Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 15:04:01

ble:)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 17:28:53

Cytat
ewa_mimi
ale potem jak szarpie o niego stanik, sweter, bluzka, stroj kapielowy to musi byc straszne

Jeżeli masz dobrze dopasowany kolczyk, o nic nie zaczepia. Ja mam sztangę z bioplastu ( najlepszy materiał do tego typu miejsc, bo jest elastyczny i się "wygina" ), przycięłam ją sobie dokładnie tak, żeby nie wystawała i nie mam żadnych problemów. Dodam,że nawet jeśli kolczyk jest w jakiś sposób naruszany celowo ( chyba wszystkie wiemy o co chodzi ;) ) nie sprawia to bólu tylko przyjemność. :)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 17:36:30

Oj ale masz nietypowy pomysł :D ja osobiście na pewno bym się nie zdecydowała nie tylko ze względu ze to boli, ale mi się to niestety nie podoba ani trochę.

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 17:42:32

Ja pare lat temu miałam w jednym sutku-jak to moj facet zobaczył to myslałam, że mi nogi z du*y powyrywa, a ból-nie do opisania

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 00:21:19

a moze ktos ma kolczyk w nosie? :d

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 00:29:32

Fane fane ale ponoć jeśli chodzi o kolczykowanie to jedno z najboleśniejszych miejsc. Wrażliwe miejsce więc radze się upewnić co do pielęgnacji po przebiciu, czy to wygląda jak w przypadku zwykłego kolczyka itd. Bo jednorazowy ból da się przeżyć ale jak mają być później problemy to szkoda by było. A mnie osobiście kolczyki w tym miejscu u kobiet się podobają, a mój kumpel ma fioła na ich punkcie i kazał swojej dziewczynie sobie zrobić na jego urodziny :D. Każdy lubi co innego prawda? To tobie ma się podobać, także życzę powodzenia :D

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 00:34:46

Moja koleżanka ma.. szczerze;/ wyglądało to tak sobie hehe ( tak, tak pokazała mi i co w tym dziwnego?) mówiła, że gdyby miała zrobić sobie jeszcze raz to podziękowałaby i nie zrobiła.. ból podobno straszny.. mnie boli jak lekko zahaczę grzebieniem czesząc włosy po kąpieli..a co dopiero od przekłucia ;/ i chyba raczej kobiety nie powinny sobie przekłuwać sutów....

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 15:38:07

mi sie nie podobaja

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:14:48

Cytat
Klod
Cytat
ilhami
Mnie się marzył zawsze w języku.. Ale jak do tej pory się nie zdecydowałam....

Ja osobiście nie polecam, po pierwsze jakby nie patrzeć, mnie te pieprzone zlapanie szczypcami okrutnie bolało;p po drugie okres gojenia to było coś okropnego, po trzecie nałogowo się nim bawię obijając sobie zęby, po 4 wiecznie połykam kulki albo i całe sztangi;p po 5 mam krótki język więc mam ograniczone ruchy, po 6, wyglądam jak debil jak się bawię nim w komunikacji miejskiej;p ale trudno się powstrzymać a po 7 boli jak się go przygryzie;p


a to nie wszyscy tak mają. Ja miałam bardzo krótki okres gojenia, w ten sam dzień jadłam ciepły posiłek. Ścisk szczypiec to przecież zaledwie dwie sekundy, może jakaś c*** Ci to robiła? No i jak przygryzasz to masz za długą sztangę. Mi się nigdy nie zdarzyło ani przygryźć ani nawet obić o zęby choćbym nie wiem jak próbowała. Ale fakt obleśnie to wygląda jak ktoś się tym bawi - ja na szczęście się nie bawię bo pewnie tez bym wyciągnęła hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 16:43 przez martischa.

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:18:07

Ja nie mam, bo mi się to nie podoba. Ale jeśli Ty lubisz taki styl, to spoko :)

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:20:56

no to nic tylko pozazdrościć, że tak szybko Ci opuchlizna zeszła bo ja nie znam nikogo komu zeszła szybciej niż po 3 dniach a mam sporo znajomych, którzy się kolczykują. a ścisk szczypiec nawet jeśli to chwila to co z tego, skoro tak czy siak bolało, każdy ma inny próg bólu, a piercer, który mi robił kolczyk jest jednym z najlepszych w wawie. i chyba za długą, nie za krótką skoro przygryzam. Nawet przy najkrótszym bioplaście jaki mi się udało uciąć aby zakręcić kulkę i tak przygryzałam więc w końcu zrezygnowałam...

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:24:20

Boli jak skurwysyn:] Mój kumpel miał i długo po przekłuciu, potarcie tego strasznie bolało >___<

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:24:21

Cytat
lajza13
suty mnie rwą same i nie ulepszam tego

hahahaha : D. Nie no ogólnie rób co chcesz, jeszcze zależy jaki masz rozmiar biustu :]

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 16:59:26

Cytat
Klod
no to nic tylko pozazdrościć, że tak szybko Ci opuchlizna zeszła bo ja nie znam nikogo komu zeszła szybciej niż po 3 dniach a mam sporo znajomych, którzy się kolczykują. a ścisk szczypiec nawet jeśli to chwila to co z tego, skoro tak czy siak bolało, każdy ma inny próg bólu, a piercer, który mi robił kolczyk jest jednym z najlepszych w wawie. i chyba za długą, nie za krótką skoro przygryzam. Nawet przy najkrótszym bioplaście jaki mi się udało uciąć aby zakręcić kulkę i tak przygryzałam więc w końcu zrezygnowałam...

tak, tak poprawiłam się, chodziło o długą hehe. W sumie ja wśród znajomych to miałam tylko jedną kumpelę, która przez bite dwa miesiące jadła przez słomkę i ślimczyło jej się niemiłosiernie. Nie wiem od czego to zależy - mi przykładowo gorzej goiło się w nosie i nawet nos bardziej bolał niż język heh

niezweryfikowana
Posty: 1.256
Ostrzeżenia: 1/5

Kolczyki w sutkach

05 sty 2011 - 17:03:20

Mi osobiście to się nie podoba i jak sobie o tym pomyślę to ałłłłłłłłłłłłłłłłł. ;D

następna dyskusja:

Ile ważycie? ;>