilam na pachwinie z lewej strony i nawet jak mam majtki to go nie widac:)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:54

ja miałam mieć tatuaż na nadgarstku, ale po konsultacji z tatuażystą tatuaż będzie na przedramieniu, bo nadgarstek jest za mały:) ale ogólnie podobają mi się tatuaże na nadgarstku:) a co byś chciała wytatuować??

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:07:56

chinko - ja nie jestem fanka tatuowania ale te wzory, które pokazałaś są super zwłaszcza piórko (to na nadgarstku) i drzewo, choć ptacy też niczego sobie;-)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:09:19

moja znajoma miala klucz wiolinowy. niby ladnie, ale jak idziesz do pracy to roznie nistety bywa.

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:09:21

Ja jeden z czterech tatuaży mam właśnie na nadgarstku :) To był "ten pierwszy" ;) To akurat dość specyficzne miejsce - jeżeli zrobisz sobie tam tatuaż, będziesz widywała go mnóóóóstwo razy - więc dobrze przemyśl wzór, żeby później nie dostawać wścieklizny na jego widok ;)
Ps. A tak odnośnie bólu - dla mnie jak dotąd było to najmniej bolesne miejsce :)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:10:49

W sumie to wszystko zalezy od Ciebie i jaki masz stosunek do tego:) moja kumpela na na nadgarstku czarny na poczatku rzucalo sie w oczy ale powiem ci ze teraz to ledwo co :) no i zawsze mozna zakamuflowac. wszystko tez zalezy od wielkosci :) ja patrzylam wlasnie na kwestie pracy, mam z lewej strony dłoni ponizej małego palca i poszlam w kierunku koloru bialy i łosoś, nie widac do puki sie nie przyjrzysz :) fajny jest motyw jak juz ktos zauwazy hehe, jak juz cos wydumasz pochwal sie :)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:11:58

nie róbcie na nadgarstku, no chyba że nie zamierzacie w przyszłości pracować. Ukrycie takiego tatuazu to wielki problem, trzeba cały czas nosic zegarek lub bransoletkę, latem szczególnie jest to upierdliwe. Wiem z autopsji:) większośc pracodawców nie przyjmie osoby z tatuazem w tym miejscu.

następna dyskusja:

Najlepsza pasta wybielająca do zębów???którą polecacie?