Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

2 minuty temu

Drukarnia

33 minut temu

Samochód.

51 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

włosy:)

29 mar 2009 - 21:19:39

aktualnie mam długie włosy, pocieniowałam je tylko z przodu.. chce mieć cos takiego tzn myślę aby zrobić sobie cos takiego?:>


mam zdrowe włosy rosna mi 1,5 do 2 cm miesięcznie!! :))



jak wam sie podobaja takie włoski.. aktualnie zauważyłam,że w tym sezonie modne są włosy do ramion z grzywka na bok



włosy:)

29 mar 2009 - 21:22:25

A ja mam taki problem.. Chce miec taka grzywkę tylko nie wiem co z nia robic zeby wygladała tak. Jesli ktos mi pomoze niech pisze na priv ...



włosy:)

29 mar 2009 - 21:26:20

no wlasnie takie sa modne teraz; ale ze ja nie ide za moda tylko za tym czy dobrze wygladam myslalam o blond pasemkach ale nie wiem.. nie chce niszczyć włosków aktualnie mam włoski jak na tym załączniku,którego dodałam ( kim kardashian)



włosy:)

30 mar 2009 - 13:58:27

Cytat
Zulllla
A ja mam taki problem.. Chce miec taka grzywkę tylko nie wiem co z nia robic zeby wygladała tak. Jesli ktos mi pomoze niech pisze na priv ...

Trzeba wyciągnąc na szczotce...a potem w czasie dnia brać na jeden bok rękoma tak jak bys chciala brac je za ucho i one sie tak uformuja;) a jak nie to kup gume jakiekiejs dobrej firmy do stylizacji....tylko trzeba brac bardzo malo tej gumy i rozprowadzic na grzywce.....

następna dyskusja:

Wzrost nowych włosów