Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Kolczyki w sutkach

06 sty 2011 - 02:59:11

przeklucie kobiecych sutkow boli duzo mniej niz u mezczyzny z prostego wzgledu, jest przekluwane plycej niz u faceta

zawsze przeciez mozna podac znieczulenie zeby az tak nie bolalo, odpowiednie info jak i czym pielegnowac i nie ma problemu z gojeniem

Kolczyki w sutkach

06 sty 2011 - 04:14:21

aa mnie sie podobaja ,jasne rob kobieto:) napewno bardZo bola +ale to jak kaZDY KOLCZK
wiem co mowie sama mam w bardzo bolacym miejscu mam TONGUE WEB to taki pod jezykiem...

Kolczyki w sutkach

06 sty 2011 - 08:28:45

Po co? Na co? A boli pewnie strasznie...i wygląda jeszcze gorzej...Lepsze są kolczyki w miejscach dla kolczyków przeznaczonych, ucho, ewentualnie nos czy pępek...po prostu nie rozumiem ludzi, którzy robią sobie kolczyki, np. w macicy (!!!) Ani zdrowe, ani nie widać (co najwyżej na prześwietleniu!)

Kolczyki w sutkach

06 sty 2011 - 18:28:03

Cytat
Vendie
Po co? Na co? A boli pewnie strasznie...i wygląda jeszcze gorzej...Lepsze są kolczyki w miejscach dla kolczyków przeznaczonych, ucho, ewentualnie nos czy pępek...po prostu nie rozumiem ludzi, którzy robią sobie kolczyki, np. w macicy (!!!) Ani zdrowe, ani nie widać (co najwyżej na prześwietleniu!)

ani nos ani pępek nie są miejscami przeznaczonymi do robienia kolczyków, więc o czym Ty mówisz dziewczynko? ;p jak będę chciała to sobie implant na czole wszczepie i nic Ci do tego :)

następna dyskusja:

wąsik :(