Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wzrost nowych włosów

29 mar 2009 - 22:02:02

Hej Dziewczyny :-) Znacie może jakies domowe sposoby, preparaty na pobudzenie cebulek any wyrastały nowe, mocne włosy??? Mam strasznie cienkie włosy, dużo ich straciłam i chciałabym coś zadziałać aby wyrosło choć troszeczke nowych :-)

Wzrost nowych włosów

29 mar 2009 - 22:11:49

słyszałam kiedyś o soku z cebuli. ale chyba najlepszy to sok z czarnej rzepy. a ostatnio byłam u dermatologa i wypisała mi lek do wcierania w skórę głowy. po 3-4 miesiącach przy regularnym używaniu powinnam zauważyć różnicę, czyli zaczną odrastać włosy, tak mówiła. prawdopodobnie jej pacjentki mówią że skuteczny. więc spróbuję. jak zaczną odrastać i poprawią się to pochwalę się.

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:18:30

Hej, ja słyszałam o dobrej odżywce na włosy i skórę głowy, do nabycia w aptekach - Henna Wax (cena ok 20zł ) jest do włosów blond i ciemnych. Jest podobno trochę zachodu z nią bo trzeba trzymać na głowie bodajże godz. w cieple tzn. np. pod ciepłym ręcznikiem ale efekty podobno są bardzo dobre włosy się wzmacniają. Innym sposobem jest robienie maseczek z oleju rycynowego również do nabycia w aptekach (cena ok 2zł:) ) Można mieszać ten olejek z żółtkiem, taka maseczka wpływa dobrze nie tylko na włosy ale i na cebulki i podobno szybciej rosną.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 735

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:21:56

Masaż głowy przy myciu pobudza cebulki

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:24:52

Kup sobie preparat z cynkiem np.Colfarm cynk koszt około 6 złotych za 30 tabletek. Dostępny w każdej aptece. Mnie bardzo pomógł. Kilka lat temu po odchudzaniu zaczęły wypadać mi włosy. Lekarka poleciła mi cynk. Po miesiącu brania tabletek było już widać efekty. Teraz mam grube,gęste włosy :-)
No a do tego możesz kupić Wax-cena około 17-18 złotych (też w aptece). Jest to maska na włosy. trzyma się ją na głowie do 30 minut,a potem spłukuje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-30 11:26 przez madziaR78.

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:28:39

Ja polecam Placentę........ niedroga a skuteczna kuracja z maseczek :)
poprawia kondycje włosów, wzmacnia je i pobudza wzrost nowych włosów.......

SPRAWDZONE!!!

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:30:20

moja lekarka mówiła, że wystarczy zetrzeć czarną rzepę i wcierać w skórę głowy. Miała problem z włosami - wypadały jej ze stresu, głównie te z przodu głowy (wiecie takie ogromne zakola u kobiety to zbyt fajnie nie wyglądają). Wcierała jakiś czas i ma teraz śliczne, gęste włosy. Nie wiem jak długo początkowo to robiła.. chyba przez jakieś 2 miesiące dzień w dzień, potem co jakiś czas profilaktycznie. No ale podobno działa :) sprawdzone :)

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:33:42

Przede wszytkim musisz odzywić cebulki od wewnątrz organizmu, a więc jakies witaminowe tabletki, odpowiednia dieta, a dodatkowo odżywki, maseczki, itd.

Ja jak miałam problemy z wypadaniem włosów to uzywałam szamponu przeciw wypadaniu włosów z Vichy i łykałam tabletki z wyciagiem ze skrzypu http://eapteka.krakow.pl/os/catalog/product_info.php/products_id/2680

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 12:14:42

Dzięki wielkie dziewczyny za bardzo cenne rady :-) Waxa mam ale przetłuszczają mi się po nim włosy... Spróbuje kupić Colfarm poczekam na efekty, bo również schudłam... A co do tego szamponu z Vichy to warto go zakupić??? Bo opinie są podzielone... Hmmm zawsze jak czytam opinie ludzi to widzę, każdemu pomaga coś innego...

następna dyskusja:

jaki jest mój typ urody? dopasowanie kolorów ubrań