Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Pediatra Kielce

48 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wzrost nowych włosów

29 mar 2009 - 22:02:02

Hej Dziewczyny :-) Znacie może jakies domowe sposoby, preparaty na pobudzenie cebulek any wyrastały nowe, mocne włosy??? Mam strasznie cienkie włosy, dużo ich straciłam i chciałabym coś zadziałać aby wyrosło choć troszeczke nowych :-)

Wzrost nowych włosów

29 mar 2009 - 22:11:49

słyszałam kiedyś o soku z cebuli. ale chyba najlepszy to sok z czarnej rzepy. a ostatnio byłam u dermatologa i wypisała mi lek do wcierania w skórę głowy. po 3-4 miesiącach przy regularnym używaniu powinnam zauważyć różnicę, czyli zaczną odrastać włosy, tak mówiła. prawdopodobnie jej pacjentki mówią że skuteczny. więc spróbuję. jak zaczną odrastać i poprawią się to pochwalę się.

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:18:30

Hej, ja słyszałam o dobrej odżywce na włosy i skórę głowy, do nabycia w aptekach - Henna Wax (cena ok 20zł ) jest do włosów blond i ciemnych. Jest podobno trochę zachodu z nią bo trzeba trzymać na głowie bodajże godz. w cieple tzn. np. pod ciepłym ręcznikiem ale efekty podobno są bardzo dobre włosy się wzmacniają. Innym sposobem jest robienie maseczek z oleju rycynowego również do nabycia w aptekach (cena ok 2zł:) ) Można mieszać ten olejek z żółtkiem, taka maseczka wpływa dobrze nie tylko na włosy ale i na cebulki i podobno szybciej rosną.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 735

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:21:56

Masaż głowy przy myciu pobudza cebulki

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:24:52

Kup sobie preparat z cynkiem np.Colfarm cynk koszt około 6 złotych za 30 tabletek. Dostępny w każdej aptece. Mnie bardzo pomógł. Kilka lat temu po odchudzaniu zaczęły wypadać mi włosy. Lekarka poleciła mi cynk. Po miesiącu brania tabletek było już widać efekty. Teraz mam grube,gęste włosy :-)
No a do tego możesz kupić Wax-cena około 17-18 złotych (też w aptece). Jest to maska na włosy. trzyma się ją na głowie do 30 minut,a potem spłukuje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-30 11:26 przez madziaR78.

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:28:39

Ja polecam Placentę........ niedroga a skuteczna kuracja z maseczek :)
poprawia kondycje włosów, wzmacnia je i pobudza wzrost nowych włosów.......

SPRAWDZONE!!!

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:30:20

moja lekarka mówiła, że wystarczy zetrzeć czarną rzepę i wcierać w skórę głowy. Miała problem z włosami - wypadały jej ze stresu, głównie te z przodu głowy (wiecie takie ogromne zakola u kobiety to zbyt fajnie nie wyglądają). Wcierała jakiś czas i ma teraz śliczne, gęste włosy. Nie wiem jak długo początkowo to robiła.. chyba przez jakieś 2 miesiące dzień w dzień, potem co jakiś czas profilaktycznie. No ale podobno działa :) sprawdzone :)

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 11:33:42

Przede wszytkim musisz odzywić cebulki od wewnątrz organizmu, a więc jakies witaminowe tabletki, odpowiednia dieta, a dodatkowo odżywki, maseczki, itd.

Ja jak miałam problemy z wypadaniem włosów to uzywałam szamponu przeciw wypadaniu włosów z Vichy i łykałam tabletki z wyciagiem ze skrzypu http://eapteka.krakow.pl/os/catalog/product_info.php/products_id/2680

Wzrost nowych włosów

30 mar 2009 - 12:14:42

Dzięki wielkie dziewczyny za bardzo cenne rady :-) Waxa mam ale przetłuszczają mi się po nim włosy... Spróbuje kupić Colfarm poczekam na efekty, bo również schudłam... A co do tego szamponu z Vichy to warto go zakupić??? Bo opinie są podzielone... Hmmm zawsze jak czytam opinie ludzi to widzę, każdemu pomaga coś innego...

następna dyskusja:

jaki jest mój typ urody? dopasowanie kolorów ubrań