Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:44:03

jak dla mnie to jest strasznie głupie i na pewno nie jest sexi. Mój mąż też uważa , że to jest okropne.

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:44:23

Cytat
mc85
Cytat
Roszpunka88
Cytat
patinka_5
czym bedziesz dzieci kamic ? metalem ?:D

Nię będę karmiła, nie chcę dzieci ;)


hahaha mowilam tak samo jakies 3 lata temu :) teraz mam juz 2 dzieci

mam dziare, kolczyki ale w sutkach w zyciu!!! brzydkie, oblesne, aseksualne. wiecznie ocierajace sie w staniku.
karmiac dzieciaki nie przezylam wiekszego bolu jak poranione sutki. az łzy same lecialy jak maluch jadl. nie wyobrazam sobie miec kolczyka w tym miejscu. jeszcze gdyby facet mial za niego ciagnac, podgryzac czy cos. a fuj!

mnie tam nic w staniku nie ociera... ;p

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:44:33

Cytat

w karku o matko:/ ja jeszcze chcę w przegordzie nosowej, ale tez podobno boli, ale to nic ;) no ja na pewno sobie wezme to znieczulenie;)

co jest nie tak jeśli chodzi o kolczyka w karku..? :D ogólnie mój dylemat polega na tym, że nie moge sie zdecydowac czy tatuaz czy kolczyk, ale chyba wole kolczyka.. a jesli chodzi o nos to mówisz o septum tak..? Septum az tak nie boli jakby sie mogło wydawać.

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:45:07

Cytat
zmyslona
Zdradź choć trochę tych praktycznych zastosowań kolczyków w sutkach, bo te estetyczne znam, przeleciałam sobie galerię w googlach :P. Jakiego chcesz kolczyka? Kółeczko czy dwie kulki po obu stronach (nie znam się na fachowych nazwach :P)? I w obydwu sutkach czy w jednym?


sztangę na początku chcę jest podobno najlepsze do gojenia a poźniej kółeczka ;) i tak w obydwu bo w jednym to tak trochę dziwnie :P no wiesz.. jak kogoś kreci bdsm to wie do czego mogą się przydac.. :P

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:45:31

not i to wielkie ;/

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:46:33

Cytat
villemo225
Cytat

w karku o matko:/ ja jeszcze chcę w przegordzie nosowej, ale tez podobno boli, ale to nic ;) no ja na pewno sobie wezme to znieczulenie;)

co jest nie tak jeśli chodzi o kolczyka w karku..? :D ogólnie mój dylemat polega na tym, że nie moge sie zdecydowac czy tatuaz czy kolczyk, ale chyba wole kolczyka.. a jesli chodzi o nos to mówisz o septum tak..? Septum az tak nie boli jakby sie mogło wydawać.


tak, tak septum chce;) pewnie boli podobnie jak przebicie ucha tak mi sie wydaje ;)
Cytat
CiociaPrzykrywka
jak dla mnie to jest strasznie głupie i na pewno nie jest sexi. Mój mąż też uważa , że to jest okropne.


was to po prostu nie kręci ;) innych owszem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 21:48 przez Roszpunka88.

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:48:24

nie wyobrażam sobie tego widzaiłam raz jak mój kumpel sobie to robił(jestem jego najlepszą kumpelą) dlatego mnie prosił żebym z nim poszła jak to widzialam to zwątpiłam i wyglądało to tak jakby poród był pikusiem porod mam za sobą(nie namęczyłam się bo sama akcja trwała 15 min) a do przyjemnych przezyć to nie należało i gwarantuje ze przebicie sutkow jest 1000 razy gorsze zwłaszcza dla kobiety bo jest to niesamowicie unerwine i czułe miejsce... ale to sie mozna chyba zorientować:D:D:D:D

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:48:41

Mój facet, twierdzi że septum boli dużo bardziej niż ucho ;p

Cytat
KlaudiaKoper
nie wyobrażam sobie tego widzaiłam raz jak mój kumpel sobie to robił(jestem jego najlepszą kumpelą) dlatego mnie prosił żebym z nim poszła jak to widzialam to zwątpiłam i wyglądało to tak jakby poród był pikusiem porod mam za sobą(nie namęczyłam się bo sama akcja trwała 15 min) a do przyjemnych przezyć to nie należało i gwarantuje ze przebicie sutkow jest 1000 razy gorsze zwłaszcza dla kobiety bo jest to niesamowicie unerwine i czułe miejsce... ale to sie mozna chyba zorientować:D:D:D:D

W brew pozorom, mężczyzn boli bardziej niż kobiety...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 21:49 przez Klod.

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:51:02

Cytat
Klod
Mój facet, twierdzi że septum boli dużo bardziej niż ucho ;p



też tak myślę, że ucho przy tym to pikuś :P

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:51:50

Cytat

tak, tak septum chce;) pewnie boli podobnie jak przebicie ucha tak mi sie wydaje ;)

tylko z tym przebiciem ucha też bywa różnie, ja mam 11 kolczyków w jednym uchu i samo przebicie
nie bolało ani razu, gorzej bylo póżniej spać na boku :P a znam osoby, które robiąc sobie pierwsze dziurkii umierały ze strachu i bolu, także tu zależy jak kto jest na ból wytrzymały. Faktem jest jednak, że małe septum wygląda cudownie.

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:52:50

zależy u kogo, niektórym kompletnie nie pasuje :)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:56:12

Cytat
villemo225
Cytat

tak, tak septum chce;) pewnie boli podobnie jak przebicie ucha tak mi sie wydaje ;)

tylko z tym przebiciem ucha też bywa różnie, ja mam 11 kolczyków w jednym uchu i samo przebicie
nie bolało ani razu, gorzej bylo póżniej spać na boku :P a znam osoby, które robiąc sobie pierwsze dziurkii umierały ze strachu i bolu, także tu zależy jak kto jest na ból wytrzymały. Faktem jest jednak, że małe septum wygląda cudownie.

wlasnie, zgadzam się z tym, ze to male wygląda cudownie serce

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 22:01:57

ja tez planuje jeszcze kilka dziurek, ale o sutkach nie pomyslalam nigdy ;) chociaz jestem za piercingiem w kazdej postaci takze powodzenia ;)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 22:10:31

Cytat
Roszpunka88
Cytat
Olusia617
Cytat
ilhami
Cytat
Olusia617
Ciekawi mnie gdzie i komu będziesz je pokazywać :)


A to się robi, żeby się pokazywać??? ja tam goła nie latam, żeby wszyscy moje tatuaże widzieli..

No ja nie wątpie :) Jeszcze by tego brakowało żebyś latała :D

Jakby nawet latała to jej sprawa :D

Owszem jej sprawa, ale za to jaka nieziemska ;]

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 22:13:35

jak ty będziesz dziecko karmiła

następna dyskusja:

Ile ważycie? ;>