Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:21:48

Dziewczyny, pomozcie...czym usuwacie wasik? Kupilam sobie kiedys w rossmanie wosk z ISANY ale nie wiem czy wszystkie tak, no ale wg mnie nie dziala:( dlatego musze ciagle usuwac peseta, dodam, ze mam 16 lat i wyglada to okropnie ;// Najgorszy jest chyba ten cień, ktory mam pod nosem, to wlasnie on najbardziej mi przeszkadza ;(

Nie wiecie moze czy w drogeri Natura sa jakies dobre woski do usuwania wasika? Pytam o nature bo do innych kosmetycznych nie mam dostepu, zbyt male miasto :(


prosze pomozcie.

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:24:07

z Sally Hansen jest taki preparat nie tyle do usuwania co do wybielania i oslabiania:)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:24:23

a powiedz mi czy tylko pod nosem masz taki kłaczki, czy ogólnie na całym ciele jest ich za dużo?

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:25:03

ja na szczescie nie mam takiego problemu, to jest straszne :)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:26:41

Cytat
ilayla
a powiedz mi czy tylko pod nosem masz taki kłaczki, czy ogólnie na całym ciele jest ich za dużo?
tylko pod nosem, kiedys jak mialam 12 lat to po raz pierwszy usunelam peseta i tak szlam coraz dalej i dalej, ze ten cien naprawde jest ogromny, wyczodzi nawet poza moje usta...

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:27:46

Ja zawsze usówałam woskiem na ciepło u kosmetyczki (8zł na miesiąc) ale kiedyś w rossmanie kupiłam plastry z Joanny i do teraz ich używam, bardzo jestem z nich zadowolona. Miom zdaniem lepsze niż Veet:)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:27:59

no bojak sie usuwa to wtedy odrastaja grubsze i ciemniejsze...ale mowie rozjasniacz i powinno byc po problemie. bo kazdy ma wasik tylko niestety niektore z nas maja ciemny;p ja na szczescie nie mam takiego problemu

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:28:17

to lepiej zbieraj kasę na laser ;)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:29:25

ja tez mam wąsik, mam w domu wosk ( ro rozgrzania) mama mi raz miecha wyrywa i nic nie widac :)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:29:55

Ja zawsze usówałam woskiem na ciepło u kosmetyczki (8zł na miesiąc) ale kiedyś w rossmanie kupiłam plastry z Joanny i do teraz ich używam, bardzo jestem z nich zadowolona. Miom zdaniem lepsze niż Veet:)

A pozatym to nie koniec świata kochana, trzeba pilnować zeby dokładnie depilować ten wąsik i z czasem będzie odrastał mniejszy. Oczywiście nie zniknie on na zawsze ale zawsze coś. A kiedyś jak uzbierasz kaske to proponuję laserowo zrobić wąski i mieć to z głowy na dłuuuugo lub na zawsze:)

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:30:37

u kosmetyczki można woskiem robić, ona ma taki dobry i chyba powinno działać, są też zabiegi laserowe, a wszystkie te woski i preparaty w sklepie wydają mi się być na marne..

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:32:15

Cytat
aaeemm
no bojak sie usuwa to wtedy odrastaja grubsze i ciemniejsze...ale mowie rozjasniacz i powinno byc po problemie. bo kazdy ma wasik tylko niestety niektore z nas maja ciemny;p ja na szczescie nie mam takiego problemu

to tylko mit. jesli jest potrzeba to się nADmiernr owłosienie usuwa. ja mam ale tak normalnie i też trochę wyrywam pęsetą. u kosmetyczki najlepiej w twoim przypadku, raz w miesiącu czy 2 i będzie ok. nie trwa to długo i kosztuje do 10zł. trochę bolesne

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:32:20

Ja usuwam :) mam 15 lat . Kup sobie plastr z woskiem ''Sensua'' tam jest tez oliwka z oliwek zeby zeby zlagodzic wiec radzilabym ci to kupic bo te plastry sa do skory wrazliwej.

wąsik :(

16 sty 2011 - 16:32:37

Cytat
aaeemm
z Sally Hansen jest taki preparat nie tyle do usuwania co do wybielania i oslabiania:)
dostepny w naturze ?
Cytat
kinga250511
Cytat
aaeemm
no bojak sie usuwa to wtedy odrastaja grubsze i ciemniejsze...ale mowie rozjasniacz i powinno byc po problemie. bo kazdy ma wasik tylko niestety niektore z nas maja ciemny;p ja na szczescie nie mam takiego problemu

to tylko mit. jesli jest potrzeba to się nADmiernr owłosienie usuwa. ja mam ale tak normalnie i też trochę wyrywam pęsetą. u kosmetyczki najlepiej w twoim przypadku, raz w miesiącu czy 2 i będzie ok. nie trwa to długo i kosztuje do 10zł. trochę bolesne
tylko ja sie wstydze isc do kosmetyczki, niewiem dlaczego :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 16:35 przez wuoski.

wąsik :(

19 sty 2011 - 11:39:53

Ja tez nie wiem:) Przecież nie tylko ty masz takie problemy. Bardzo dużo kobiet boryka się z problemem nadmiernego owłosienia. Wydaje mi się,że w twoim przypadku najlepiej pomyśleć o depilacji laserowe. To jest w sumie bardzo mały obszar więc nie zapłacisz bardzo dużo, a przynajmniej będziesz miała spokój

następna dyskusja:

tatuaż na nadgarstku??